Премахване на стрии с лазер

  • 34 921
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте,имате ли опит с лазерно премахване на стрии?Моля да споделите инфо,дали са ви изчезнали след манипулацията?И ако да след колко процедури?Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 25 апр 2014, 09:28 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 10
И мен много ме вълнува, дано някой, има опит и сподели! Simple Smile

# 2
  • Русе
  • Мнения: 20
Хайде мами кажете Simple Smile Аз съм в 18 г.с и имам ужасни стрии  Sad Мажа се с бутера на Палмерс още от 2ри месец и никакъв ефект.Явно никаква козметика няма да помогне при мен и ще ми е нужно лечение след това.Та и аз се чудех дали лазерътще за лечи гадовете.

# 3
  • Мнения: 10
Хайде мами кажете Simple Smile Аз съм в 18 г.с и имам ужасни стрии  Sad Мажа се с бутера на Палмерс още от 2ри месец и никакъв ефект.Явно никаква козметика няма да помогне при мен и ще ми е нужно лечение след това.Та и аз се чудех дали лазерътще за лечи гадовете.
Здравейте,аз също се мазах по време на бременността и пак се нацепих много,но това си е до еластичност на кожата.Сега се опитвам да се заблудя че мазилата помагат и се мажа с редуктора на Галеник и ще видя,рано е да се каже.Много съм се навила за лазерно премахване,но ще трябва да си събера парички.Четох че с лазер се премахвали.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 20
Хайде мами кажете Simple Smile Аз съм в 18 г.с и имам ужасни стрии  Sad Мажа се с бутера на Палмерс още от 2ри месец и никакъв ефект.Явно никаква козметика няма да помогне при мен и ще ми е нужно лечение след това.Та и аз се чудех дали лазерътще за лечи гадовете.
Здравейте,аз също се мазах по време на бременността и пак се нацепих много,но това си е до еластичност на кожата.Сега се опитвам да се заблудя че мазилата помагат и се мажа с редуктора на Галеник и ще видя,рано е да се каже.Много съм се навила за лазерно премахване,но ще трябва да си събера парички.Четох че с лазер се премахвали.
колкок
male4ka pale4ka,колко струва лазерното премахване на стрии?

# 5
  • Мнения: 10
Много са уклончиви в цените в общи линии нищо конкретно не намерих .Това което намерих като цени е между 50-100лв,като всичко си зависи от големина и дълбочината на стриите.

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте, аз имам стрии от тийнейджърските ми години, вследствие на разтеж, и малко вследствие на бременността.
Вчера бях на консултация в дерматологичната клиника на ВМА. Консултацията струва 80 лв., на нея не ти казват нищо смислено, но така или иначе май трябва да се мине през нея.
Процедурите се извършват веднъж на приблизително един месец, необходими са минимум 3 процедури, за да се види резултат. цената е 150 лв. на зона - дупето е една зона, бедрата друга, корема трета, паласките четвърта и т.н.
Процедурите се правят зимните месеци, защото около месец след това не бива мястото да се излага на слънце.
Доколкото разбрах самат процедура е придружена с болка и парене.
Това, което четох в разни чужди сайтове, е че тоално премахване и излекуване от стрии няма, има само степен на заличаване. Доколкото видях одобрения лазер за тази процедура в Канада е Паломар 1540.
Аз лично смятам да пробвам на 2 зони, ако има ефект есента ще прбвам и на 3тата.
Ако решите да отидете във ВМА се заредете с търпение. Въпреки че имах записан час от преди 3 седмици, чаках 2 часа и половина, докато ме приемат за консултация (вчера цареше нереален хаос), която както казах на практика е безмислена, но те държат всеки да мине през нея.
Успех, по-нататък ще споделя резултати

# 7
  • Мнения: 10
Здравейте, аз имам стрии от тийнейджърските ми години, вследствие на разтеж, и малко вследствие на бременността.
Вчера бях на консултация в дерматологичната клиника на ВМА. Консултацията струва 80 лв., на нея не ти казват нищо смислено, но така или иначе май трябва да се мине през нея.
Процедурите се извършват веднъж на приблизително един месец, необходими са минимум 3 процедури, за да се види резултат. цената е 150 лв. на зона - дупето е една зона, бедрата друга, корема трета, паласките четвърта и т.н.
Процедурите се правят зимните месеци, защото около месец след това не бива мястото да се излага на слънце.
Доколкото разбрах самат процедура е придружена с болка и парене.
Това, което четох в разни чужди сайтове, е че тоално премахване и излекуване от стрии няма, има само степен на заличаване. Доколкото видях одобрения лазер за тази процедура в Канада е Паломар 1540.
Аз лично смятам да пробвам на 2 зони, ако има ефект есента ще прбвам и на 3тата.
Ако решите да отидете във ВМА се заредете с търпение. Въпреки че имах записан час от преди 3 седмици, чаках 2 часа и половина, докато ме приемат за консултация (вчера цареше нереален хаос), която както казах на практика е безмислена, но те държат всеки да мине през нея.
Успех, по-нататък ще споделя резултати

Благодарим ти за инфото!Аз имам кофти спомени от ВМА по други причини и се бях насочила към Хил Клиник там консултацията е безплатна ,а цените са същите!Ще чкаме да се похвалиш с резултати!

# 8
  • Мнения: 80
Здравейте, аз имам стрии от тийнейджърските ми години, вследствие на разтеж, и малко вследствие на бременността.
Вчера бях на консултация в дерматологичната клиника на ВМА. Консултацията струва 80 лв., на нея не ти казват нищо смислено, но така или иначе май трябва да се мине през нея.
Процедурите се извършват веднъж на приблизително един месец, необходими са минимум 3 процедури, за да се види резултат. цената е 150 лв. на зона - дупето е една зона, бедрата друга, корема трета, паласките четвърта и т.н.
Процедурите се правят зимните месеци, защото около месец след това не бива мястото да се излага на слънце.
Доколкото разбрах самат процедура е придружена с болка и парене.
Това, което четох в разни чужди сайтове, е че тоално премахване и излекуване от стрии няма, има само степен на заличаване. Доколкото видях одобрения лазер за тази процедура в Канада е Паломар 1540.
Аз лично смятам да пробвам на 2 зони, ако има ефект есента ще прбвам и на 3тата.
Ако решите да отидете във ВМА се заредете с търпение. Въпреки че имах записан час от преди 3 седмици, чаках 2 часа и половина, докато ме приемат за консултация (вчера цареше нереален хаос), която както казах на практика е безмислена, но те държат всеки да мине през нея.
Успех, по-нататък ще споделя резултати

Здравей new mammy. Ходи ли на лазерната процедура? Може ли да споделиш има ли резултат, защото аз също имам стрии, които са стари и се чудя дали ще има резултат (навсякъде пише, че трябва да са спресни и това ме обезнадеждава). Аз имам доста зони  Embarassed и ще бъде за мен голяма инвестиция. Ако има резултат ще пробвам.

# 9
  • Мнения: 1
Привет, все още не съм. Записах си час за първа процедура другата сряда и ще споделя мнение след това, макар че ме предупредиха, че може да няма видим резултат след първия път.

# 10
  • Мнения: 1
Иначе на консултацията ми казаха, че старите също се повлияват, особено ако са релефни. Аз имам едни от преди 15 години, така че ще разберем дали е така! Обещавам да отразявам наблюдения и опит след всяка процедура!

# 11
  • Мнения: 1
Здравейте, аз имам стрии от тийнейджърските ми години, вследствие на разтеж, и малко вследствие на бременността.
Вчера бях на консултация в дерматологичната клиника на ВМА. Консултацията струва 80 лв., на нея не ти казват нищо смислено, но така или иначе май трябва да се мине през нея.
Процедурите се извършват веднъж на приблизително един месец, необходими са минимум 3 процедури, за да се види резултат. цената е 150 лв. на зона - дупето е една зона, бедрата друга, корема трета, паласките четвърта и т.н.
Процедурите се правят зимните месеци, защото около месец след това не бива мястото да се излага на слънце.
Доколкото разбрах самат процедура е придружена с болка и парене.
Това, което четох в разни чужди сайтове, е че тоално премахване и излекуване от стрии няма, има само степен на заличаване. Доколкото видях одобрения лазер за тази процедура в Канада е Паломар 1540.
Аз лично смятам да пробвам на 2 зони, ако има ефект есента ще прбвам и на 3тата.
Ако решите да отидете във ВМА се заредете с търпение. Въпреки че имах записан час от преди 3 седмици, чаках 2 часа и половина, докато ме приемат за консултация (вчера цареше нереален хаос), която както казах на практика е безмислена, но те държат всеки да мине през нея.
Успех, по-нататък ще споделя резултати

Здравей new mammy. Ходи ли на лазерната процедура? Може ли да споделиш има ли резултат, защото аз също имам стрии, които са стари и се чудя дали ще има резултат (навсякъде пише, че трябва да са спресни и това ме обезнадеждава). Аз имам доста зони  Embarassed и ще бъде за мен голяма инвестиция. Ако има резултат ще пробвам.

Извинявай, отговорих в темата, а не под въпроса ти, още не съм съвсем наясно кое как се прави понеже съм от скоро тук

# 12
  • Мнения: 80
Здравей, new mammy. Ще чакам да споделиш как е минало и стискам палци да ни зарадваш с добри отзиви.

# 13
  • Мнения: 1
Здравейте,
мина първата процедура. Няма особен резултат, но те ме предупредиха, че първата процедура подготвя мястото и резултат може да се види след 2рата.
Самата процедура болеше мъничко (според моите стандарти), след процедурата третираното място е обсипано с червени и подути мехури, които за няколко дни трябва да отшумят - маже се често с хидратиращо мляко.
Следващата процедура е на 10ти април.
Сега третираха новите стрии, които имам и някои от старите, които са по-релефни и дебели. За тези на бедрата казаха, че са твърде тънички и не достатъчно релефни, затова ще има нужда от поне 7-8 процедури, докато проличи резултат. За тях казаха да не се надявам на значителен резултат и че ако искам да ги третирам трябва да започна на есен, за да има време да се направят повече процедури преди да започне лятото.
Това е засега.

# 14
  • Мнения: 1
Привет, така ми казаха! Че по-тънките ине толкова релефни, по- трудно се повлияват. От собствен опит, не мога да кажа още нищо. За парите, взеха ми 150лв общо, за дупето и паласките. Явно ги броят за 1 зона. След следващата процедура, ще споделя отново наблюдения.

Общи условия

Активация на акаунт