Мили кулинарки,как сте с килограмите?

  • 10 471
  • 156
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 434
Нормално. Simple Smile

# 91
  • Мнения: 27 524
Гласувах, ама няма да кажа  Embarassed

# 92
# 93
  • Мнения: 4 303
17.57
Под нормата съм според индекса, но смятам, че съм съвсем добре. Никога не съм пазила диети, ама не съм и лакома.

# 94
# 95
  • Мнения: 7 426
Аз имам кг над нормата,но се чувствам добре и не ми пречи.Харесвам се такава,каквато съм.
  
  Отговорът ти ми харесва! thumbsup Hug

# 96
  • Мнения: 8 242
И без индекси виждам, че не съм добре, че имам 20 кг отгоре. И ги качих още преди да почна да готвя (живеехме у нашите и готвеше майка ми), а пък форума дойде много след това. Всъщност напълнях след първото раждане (не по време на бременността, а след като родих).
Преди много време имаше подобна тема някъде, оттам съм си запазила този линк http://www.tialoto.bg/calculators/itt_calc.php и предпочитам там да си изчислявам индекса  Mr. Green вземат предвид пола и годините (а моите хич не са малко).

Не мисля, че това, което ми излезе като резултат от този сайт е вярно: "Резултат: Вашият ИТТ е: 25 Според вашия ИТТ теглото ви се смята за идеално" - което въобще не така.

Сайта от анкетата казва друго, което е много зле и е истината.
Никак не  верен.. Поиграх си малко  Mr. Green
За 175 см височина ми дава до 105 кг идеално тегло (ИТМ 25)  Shocked - това ако съм жена Simple Smile Виж, ако съм мъж още на 90 кг съм с наднормено при тая височина  hahaha
Чак 110 кг ми ги сметна за ИТМ 26 и "леко наднормено"  Crazy

# 97
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
И без индекси виждам, че не съм добре, че имам 20 кг отгоре. И ги качих още преди да почна да готвя (живеехме у нашите и готвеше майка ми), а пък форума дойде много след това. Всъщност напълнях след първото раждане (не по време на бременността, а след като родих).
Преди много време имаше подобна тема някъде, оттам съм си запазила този линк http://www.tialoto.bg/calculators/itt_calc.php и предпочитам там да си изчислявам индекса  Mr. Green вземат предвид пола и годините (а моите хич не са малко).

Не мисля, че това, което ми излезе като резултат от този сайт е вярно: "Резултат: Вашият ИТТ е: 25 Според вашия ИТТ теглото ви се смята за идеално" - което въобще не така.

Сайта от анкетата казва друго, което е много зле и е истината.
Никак не  верен.. Поиграх си малко  Mr. Green
За 175 см височина ми дава до 105 кг идеално тегло (ИТМ 25)  Shocked - това ако съм жена Simple Smile Виж, ако съм мъж още на 90 кг съм с наднормено при тая височина  hahaha
Чак 110 кг ми ги сметна за ИТМ 26 и "леко наднормено"  Crazy
Да ,знаех си аз че съм с наднормено, изчислявах си по един друг калкулатор наскоро и ме изкара при мойта височина и килограми 25 и малко, тоест на границата с наднорменото... Cry

# 98
  • Мнения: 3 641
В нормите съм, но никак не се престаравам в готвенето. Странно когато готвя почти никога не ми се яде Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 17:34 от *Jeny*

# 99
  • Мнения: 2 803
Аз съм в нормата, но ми се ще да сваля още 3-4 кг.

# 100
  • Мнения: 144
Изкарва ме в нормите ама аз хич не се харесвам така,затова съм се забила в подфорума с диетите  и се мъча да ги преборя #Crazy #Crazy

# 101
  • Мнения: 7 426
  ПОжелавам ти успех! Hug Peace

# 102
  • Мнения: 952
Гласувах  Peace
Признавам си, че и аз съм зле  Cry
Но пък си харесах това, което видях в линка на М_е_г_и  Blush

# 103
  • София
  • Мнения: 4 578
18,21 - гласувах. Изкарва ме под нормата. А ако кача 2-3 кила се чувствам странно.  Thinking

# 104
  • Мнения: 6 713
И аз съм под нормата, ама аз съм си слаба по принцип. Искам да кача 3-4 кг, ама все не става Thinking

Общи условия

Активация на акаунт