Пол Маккена - Тема 2

  • 100 960
  • 507
  •   1
Отговори
# 270
  • софия
  • Мнения: 290
Здравейте,

Има ли някой, който все още го практикува? Да ви питам - свалих си аудиото , но то само достатъчно ли е или трябва и книгата?

# 271
  • София
  • Мнения: 779
Момичета, линка за сваляне на мп3 не е активен. Някои може ли да ми каже от къде да сваля. Имам диска, но не ми е удобен за слушане.

Мерси

# 272
  • Мнения: 53
Аз лично смятам, че е добре да прочетеш и книгата, много е хубава, действа мотивиращо и има полезни съвети. Аз слушам оригиналния диск. Ще се радвам ако има повече споделящи в темата.

# 273
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Няма да е лошо някой да сканира книгата. При положение, че дискът е напълно достапен... а книгата се продава само с диск... Тя е доста малка като обем.

Аз лично тази книга не съм чела. Компилирах диска от МакКена с книгата "Метод Гейбриъл". Нещата са приблизително същите... За съжаление не мога да сканирам моята книга, защото не мога да я намеря, а и сканер у дома нямам.

# 274
  • Мнения: 53
Аз харесвам и двете книги: На Пол Макена и Методът Гейбриал, много ми харесват и препоръчвам на всеки да ги прочете. Аз нямам скенер и няма да мога да ги сканирам. Някой друг да сподели резултати и съвети за този метод?

# 275
  • Мнения: 0
Зная, че тук не му е мястото, но спешно се нуждая от записа с хипнозата от "Промени живота си за 7 дни" на Маккеа. Моето CD се надраска, поради секунда невнимание и сега записът е практически неизползваем - прескача постоянно. Ако е възможно, моля някой да ми го изпрати на E-mail-а: rumi_rna@abv.bg
Благодаря Ви предварително. Embarassed

# 276
  • Мнения: 7 737

моят файл е по-голям от 8МВ и няма да мине през пощата
ще го кача в tranz.it и ще ти го изпратя на пощата да си го свалиш от там

откога слушаш диска, пиши за резултати Simple Smile

# 277
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!
Аз тези дни си купих книжката, която отдавна дразни окото ми по стелажите, но съм сигурна, че е имало причина да си я купя точно сега.
Снощи за първи път слушах диска и днес си поръчах за обяд нещо по-леко и по-малко от обикновено, опитах се и да ям по-бавно... и интересно, усетих доста нови вкусове, пропускани до момента. Ще следя темата и ще споделям как се чувствам и как вървят при мен нещата.
Вярвам в силата на позитивното мислене и визуализирането на мечтани състояния като вече реални, затова вярвам в успеха.
Сега за мен най-приятната визуализация е една слаба, оформена, сладка и прекрасна булка през месец Май 2011 г.  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 08 сеп 2010, 14:03 от doxy

# 278
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен ! Simple Smile И аз си купих вече книгата,предизвикахте интереса ми. Simple SmileДано наистина помогне.Да споделя,аз в момента съм 57 кг. и искам да стигна до 48кг. (колкото си бях преди). Simple SmileЩе ви пиша след 10-на дни пак,за да ви кажа дали при мен има развитие.
Иначе да ви попитам вие като слушате всеки ден диска,не ви ли омръзва..?Аз имам предишните му книги и като слушах диска ми омръзваше...имах чувството,че ги знаех на изуст... каква е следващата му реплика..и това ме дразнеше.. Thinking

# 279
  • Мнения: 3
Без да искам да омаловажа влиянието на диска и резултатите, които той дава при някои хора, аз отсега знам, че няма да го слушам толкова много. Първо - защото ми е малко по-разглезен и мечтателски, отколкото мога да понеса.. дори понякога ми става смешен. И второ, защото смятам, че след като разбереш основните принципи и наистина имаш желание и воля да промениш нещата, няма да има нужда да отделяш 30 минути за диска всеки ден. Пак казвам - това важи за мен. Има хора, на които импонася повече. Simple Smile
Иначе принципите на бавното ядене, премахването на храненията по емоционални причини и т.н. са страхотни и трябва да са част от нашия живот, не само заради килограмите, а заради здравето ни като цяло.
Успех на всички вталяващи се!  Peace

# 280
  • Мнения: 7 418
Иначе принципите на бавното ядене, премахването на храненията по емоционални причини и т.н. са страхотни и трябва да са част от нашия живот, не само заради килограмите, а заради здравето ни като цяло.

   Присъединявам се към тези думи.  Peace
   

# 281
  • Мнения: 144
Зная, че тук не му е мястото, но спешно се нуждая от записа с хипнозата от "Промени живота си за 7 дни" на Маккеа. Моето CD се надраска, поради секунда невнимание и сега записът е практически неизползваем - прескача постоянно. Ако е възможно, моля някой да ми го изпрати на E-mail-а: rumi_rna@abv.bg
Благодаря Ви предварително. Embarassed

Здравейте. Аз също много искам да си намерея диска "Промени живота си за 7 дни".Засилила съм се да си го купя, но ми се иска да опитам 1во да го намеря тук с Ваша помощ, а и да чуя отзиви дали има смисъл. Като чета , че относно отслабването има доста доволни се обнадеждавам.
Ако вие сте се сдобили с него, може ли да ми го препратите по някакъв начин, мога да дам скайп на лични. Ако има и резултати, ще бъда благодарна да споделите.
Много благодаря предварително.

# 282
  • Мнения: 416

Зная, че тук не му е мястото, но спешно се нуждая от записа с хипнозата от "Промени живота си за 7 дни" на Маккеа. Моето CD се надраска, поради секунда невнимание и сега записът е практически неизползваем - прескача постоянно. Ако е възможно, моля някой да ми го изпрати на E-mail-а: rumi_rna@abv.bg
Благодаря Ви предварително. Embarassed

Здравейте. Аз също много искам да си намерея диска "Промени живота си за 7 дни".Засилила съм се да си го купя, но ми се иска да опитам 1во да го намеря тук с Ваша помощ, а и да чуя отзиви дали има смисъл. Като чета , че относно отслабването има доста доволни се обнадеждавам.
Ако вие сте се сдобили с него, може ли да ми го препратите по някакъв начин,[/color] мога да дам скайп на лични. Ако има и резултати, ще бъда благодарна да споделите.
Много благодаря предварително.

Давам линк към сайт от който може да се свали книгата заедно с диска, има и "Как да откажем цигарите завинаги" пак от Маккена.Изисква се регистрация, но тя става за минута.Дано съм била полезна  Hug
http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents& … ry=0&active=1

# 283
  • Мнения: 16
Момичета линка не е валиден !! Дайте го тоя диск на български, Някой няма ли да я сканира тази книга

# 284
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Eто:

Цък! >> ЛИНК <<

Активен е до Четвъртък 28.10.2010

Общи условия

Активация на акаунт