Породата "Мен ме чука шефа"...

  • 22 218
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 993
И аз се изумих от себе си Mr. Green По-дебелокожа се оказах, от колкото си представях Thinking

# 31
  • Мнения: 17 546
Шефът ми е педал(не буквално, но почти, да не изпадам в подробности), така че опасност за жените няма никаква. Обаче мъжете му изремонтираха всичките жилища. То не бяха плочки, боядисване и какво ли не. Та даже и на село ходиха лятна кухня да му правят... ooooh! Нашият е материалист. Обича да му бутне някой нещо в ръчичките. Плътските удоволствия не го вълнуват.

# 32
  • Мнения: 1 187
В една от фирмите, където работех шефа имаше връзка с една от колежките уж скришно от всички във фирмата, но всички знаехме. Сега има дете от него на 2 г.

# 33
  • Мнения: 166
Всеки път съм била в позицията на потенциална такава. В единия от случаите "настоящата" доста поизпадна, докато разбере съм ли или не съм станала. Иначе не парадираше, но й личеше от всякъде. В настоящата ми месторабота на ръководния пост е жена. 

# 34
  • Мнения: 2 180
Ама като кажете, че някоя има дете от шефа, това значи ли, че са се взели или .... ? Laughing Защото още не съм чувала за някой да има дете от любовницата и да си живее едновременно с това и с жена си. Не че няма такива примери по широкия свят, но аз не знам за такива.  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 17 546
Защото още не съм чувала за някой да има дете от любовницата и да си живее едновременно с това и с жена си.
Ти пък изтрепа рибата! Shocked Да не живееш сама на остров?  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 1 762
Ама като кажете, че някоя има дете от шефа, това значи ли, че са се взели или .... ? Laughing Защото още не съм чувала за някой да има дете от любовницата и да си живее едновременно с това и с жена си. Не че няма такива примери по широкия свят, но аз не знам за такива.  Rolling Eyes

Що бре? Аз познавам поне две такива двойки. Двойки ли са, тройки ли, някаква панделка са заформили  Laughing А пък на една приятелка мъжът и живееше три дни при нея и синът и, другите три при другата и децата си, щото не беше едно  Laughing Ама това преди години.
По темата. Имала съм такива колежки. Но в интерес на истината се държаха супер. Проблема беше в шефовете. В желанието си да се прикрият се държаха адски неадекватно  Joy Пак минала работа. Вече нищо не може да ме изненада.  Peace

# 37
  • Мнения: 180
Аз имам една приятелка, която доскоро го правеше.
И като я питам: "Защо? С каква цел?"
Тя:"Много ми харесва...Не е за да ме повиши!"
 Naughty Аз съм против изневярата и немога да си представя как ще си рискувам да си загубя работата заради единия кеф.

А между другото - приятелката ми още работи там, просто вече не се ... с него. Thinking
А полза - нюню

# 38
  • Мнения: 2 577
да, познавам, раздели накрая шефа от семейството му, разори го, уволниха го и тя го заряза. Смешното от цялата работа е, че когато видя, че вече няма пари, за да се отърве от него, че той буквално беше полудял и висеше под жилището и по цял ден, се оплака в полициято от него, че и нанасял психически и сексуален тормоз Mr. GreenОсвен едно ремонтче нищо друго не завлачи от него.

# 39
  • Мнения: 14
Ама като кажете, че някоя има дете от шефа, това значи ли, че са се взели или .... ? Laughing Защото още не съм чувала за някой да има дете от любовницата и да си живее едновременно с това и с жена си. Не че няма такива примери по широкия свят, но аз не знам за такива.  Rolling Eyes
Преди да родя първото си дете (преди почти 17 год) една съседка на свекърва ми плетеше бебешки дрешки за "внучето на брат и ".
Сина и снаха и живееха заедно от повече от 10 год но нямаха деца.И двамата имат собствен бизнес и затова рядко се виждат.Преди 7 год оиновиха дете и няколко месеца по късно жената разбира,че мъжа и има още две (2) незаконни жени ,от едната има 16 и 14 год деца,от другата -10 год дъщеря.Разведоха се,но той си издържа еднакво добре вичките 4 деца както и поддържа добри отношения с всички жени.Веднъж бащата на законната му съпруга го попитал,защо е е съгласил на осиновяване след като вече е има деца,той отговорил,че го е направил заради дъщеря му.Тя била жената която обича  #Crazy  А другите... newsm78

# 40
  • Мнения: 4 585
Една позната на моя позната на нейна приятелка сподели, че третата любовница на втория й съпруг, баси темата. Давайте с имена, градове, конкретно.

# 41
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Не мо'e то така конкретно, криза е, ценим си трудовите книжки Wink

# 42
  • Мнения: 56
Една позната на моя позната на нейна приятелка сподели, че третата любовница на втория й съпруг, баси темата. Давайте с имена, градове, конкретно.

 Joy Joy и на мен тва ми направи впечатление...

# 43
  • Мнения: 22
Ама като кажете, че някоя има дете от шефа, това значи ли, че са се взели или .... ? Laughing Защото още не съм чувала за някой да има дете от любовницата и да си живее едновременно с това и с жена си. Не че няма такива примери по широкия свят, но аз не знам за такива.  Rolling Eyes

Има, има. Познавам една, на която шефът й купи апартамент в престижен софийски квартал, чисто нова и хубава кола от магазина, скъпи модни парцалки, доста държави е обиколила с него. Накрая му роди и дете. А съпругата му не знае.

# 44
  • София
  • Мнения: 708
Ама като кажете, че някоя има дете от шефа, това значи ли, че са се взели или .... ? Laughing Защото още не съм чувала за някой да има дете от любовницата и да си живее едновременно с това и с жена си. Не че няма такива примери по широкия свят, но аз не знам за такива.  Rolling Eyes

Има, има. Познавам една, на която шефът й купи апартамент в престижен софийски квартал, чисто нова и хубава кола от магазина, скъпи модни парцалки, доста държави е обиколила с него. Накрая му роди и дете. А съпругата му не знае.

Или не я устройва да знае.

Общи условия

Активация на акаунт