Открих най-ефикасното средство против стрии

  • 59 429
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 604
благодарско за инфото!аз имам стари , двегодишни стрии, дани да се позаличат малко Laughing

# 16
  • Мнения: 140
и аz се zаинтригувах много
моля дайте линк към продукта или някоя сним4ица zа да видя как иzглежда  Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 69
http://www.eucerin.bg/                       


Това е продукта. Успех на всички!

# 18
  • Мнения: 636
Нищо не може да заличи едно олио  Peace

И аз го имам това олио на Юсерин, то е комбинация от различни масла. Аз си мажа цялото тяло, но знам, че нито ще предотврати, камо ли пък да ги заличи.

Не съм сигурна, че авторката  на темата знае какво са стрии...

# 19
  • Мнения: 69
Като кликнете на втората снимка с олиото против стрии излизат повече подробности за него  bouquet

# 20
  • Мнения: 69
Нищо не може да заличи едно олио  Peace

И аз го имам това олио на Юсерин, то е комбинация от различни масла. Аз си мажа цялото тяло, но знам, че нито ще предотврати, камо ли пък да ги заличи.

Не съм сигурна, че авторката  на темата знае какво са стрии...

Много си смешна. Та аз ако не знаех какво са стрии, нямаше да се занимавам с нищо, камо ли да пиша тук. Споделям ефекта на продукта, който е върху мен и не ангажирам никой с това мнение. А ти като не си съгласна го кажи, но без да ехидничиш. Освен това, писах, че са заличени, а не излекувани моите стрии. Разликата е огромна. Дано на всички се окаже това въздействие. А ти си мърмори на друго място.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 164
Здравейте момичета! А дали могат да се заличат бели стрии.  newsm78 Моите са доста отдавна и седят като бели хоризонтални линии по бедрата, дупето и гърдите.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 20
Ейй, задължително ще го пробвам, дано и при мен има същия ефект...  Praynig

# 23
  • Мнения: 636
Нищо не може да заличи едно олио  Peace

И аз го имам това олио на Юсерин, то е комбинация от различни масла. Аз си мажа цялото тяло, но знам, че нито ще предотврати, камо ли пък да ги заличи.

Не съм сигурна, че авторката  на темата знае какво са стрии...

Много си смешна. Та аз ако не знаех какво са стрии, нямаше да се занимавам с нищо, камо ли да пиша тук. Споделям ефекта на продукта, който е върху мен и не ангажирам никой с това мнение. А ти като не си съгласна го кажи, но без да ехидничиш. Освен това, писах, че са заличени, а не излекувани моите стрии. Разликата е огромна. Дано на всички се окаже това въздействие. А ти си мърмори на друго място.

Развалих ти темата  Joy не подвеждай хората с такива гръмки заключения. Стриите са белези, какво точно влагаш в "заличени" и "излекувани". Може да ти се сторят по-невидими от временно разтягане на кожата, от тен също, но с едно най-обикновено и евтино олио да ги заличи, хайде бе - нали и аз го ползвам същото! Ти направо революция направи!

# 24
  • Мнения: 743
Нищо не може да заличи едно олио  Peace

И аз го имам това олио на Юсерин, то е комбинация от различни масла. Аз си мажа цялото тяло, но знам, че нито ще предотврати, камо ли пък да ги заличи.

Не съм сигурна, че авторката  на темата знае какво са стрии...

Много си смешна. Та аз ако не знаех какво са стрии, нямаше да се занимавам с нищо, камо ли да пиша тук. Споделям ефекта на продукта, който е върху мен и не ангажирам никой с това мнение. А ти като не си съгласна го кажи, но без да ехидничиш. Освен това, писах, че са заличени, а не излекувани моите стрии. Разликата е огромна. Дано на всички се окаже това въздействие. А ти си мърмори на друго място.

Развалих ти темата  Joy не подвеждай хората с такива гръмки заключения. Стриите са белези, какво точно влагаш в "заличени" и "излекувани". Може да ти се сторят по-невидими от временно разтягане на кожата, от тен също, но с едно най-обикновено и евтино олио да ги заличи, хайде бе - нали и аз го ползвам същото! Ти направо революция направи!

Сори за спама, ама и аз съм съгласна с Люлякова.  И на мен не ми стана ясно как така са ти заличени, а не излекувани???  newsm78.
До сега не съм разбрала някой да е успял да се пребори със стриите. Освен пластичната хирургия, разбира се Peace
Но ако ти си успяла - браво! Радвай се на резултатите!

# 25
  • Мнения: 69
Който ме разбрал - разбрал.  Достатъчно ясно е написано. А на злобите и песимистите - много здраве!

# 26
  • София
  • Мнения: 708
Записвам се да чакам отзивите ви. И аз съм от "песимистите".

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз съм много доволна от  Юсерин , ползвам само тази козметика  ,но съм скептична за олиото. През цялата бременност стрии нямах,  два дни след секциото забелязах , че корема ми  се е сдобил с огромни червени такива Sick. 8 месеца бях ползвала  Мустела , а след раждането купих и Чико  и контратубекс и мажех ли мажех....За това време  само избледняха и вече са бели .То май на друго не мога да се надявам де newsm78
Обаче ,ако при Вас действа и него  ще купя. Peace

# 28
  • Мнения: 1 289
Здравейте! Искам да кажа на всички, които имат проблем със стриите /въпреки, че темата е разисквана многократно/, че новото олио на ЮСЕРИН  е направо вълшебно! Само след няколко намазвания не мога да видя стриите ми, дори и с микроскоп! Че ги има - има ги, но са толкова незабележими, че вече не ги забелязвам изобщо. А моите са мнооого "стари" и навсякъде - по бедрата, ханша, гърдите. Сега съм бременна и търсех превантивни мерки, за да спася поне малко корема, а те взеха, че изчезнаха и "старите". За мен това е наистина уникален продукт. Сравнително нов е, има го по аптеките, за 24.50 лв взех опаковка от 125 мл, която ще ми стигне поне за месец и половина, а се мажа почти навсякъде. Дано съм ви полезна с тази информация и дано тази висококачесвтена козметика има същия ефект при всеки, който я ползва! Успех на всички!

оо, много ти благодаря, че сподели. Ще го опитам и аз непремено   bouquet

А за колко време има ефект и колко често трябвада се мажа?

# 29
  • Мнения: 158
и аз ще чакам отзиви въпреки че всичко е до ген.ползвала съм на икаров,крем с витамин е,зехтин,на билка,един немски крем и какво ли още не.сега пробвам със свинска мас и невен.Наистина съм много отчаяна сума ти пари и по два пъти на ден се мажа,но нищо.а стрийте ми са червени и на краката сега само с дълги неща трябва да ходя в тази жега.ужасно е.на диета съм и отслабнах,но те не са се свили нито станали бели

Общи условия

Активация на акаунт