Менструалните болки

  • 4 685
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 922
При мен също болките са сравними с родилните...помага ми Нурофен,веднага.Проблема е,че болките са свързани с миомата ми,но всъщнос винаги съм ги имала,но не в такава степен.

# 16
  • Мнения: 519
Преди да родя имах ужасно болезнен цикъл. Единственото нещо, което ме оправяше беше индометацин- анални свещички. От както съм родила, почти не го усещам когато идва. Естествено имам леко неразположение, но в пъти по-малко от преди това.
  Абсолютно,същият медикамент ползвах и аз.При мен схемата беше следната.Първи и втори ден корем с обилно кървене,трети ден главата.Идваше ми да я отрежа и да я рита,ритам. Откакто родих,не усещам кога ми идва,поглеждам календара,за да разбера,че е време.

# 17
  • not found
  • Мнения: 581
Аз пиех първо но шпа , но започнах да го увеличавам и в крайна сметка го  смених с аулин , спазмалгон , нурофен , бусколизин ... солпадейн , накрая реших , че така не става и отидох на лекар да ми бие инжекции или да ми изпише нещо , но тя каза да започна да ги смесвам  Shocked хапче но шпа с бусколизин и т.н.
Дано и при мен болките след раждането да намалеят ( сега кърмя ) .

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз отскоро съм със силни болки при менструация. Помага ми аналгин.

# 19
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
 На мен ми помага Нурофен.Относно дали болезнената менструация изчезва след раждането,при мен се случва 3-4 пъти на година да имам болезнена менструация,но болките не могат да се сравнят с тези от тинейджърските ми години. #Crazy

# 20
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Казват, че такива тежки болки при цикъл, намаляват или изчезват след раждане.

Да. За първите два месеца обикновено  Tired

При мен даже само за един - първият цикъл, който ми дойде почти веднага, след като спрях кърменето. Само тогава не ме болеше.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 019
Казват, че такива тежки болки при цикъл, намаляват или изчезват след раждане.

Да. За първите два месеца обикновено  Tired

При мен вече 13 години всичко е на ред. Преди раждането - страшни болки. Пиех ацефеин. Бусколизин и аналгин не ми действаха.

# 22
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Много болезненият цикъл не се ли дължи на хормонални проблеми?

Общи условия

Активация на акаунт