Mагребски дами, все така фатални- за 14 път

  • 13 499
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Дедко Хаджи Simple Smile
Ти си синия Пеперуд newsm03
Браво бе Оченцеее ами мене защо ме забрави Cry Ми то Египет и на мене ми е слабостта Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 560
Дедко Хаджи Simple Smile
Ти си синия Пеперуд newsm03
hahaha hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 560
Това със сигурност е мъжки екземпляр.

Те са по-малко украсени и са по-грозновати от женските.(нищо лично!  Praynig)
Природа,какво да правиш!

# 18
  • Мнения: 560
Свеар,мерси!  bouquet
Минавай по-честичко!
Знам,че нямаш време. Hug
Как е бебко?

# 19


музикален поздрав за магребинките с нещо горещо по случай новата ни темичка
http://www.youtube.com/watch?v=7FDXPYE0nVw
Paco De Lucia - Tango - Flamenco

Шеки-писна ми от това време....то не се надуха и наваля.Студ ,студ и пак студ.днес го видях едно по-приветливо и веднага навън ... ама то-понеделник.Повечето от частните магазини бяха затворени. Беше глухо...така ми липсва слънцето.И тази седмица го дават пак същото-максимум 16-17градуса. Sick

Дидонче-жалко че не си правила снимки.Щеше да ми е адски интерено   bouquet

Свеарче-дано да е за добро.Аз нещо ,след тази цялата работа,може би защото  такъв мерак имах и вече се виждах на новото място...та сега ми е едно депресирно и никакво!дано да е за по-добро,както казваш! Praynig

Фаима-прекрасни симки.Личи си колко е топличко и приятно в Бг. Hug И моята щерка се казва София Hug Нали знаеш какво значи?Аз цяла война проведох за това име...Първо трябваше да е Ефросина!Малиии...ужас!Никакси не ми се харесваше.
Добре е етървата уж трябваше мъжко да роди-пък то  излезе момиченце,та открадна Ефросината Joy

Алби-видях нови неща.Занаятчийската уличка не е помня от преди...то все-едно си из някоя улица на Оран.Ей така едно тясто,не можеш да се разминеш и отрупано пред магазините...

Марси- аз мисля да ползвам тези ОК Таксита,които писаха момичетата. Иначе автогарата и гарата са си близко .Зам че постоянно има рейсове по моя маршрут.Уморително ще е.....ама пък и не искам да се правя на Баровка пред Другаря!да се чудя на коя приятелка да се приоля да ие път да ме чака...няма нежда.
Това е...няма метро ,което да хванеш от летището до автогарата...Кво толкова чудно му се видя това?!?!та чак се газирах  одеве-в Алжир да не би да има случайно Метро-от тр години всяка вечер дават как  го строят...... само приказки-като Нормален човек си се хваща такси до авогарата.Купува си се билет и се пътува още 2часа...Умора е!Ама пък и мисълтта Къде си-топли.
Трудно е обаче при теб...чак до морето! Ако идваш след мен-ела и отседни у нас с Линда.Да си отдхнеш-то е точно по средата на пътя ти.Съвсем серозно...моите познати от София все така правят.Стигат до Пловдив и спират-то не може нон стоп да прекосиш надлъж България.

Рали-къде си?не се разписваш вече пък съвсем.Да не би да има проблеми с работата.ти нямаш 6месеца и едва ли ще ти дадат ваканция тая година,нали?
Белче,Лина- поне по едно цветенце сложете...току се сещам-как сте?Лина-видя ли какво иска Англия?!-да излезе от Евросъюза.Ще идвам скоро към теб.Брата и снахата се приместиха в нова квартира,заради бебката.Снахата в началото на Юни ще влезе в деветия.От много приказки-накрая се реши аз да отида при тях-за първа помощ.Да мине сега обрязването на Раян и...чакаме вече събитието Hug  bouquet

Близначета-не ви видях колеетата.А исках много.Моите са ме заяли за колелета....ама ми казват едни цени дето Хич не ми са по джоба!

Жълтурче-ти уточни ли накъде ще си това лято.Остават ли островите.....


Ин Дрейм-отсега те е затресла казваш предизпитната треска...Много ли изпити ще имаш тази сесия?

Много Hug за Всички
Ллееееееееееееее докът пишехте-4 нови отговора......Супер

# 20
  • Мнения: 110
Дидонче, така се наядох с онова, което си ни поднесла, че нямам сили да пиша.  Joy
Разказвай за Хамамет. Най-лесно ми е да прочета в нета, но твоят разказ ще ми е много по-интересен.  Peace
Марси, спокойно. Hug Както писах вчера всичко е наред.
Голям отбор сме тук, ако не е един- друг ще помогне, евала за което.  bowuu
Вие до Истанбул нямате ли полети? Thinking По-лесно е оттам с превоза...  май.
Далка, с това танго по вечерно време... или да стръскаме храната.  Laughing
Днес, мили ми дружки се изпържихме от жега. ooooh! 30 градуса казаха, че е било, но ние си слагаме още няколко, заради влагата и става  #Crazy.... Имам чувството, че сме в пиковите горещини през лятото.  ooooh!
И утре ще са по-високи температурите... ще се мре Whistling
Svear, къде се изгуби и ти? Кой знае колко е пораснал малкия.  Hug
Много боен твоя човек, няма 6-5  Laughing
Белбейка не се е включвала отдавна. Дано са добре.  Praynig

# 21
  • София
  • Мнения: 7 887
Това със сигурност е мъжки екземпляр.

Те са по-малко украсени и са по-грозновати от женските.(нищо лично!  Praynig)
Природа,какво да правиш!

Моля моля много си е хубава пеперудата. Ние мъжете по принцип се носим така малко по семпло нали да не засенчваме женската красота.  Laughing

# 22
Лелееее Близначета- извинете много  bouquet
Не съм видяла добре ooooh!
Благодаря  Money че ми писа-аз помислих че просто съм закъсняла и си ги махнала.....
А дали имаш наблюдения върху цените  на по-големите колелета...Всъщност откъде ги закупихте?-от Метро ли?Аз не мога да се ориентирам в Пловдив към магазините-къде да отида за нещо такова.

Дядо Хаджия-ето ти и една арабска пеперуда.Добре че Делтичка ме подсети-бях ти приготвила и танца на пеперудите....ма ти вече измаза Joy Joy Joy


А като се заговорихме за пеперуди-Дидонче,Марси...това ли е пепрудата при Вас?А верно ли че калинки няма...или Някои хора пак ме пращат за зелен хайвер? newsm78
http://www.treknature.com/gallery/photo175571.htm
Large Salmon Arab

Алби-точно..точно...такъв апетит имам ,че не е истина направо...а в тоя студ при мен-не мога и да се движа.....Ще ми падне пердето тези дни и ще извадя дрехите от Белиса да се натъкмя ...да си направя сама смешното-Раян е в моя отбор...дай му музика и гледай смях

# 23
  • София
  • Мнения: 7 887
...
Дядо Хаджия-ето ти и една арабска пеперуда.Добре че Делтичка ме подсети-бях ти приготвила и танца на пеперудите....ма ти вече измаза
...


Само не ми казвай, че това е типична семейна снимка нали ...  newsm78

# 24
Не...ти пък!
Мислех че ще ...предизвика Усмивка
Нищо повече Sick

# 25
  • София
  • Мнения: 7 887
Не...ти пък!
Мислех че ще ...предизвика Усмивка
Нищо повече Sick

Е то е естествено, че предизвика усмивка. Пък и моят въпрос беше шега, нали си слушала понякога какво говорят българските мъже за жените си.  Laughing И понеже нали писа, че пеперудата била мъжка та затова се чудех крокодила как да го оправдая.  Grinning Иначе си знам много добре, че това е една хубава фотография от природата.

Ма колко са безстрашни мъжките арабски пеперуди бе.

# 26
  • Мнения: 278
Ето ме и мен в пеперудената тема!  Hug

Пожелавам на всички да се чувстват винаги така, все едно пеперуди им пърхат в корема, когато видят, или когато са с любимите си хора. И нека любовта никога да не угасва Simple Smile  Heart Eyes

Dala Ruadi , ами аз не съм още в изпитна треска. Чак към средата на юни мисля да почна да уча...те така правят всичките, даже и по-късно почват да учат, но на мен нали това не ми е майчиния език и ми трябват доста повече усилия и време, докато науча...
Иначе ще имам този семестър 2 изпита и една курсова работа, което не е много като сравня с други специалности. Обаче правя и практика и там често пишем протоколи и други подобни, което отнема доста време.


Лекинка ви   bouquet

# 27
  • Мнения: 110
Брех, тез пеперуди хит станаха... Laughing
Във всеки пост Thinking... ще има наддаване май Wink
Далка, това за обеда на Дидонка го казах виртуално Wink... с тези градуси тук ни се взе здравето, пък какво остава да слагаш нещо в стомаха различно от... знаеш какво. Naughty
Пък аз гледам да се възползвам максимално от ситуацията. Laughing

# 28
  • Мнения: 610
Добър вечер !

Алба  много цветна и красива тема   bouquet а пеперудите са ми слабост. Heart Eyes
Благодаря за пожеланията към майка момичета  Hug

Марси радвам се че Линда е по-добре и вече си играе  Hug
Файма  супер снимки  Flutter като заговорихте за череши ....така ми се хапват и на мен  Crazy вчера на пазара при нас имаше, но 14лв. кг....направо се стресирах от цената  Confused
Дидонка сподели моля те за този инхалатор, доволна ли си ? и какви лекарства слагаш вътре- вентолин, физиологичен разтвор....? чудя се дали да не купя и аз , особено и след последното боледуване на малките с една ужасна кашлица.. Whistling педиатърката ми каза че е хубаво да имам  Thinking
Далка - за цените на по-големите колелета незнам, ако искаш хвърли едно око тук- http://veloservice.3dwebdesign.org/velosipedi-detski-velosipedi- … age=2&sort=3a  тези знам че са хубави, малко скъпички обаче.....аз исках за малките-Драг, но ми казаха като за нас 16 цола- 180лв. + 20 лв за помощните колела отделно, е не мога да дам 400лв .... Crazy в крайна сметка им купихме от Илиенци, от едни араби , струваха 105лв , ама аз се пазарих ( мъжа ми го беше срам, и каза, че съм много нахална  hahaha ) и свалих цената на 82 лв  Simple Smile пак е нещо  Wink а момчето даже и до апартамента ни ги докара после  Simple Smile мъж ми се шегуваше и ми вика- харесаха те нещо, те тези да не са от арабския форум  Joy hahaha

Жълтурче, Свеар, Елип   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 804


хайде и от мен една пеперуда-да ви е сладко  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт