LOST - сезон 5 / тема IV

  • 20 813
  • 452
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 915
http://i39.tinypic.com/5nt1f6.jpg  << От този линк виждам 2 неща:
1. Окото определено е на Джак
2. И на двете снимки отражението в окото е едно и също. А едната снимка е от пилотния епизод! Дали пък не ни връщат в началото на цялата история...  Thinking

И аз това забелязах - от този линк: http://img8.imageshack.us/img8/7312/lostgif.gif

Двете очи са от една и съща сцена. Качеството е малко по-различно, на "новото" око като замацано с фотошоп, но определено са от една и съща сцена. Светлината е същата, отражението е същото, и дори миглите са подредени по идентичен начин.

# 16
  • Мнения: 2 746

За Джейкъб и другия още мисля, дали пък обратно на очевидното Джейкъб не е лошия, а черния - добрия  Thinking

На това мнение съм и аз, след като изгледах повторно серията  Wink

А забелязахте ли, когато Бен влезе в храма под статуята, имаше някакви надписи по стените, но на латински ли бяха newsm78 На мен ми се видяха като надписи на гръцки, но после се замислих дали не  е латински. Интересно какво ли пише.....Предполагам, че скоро ще има превод в някой от Lost-форумите  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 734
Току-що изгледах последния епизод. Ами така както вървят нещата не виждам как ще го приключат за един сезон. То става все по-заплетено. Само да не вземат да притупат нещата накрая  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Според мен наистина предстои война между черния и белия, и досега всеки от тях си събираше армия.

# 19
  • Мнения: 201
Доста динамичен се очертава да бъде финалният сезон при толкова загадки, които чакат отговор.
Определено ще си издърпам пак всички досегашни сезони да ги изгледам отново в очакване на Lost 6.

# 20
  • Мнения: 2 786
А тази статуя, на която беше останал само крака ... някаква богиня ли е и как й е името, някой знае ли?  newsm78

# 21
  • Мнения: 2 908
Момичета,ама вие не четете ли?  newsm78
По-нагоре сме разнищили всичко-коя е статуята,какво символизира...Ако не е по-нагоре е в предната темичка точно преди да я завършим.
Ако Черният е добрият защо се уплаши,когато Джейкъб каза:"Те идват"...не би следвало да се стряска от факта,че нашите хора идват.Не му влиза в плановете да идват...А дали Черният не е самият пушек?
Джейкъб знаеше,че ще умре-тялото му,затова кротко чакаше. Той знае всичко какво ще стане. И той беше спокоен,не другият като каза,че идват.
Аз пък се чудя какво имаше предвид с това:"Всичко минало е просто прогрес"... Thinking-дали,че са дошли на острова като духове и факта,че са се научили да се вселяват в телата на мъртви хора,както и продължават да изучават човешката природа-дали това имаше предвид под прогрес.

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 08:21 от огнена стихия

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Не се знае кой точно идва  Peace

Интересни ми станаха тунелите, дали ги има под целия остров  Thinking

А за статуята - масово се смята, че е Туарет, богиня на майчинството и плодородието.
Аз не съм съвсем убедена в това - в главата прилича, но не и в тяло.

# 23
  • Мнения: 2 908
Ама нали и Емерсън казал,че е Туарет.  Thinking
Ами в същност може под идват да имат предвид-Илана и нейните хора...но ако Джейкъб е лошият,той живее в статуята..не знам какво значи тогава,че в сянката на статията лежи "този, който ще ни спаси". Всъщност не защитавам идеята,че някой е лош или добър,просто се чудя.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз пък четох в друг форум, че Линделоф казал, че статуята е мъжка.
То вече не знам на какво да вярвам   Tired
Затова писах, че на мен не ми прилича на Туарет.

# 25
  • Мнения: 776
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%BA

Eто това беше постнато от Миа в предишната тема   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 5 828
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%BA

Eто това беше постнато от Миа в предишната тема   bouquet

Дам, този повече прилича  Thinking

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
В lostpedia.com пише, че статуята определено е на Taweret.

# 28
  • Мнения: 59
Аз наистина ще помоля новите момичета които сега се включват,моля ви прочетете предишната тема,защото ние дискутираме нещо ,стигаме то някакъв извод ,всеки казва мнението си и след това идва някой който не е чел и задава същият въпрос и пак отначало дъвчем едни и същи неща ,както например това око ,дадох 3 линка за сравнение и сега гледам пак 2 момичета са постнали същите за да не се повтаряме постоянно,затова моля Ви хвърлете по едно око какво сме писали преди това  Peace

Аз сега пак гледах последната серия ,и се замислих Илана като каза че пилота може да е кандидат ,за какво ,Джейкъб може би е знаел че ще умре и е избрал кой да застане после на неговото място ,вие как мислите?

# 29
  • Мнения: 776
BeLLa, сещаш се невероятни неща   bouquet  Вярно, че така каза Илана, да не го убиват, че може да послужи, беше в превода, май  newsm78
Ох, довечера , като си легнат хлапетата пак ще си го гледам -  повторението, майка на знанието  Joy

Общи условия

Активация на акаунт