Пол Маккена - Тема 2

  • 100 945
  • 507
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 854
Момичета може ли линк аудиото за отказване на цигарите  Simple Smile благодаря предварително

# 451
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета! Вие сте страхотни! Благодаря, че сте качили всички хипнози на Маккена  bouquet Аз съм му голяма фенка от известно време. Определено хипнозите му имат ефект върху съзнанието. При мен имат огромен ефект върху това какво ям като съм някъде на ресторант Simple Smile За съжаление все още не съм отслабнала. Стигам до извода, че метаболизмът ми се е забавил от раждането...защото наистина не ям много, а и напоследък се движа повече, но пак не мърдам почти. Вече се чудя какво става. Не искам да започвам пак диета, защото това беше един от принципите на Маккена - "Никога повече диети". Прочетох цялата му книга на един дъх. Няма да се отказвам! Продължавам напред!  Hug

# 452
  • гр. София
  • Мнения: 28
Здравейте момичета ще може ли някой да качи файла за отслабване  много ви моля

# 453
# 454
  • гр. София
  • Мнения: 28
много благодаря Пит

# 455
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Момичета темата е много замряла никой не пише. Аз имам диска, но искам да го слушам на телефона си, за да го чувам само аз. Може ли някой да го качи моля. Благодаря предварително.

# 456
# 457
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Благодаря от сърце.  Hug

# 458
  • Мнения: 5 459
И аз благодаря. Този за забогатяването го нямах...

# 459
  • Мнения: 3 118
Моля, пак заповядайте! Със или без тях, пожелавам да постигнете успех във всичко, което поискате! Peace

# 460
  • Мнения: 1 305
Момичета темата е много замряла никой не пише. Аз имам диска, но искам да го слушам на телефона си, за да го чувам само аз. Може ли някой да го качи моля. Благодаря предварително.
Ниакво замиране. И аз се присъединявам и ще минавам за отчет Simple Smile

# 461
  • Мнения: 5 459
Ми хайде де. И аз смятам да започвам да слушам дисковете, че съвсем се занемарих...

# 462
  • Мнения: 219
Дълго време слушах записите с хипнозите и наистина имаше ефект. Скоро смятам, пак да започна.

# 463
  • Мнения: 3 118
Дълго време слушах записите с хипнозите и наистина имаше ефект. Скоро смятам, пак да започна.
Колко дълго?
Разкажи малко повече, моля.

# 464
  • Мнения: 219
В продължение на повече от 7 месеца, редовно всеки ден. Започнах да печеля разни неща от игри, а до момента не бях печелила абсолютно нищо. Станах по-позитивна /по принцип съм си/ ходех с дежурна усмивка на и някакси над нещата. Нещата ми се получаваха по най-добрия начин, намирах пари на улицата. Виждах как хората си променят мнението за мен / демек всичко е било в моята глава/. Научих се да бъда щастлива тук и сега в настоящия момент, сама със себе си. Битовизмите вършех с лекота, всеки ден започвах с благодарност за всичко, което имам в живота си. Изпитвах любов към всичко и всички. Вярвах, че аз човекът, който може да промени обстоятелствата. Станах по-уверена и решителна. Започнах да търся обкръжението на позитивни и успешни хора. Хипнозите вадят най-доброто от вас, по никакъв начин не могат да ви навредят.

Общи условия

Активация на акаунт