Породата "Мен ме чука шефа"...

  • 22 211
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
Американците казват, че Моника Люински можела да издуха топка за тенис през градински маркуч. А вие?

# 16
  • София
  • Мнения: 708
Имам познати от другата порода- шеф, който спи със служителките си   Laughing

# 17
  • Мнения: 2 180
Честно казано съм се ужасявала от подобна ситуация. Ако работата ми е важна за мен и ме удовлетворява, а шефа поиска нещо...то това означава да си замина от там. Не е честно! Иначе съм сменила 4 работни места и не е имало нищо между шефовете и някоя служителка, наистина. Може би защото и жените им са ни били близки, идвали са при нас или са работели също при нас...Не е като да не са имали любовници, но тия неща се правят по-дискретно и извън работата.

# 18
  • София
  • Мнения: 708
Честно казано съм се ужасявала от подобна ситуация. Ако работата ми е важна за мен и ме удовлетворява, а шефа поиска нещо...то това означава да си замина от там. Не е честно! Иначе съм сменила 4 работни места и не е имало нищо между шефовете и някоя служителка, наистина. Може би защото и жените им са ни били близки, идвали са при нас или са работели също при нас...Не е като да не са имали любовници, но тия неща се правят по-дискретно и извън работата.

Така де, в някои случаи статута "шефа ме чука" се сменя  в "жената на шефа", ама в редки случаи.   Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 180
Не, не, жените на шефовете, при които съм работела, са им ставали такива преди да се замогнат и да станат шефове.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 406
Да, познавам.
Едната има вече огромен апартамент с топ локация, собствен бизнес и дете от шефа, т.е. бившия шеф.
Другата получи съдружие в доста проспериращата фирма на шефа си.
Тези двете, обаче, освен, че спят с шефа, не бият камбаната и работят много здраво.
Третата, чиято история познавам отблизо, обаче тенденциозно демонстрираше "близостта" си с шефа и считаше, че ролята и е единствено за украса, разбира се е на улицата, сама и безработна.
Четвъртата се омъжи за шефа си, роди две деца и живее щастливо.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 481
Работя в много голяма фирма-доста стабилен процент от по-симпатичните колежки спят с разни мениджърчета и разполагат с много вътрешна информация-конкурси, позицийки, бонусчета Laughing...и съответно се възползват от нея.
Повишения се дават и за поддържане на приятелски отношения с шефките...

# 22
  • Мнения: 2 070
Американците казват, че Моника Люински можела да издуха топка за тенис през градински маркуч. А вие?
маркучЪТ рекламира гениталиите на Бил Клинтън ли Rolling Eyes?

# 23
  • Мнения: 4 300
Работя в много голяма фирма-доста стабилен процент от по-симпатичните колежки спят с разни мениджърчета и ...
Aко фирмата ви е коректна, не би трябвало да допускат подобно поведение, а да спазват стриктно правилата за избягване на конфликт на интереси и разкриване на информация.
Аз също работя в голямо дружество, съпругът ми също. Работим там години преди да се срещнем. Работата ни поникакъв начин не е свързана, а ако вс епак се наложи пътищата ни да се пресекат един от двамата ще си направи отвод.
Освен нас има още две двойки ако не се лъжа, със сходна съдба. КАто цяло имаме политика, която например при преместване в друга страна толерира брака с колега.

# 24
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Не нямам такива колежки.

# 25
  • Мнения: 142
Да познавам, първо ми беше нещо като началничка, но за кратко, после станах директно подчинена на шефа и ми беше никаква горе долу, ми то няма такова чудо, не стига че акъл нямаше ами и фацата и не биваше кооой знае колко ама самочувствието и бешеееее до небето, интелект-гола вода, абе какво да ви кажа, смешна работа, целият офис и се смееше на неадекватните изцепки и незнание, а тя си мислеше че и се радват  Joy, и естествено не можеше да живее ако не изтъкне с кой си ляга  Sick Sick Sick

п.п. това е единственият човек в живота ми за който мисля че си е жива загуба да го познаваш  smile3516

# 26
  • Мнения: 593
Не съм била свидетел на подобна ситуация, всичките ми шефове са били почтени мъже със здрави семейства.  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
Има разни породи. Има една порода жени, които чукат шефа ви, управляват бизнеса ви и вие не подозирате.  Wink

# 28
  • Мнения: 6 993
До скоро аз бях шефът, а новото ми гадже този, който **** шефката  Laughing Моят шеф обаче разбра, та заради конфликт на интереси, сега ми е забранено да управлявам колегата-гадже. Но всички останали негови колеги мога да ги юркам и тормозя. Моят остана за колежките ми. И все пак за тези 2 седмици, в които още не беше ясно какво ще е мнението на моя шеф за връзката ми с колегата, ние двамата си решихме вътрешно да спра да следя аз неговите задачи, а да ги оставя за другите момичета. По-късно вече и пристигна официалния имейл от моя бос.
Всички в началото бяха изумени, като се свалихме на един тиймбилдинг. Аз също  Joy По принцип съм съгласна с поговорката за хляба и ваденето на разни работи, никога не съм имала намерение да ми се случва подобно нещо, ама ей на Rolling Eyes Макар че всички знаеха, не демонстрирахме никакви отношения в офиса, докато не разбра моят шеф. Сега най-много излизаме заедно да обядваме.

Обаче не съм срещала в нашата фирма такива ситуации - любовници на шефа с нагло държание и прочие. Други шуробаджанашки истории с лопата да ринеш, ама точно тая класическа ситуация - липсва.

# 29
  • Мнения: 2 180
Еовин, душа, много бързо се окопити и намери ново гадже, браво!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт