Mагребски дами, все така фатални- за 14 път

  • 13 500
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 560
Деси,да не би да я спретнахте с Даянка сега?

# 31
  • Мнения: 560
...
Дядо Хаджия-ето ти и една арабска пеперуда.Добре че Делтичка ме подсети-бях ти приготвила и танца на пеперудите....ма ти вече измаза
...
Само не ми казвай, че това е типична семейна снимка нали ...  newsm78
Е,ти пък сега!Никой не е казал ,че крокодила е женски!  Twisted Evil
Ставаше въпрос за пеперудката....Иначе,като за семеен портрет не е лошо.
Такива сме жените,кръвожадни! Twisted Evil  hahaha

# 32
  • Мнения: 560
А верно ли че калинки няма...или Някои хора пак ме пращат за зелен хайвер? newsm78
Далка,има,има....
Терасата ми сутрин е пълна с коксинелки.
Дидонка сподели моля те за този инхалатор, доволна ли си ? и какви лекарства слагаш вътре- вентолин, физиологичен разтвор....? чудя се дали да не купя и аз , особено и след последното боледуване на малките с една ужасна кашлица.. Whistling педиатърката ми каза че е хубаво да имам  Thinking
Вземи си,задължително!Зад Пирогов има един Санитарен магазин и там има различни видове на
различни цени.Не е необходимо да е скъп и евтиния върши същата работа.
Иначе аз му правя различни комбинации,в зависимост от това каква е кашлицата.
Алби ,бяхме на манеж в Хамамет и се разхождахме в Марината.Просто е великолепно там! Grinning
Обядвахме,после вечеряхме и се прибрахме. Grinning Изкарахме чудесно!





# 33
  • Мнения: 3 804
Деси,да не би да я спретнахте с Даянка сега?

въх нидей -съвсем ще  си посрамя ника  Mr. Green-да е жив и здрав google

Иначе както видаш още не сме заспали  Grinning,пък и не дава признаци че и се спи,но не можа да ме убеди да и паря курабии по нощите. Naughty

# 34
  • Мнения: 1 184
Хайде поспаланки, ставайте на кафенце  Twisted Evil.

/по случай пеперудената ни темичка, такова е и кафенцето  Wink  Laughing/

Алба, прекрасно оформление на темичката. Браво, спец си  newsm10!!!
Рали  Hug  Heart Eyes, мерси за сайта. Как върви работата?
Близначе  Hug, получи ли се базбусата?
Аз също съм много доволна от инхалатора. Няма да съжаляваш ако си вземеш. Дори с Тити все по-рядко го ползвам вече.
Дидонка, сподели и на мен за комбинациите. Рая още ме мъчи с нейната алергична кашлица. Успокоявам се, че скоро си отиваме в БГ, а там не кашля изобщо.
Как е Алекс?
Марси, пооправи ли се Линда? Надявам се да сте приключили с възпалението на очичките.

На всички лек и весел ден   bouquet!
Сега чакам само Делта Hug да дойде със закуската, че мога и малко слонче да изям  Laughing.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 790
Добро утро, добро утро   bouquet
Как сте слънчеви момичета? Надявам се усмихнати и доволни, щастливи и обичани. Стига спинкахте, я ставайте да видите навън какво е хубаво  Mr. Green Едно слънце като е опекло в моята стая направо ехе - лято. Тези дни все за море си мисля и за плаж и такива хубавини  Rolling Eyes
Далка, дано слънцето дойде скоро при вас Peace Ти кога пътуваш за БГ-то? ОК такситата са най-добри, но внимавай, че има едни ментаджии, които много приличат на ОК, но са друга фирма. Чети внимателно и гледай тарифите, защото гаднярите много ментят и после големи скандали  Stop Иначе някой каза, май великият ни кмет  Rolling Eyes че метро някой ден и от летището ще има, обаче това сигурно за децата ни, даммм ние сме оптимисти  Laughing ще поживее, ще видим - няма лошо. Иначе с момъка последно - ще ходим на море през август, после може би до Мароко, и ще видим оттам накъде  Whistling То в края на месеца почва Рамадана и ще видим кога точно ще сътворим целия план, но засега в началото на август, ако нещата не са объркат, надявам се  Praynig
Ин дреамс, стискам  палци за изпитите  Peace дано всичко мине добре
Мързел, твоята пеперуда най-ми се харесва  Blush Laughing еее не може да се отслабне така като само ядене ми е в ума  Cry
Хайде, време е за работа, да се хвърлям в жегата навън
Усмихнат ден, момичета

# 36
  • Мнения: 610
Добро утро!

Ето и закуската , Мароканска е  Wink
Заповядайте  Hug




Дидонка мерси за инфото за инхалатора   bouquet
Тези дни ще отида до този санитарен магазин .
Деси много е готина снимката , и на Даянка много и отива дълга коса,  Heart Eyes
Елипче  Hug стана базбусата, този път е варианта с кокос  Wink  мерси за пеперуденото кафенце  Simple Smile

Днес съм много щастлива  Grinning  Теодор влезе за пръв път в градината спокоен, без да плаче и със желание  Simple Smile голям зор ни беше адаптацията.....много тежко беше положението  Crazy дано и занапред да е така спокоен  Praynig  Ех....много ми е кеф  newsm68 sohappy 1swing  доживях го този ден .... Simple Smile

Хубав ден на всички  Kissing Heart sun

# 37
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДобрЮтрУУУУ Фарашкитееее и Фарашкоооооо Hug Hug Hug
Ей, че се радвам, че подхванахте Пеперудено бееее newsm47 По едно време бая си мислех, че ще ме замеРяте със домати, че все ви поздравявам на Фарашки ама виждам, че на всички ви харесва Flutter
БЛИЗНАЧКОВЧЕ-  Hug
Ти си ми отмяната днеска по закуските-мЛогУ вкуснУУУУ и по Марокански. Тъкмо да не рИвЪ многУ, че не се докопах до Тунис и Мароко таз година. Виж палмичката си я имам същата newsm47 Днеска и е деня за поливане Simple Smile
Мале момичета, на всички ли дечините така са със такава алергия, че трябват инхалатори Sad?
ЕЛИПЧЕ-тъкмо си мислех аз за едно Пеперудена кайвенцИ Hug Ще си направя аз едно еталонче и ще се глезя сутрин така Wink
ДИ-тортата много си ходи със пеперудено кайве Wink
ДИДОНКА, ЖЪЛТУРАНЧЕ, АЛБИЧ, ИН ДРЕАМС, МАРСИ, ШАКИРЧЕ Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Е

# 38
  • Мнения: 110
Добър ден и от мен,

Мерси за закуската и кафенцето.  bowuu
Каква торта само,  ooooh! Деси...
Вие до 03h още не сте заспали???  newsm78
Близначе, поздравления за Теди, мъж е той и ще се справи.  Peace
Лека-полека покрай децата няма да иска да се прибира у дома. Laughing А Йоанка?
Половин арабка си ти, щом се пазариш толкова добре.  Wink  Peace
Дидонче, не ми замазвай очите с едно изречение. Naughty
Предполага се, че сте яли, Joy то оставаше и цял ден да сте на диета, особено ти... Друго ни интересува тук.  Crossing Arms
Елип (чудя се newsm78 каква комбинация да използвам за галено: -че, -инка, -инче,...) получи ли паролата за албумчето?
Жълтурче, на къде сте се ориентирали за море, макар и да не е окончателно?
Дори и в Мароко само пак ще си починеш.  Hug
Смяната на обстановката е достатъчна понякога, а когато любимия е с теб- няма и значение къде сте.  Heart Eyes
Делта, как така ще те замерваме с домати, Naughty мила?
Няма такова нещо- с яйца направо.  Joy
Майтапя се, разбира се.  Hug  Peace   bouquet

Лек ден на всички   bouquet

# 39
  • Мнения: 1 184
Близначе, мерси за закуската. Обичам Мароканската закуска, особено това в чинийките  Twisted Evil. Кой ще сервира обяда  Blush?
Браво на Теди, голям мъж е вече   bouquet! И мен ме очаква същото преживяване към края на септември. Тити тръгва на градина и ще видим и ние какви ще сме. /Няма да те питам, колко време ви отне адаптацията, че да се подготвя психически  Grinning/.
Албич, пиши ме, както ти е по-удобно, миличка  Hug. За паролата аз съм малко сложна. Използвах прокси да отворя снимка.бг, но с паролата, която получих, ми дава съобщение "несъществуващ потребител" или "грешна парола" /нещо такова беше/. Пак ще пробвам и ако стане ще кача малко снимки и от нас.
Делта, не знам как е в Магребско, но при нас тези кашлящи алергии са много разпространени. И за капак много често се среща и увеличена трета сливица, която по някакъв начин причинява събиране на течност в ушите и постепенно намалява слуха. На Рая вече й паднаха тръбичките, но Тити още е с тях. Абе деца - какво ли няма да ги хване  Crazy.

 Hug

# 40
  • Мнения: 1 728
Дидонче, намерих малко временце и аз да влезна в темичката да ти честитя принцеската  yes Представям си каква ще е хубавица и чаровница като мама  Wink

марси, бързо оправяне на Линдичка  Praynig от опит знам че тези възпаления на очите са много упорити, освен капките може с тампонче да почистваш окото с отвара от лайка, ако има секрети, а и действа успокояващо...

Много свежа темичка се е получило с тези фараши, тъкмо в унисон с пролетно-лятното настроение  Peace

Ели, ще ти пратя една програма на мейла, която ползват в емирствата за блокираните сайтове, пък дано да проработи и при теб!

# 41

Привет на Фарашкие магребинки  bouquet

Делтичка- мен това твое обръщение ме кефи

Алби- а тук пак ще е дъжд Не се издържа-влагата вече.Иначе е  красиво-зелено...ама мокро навякъде.

Елип-дано да се справиш с Снимкта и да качиш снимки да се запознаем  Hug  bouquet

Близначета-разгледах  сайта.Мерси боку.Хубави,макови колелта.....ама съпо ми се види!Аз умножавам по две-не може на единия да купя,а н другия-не!На теб ти е позато....така че ще отида и аз до складовете на едро- много хубаво предложение ми аде-хем и аз ще се прбвам да се договоря.....Дано ми провърви,като  на теб  bouquet

Жълтурче- ще пътувам за Бг на 21юли с Другаря.Той е остане за малко обаче ,а аз чак до започването на новат учебна година...Нали трябва да ги оправя учениците,че  о са едни претенции,едно чудо! Майка не може а им надвие на Безумните Идеи....ама а мен ми мълчат,че скърцам със зъби  и гледам злобно-като крокодила Joy Joy Joy
Всъщност през учебната година се справяме-те са ученолюиви и като имат домашни-сядат,пишат.....
Ама Ваканцията е.......шоу!Затова трябва  да сме заедно-да е се изпуснем,че.....после няма оправяне.
За пръв път тази година ги записах на Медународен лагер-и двамта...на морето.Ще са в хубава база,с  техни съученици и учители.....Мислих,мислих...големи са вече-аз от по-малка тръгнах сама по лагери.Да се учат ,че трябва сами да се опрвят-смо еим е от полза в Живота ако танат самостоятелни.


Момичета исам да Ви почерпя за Здравето на моята мама.
Ние живеем от изследване на изследване  Hug  bouquet
И днес са добри  bouquet
А преди години....казаха че няма надежда.Но не улучих човека просто.....  bouquet
Друг решава какво да бъде....има във Всичко божи замисъл и за това все повеч се уврявам,че е по-добре никога да не взимам Твърдо решение...просто няма смисъл да е притеснявам за Напред-то не звиси от  мен.

А ето и нещо ,което ние много харесваме

Приказката за малките жабчета….

Имало едно време една групичка от малки жабчета, ...

… които си организирали надбягване.
Целта била да се изкачат на върха на една много висока кула.

Долу, около кулата се събрала голяма тълпа да наблюдава състезанието и да аплодира участниците ...

Състезанието започнало ...

Истина Ви казвам:
Никой от тълпата не вярвал
че малките слабички жабчета ще достигнат върха на кулата.
Чували се изказвания, като например :
"О, пътят е толкова труден!!!
Те НИКОГА няма да достигнат върха."
Или пък:
"Няма начин да достигнат върха. Кулата е толкова висока!"


Малките слабички жабчета започнали да се скапват. Едно по едно ...
... Освен онези, които с бодра крачка се изкачвали нагоре и нагоре ...

Тълпата продължавала да крещи:
"Толкова е трудно!!! Никой няма да успее!"

Все повече жабчета се уморявали и се отказвали ...
... Но ЕДНО продължавало нагоре, и нагоре, и нагоре ...
Това няма да се предаде!

На края всички други вече се били отказали да изкачат кулата. С изключение на онова мъничко жабче което, след неимоверно усилие, единствено успяло да стигне до върха !
ТОГАВА всички други жабчета естествено поискали да разберат, как точно това жабче е успяло да го направи?

Един от участниците попитал малкото жабче, как то, което е успяло, е намерило силата, за да достигне целта?

Оказало се, че...
Победителят бил ГЛУХ!!!!  Joy Joy Joy

Поуката от тази история е:
Никога не слушайте негативните или песимистични изказвания на другите и ги подминавайте
Вашите най-красиви мечти. Онези които носите в сърцето си!

Винаги мислете за силата, която носят думите.
Защото всичко което чувате или четете повлиява на действията ви!

Следователно:

Бъдете ВИНАГИ…
ПОЗИТИВНИ!

И преди всичко:

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ!
Винаги мислете:

Аз мога да го направя!

# 42
  • Мнения: 110
Виждам, че Далка е сервирала обяда  Hug ... Боже ooooh!... само се яде в тая тема. Joy
Да е жива и здрава майчето, ДалкаHug
От изследване на изследване по-добри резултати да има жената.   bouquet  Praynig  Peace
Голяма опора ти е, както и всички родители, гледащи децата на онези, които по една или друга причина са извън страната.  Praynig

....ама а мен ми мълчат,че скърцам със зъби  и гледам злобно-като крокодила Joy Joy Joy

 Върнах се специално да го видя пак с какъв поглед беше hahaha- но си е много хрисим, дори, Naughty наш крокодилчо. На мен дори на усмивка ми прилича. Laughing
Това за слуха тези дни го четох някъде, но не се сещам къде. newsm78
Аз си мисля, че колкото и хубави и поучителни неща да четем и слушаме- на теория е едно, а на практика съвсем по друг начин реагираме. Peace
Трябва да се преживеят определени случки, които да ни научат точно на такива неща, да се осмислят нещата и тогава вече ако сме си взели поука, ще ги предотвратим успешно при следващата поява.  Peace
Елип, дано успееш през онази програма да отвориш сайта.  Peace
АniSim, включвай се по-често при нас.  Hug
Надявам се, че ще са ни все така свежи темите, защото всички имаме нужда от едно местенце, пък било то и в нета, където да намираме добро настроение и положителни емоции.   bouquet

# 43
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Фарашки и Фарашко Hug
преди да бягам за тренировки да ви пратя по едно кайвенцИ

Елипче-на мойто диване му махнаха третата сливица, че ставаше много лошо. Във Военна болница Варна го опаткаха. Иначе едва дишаше.
Далче Hug Майчицата ти да е жива и здрава дълги, дълги години!!!
За майчицата ти Далче със най сърдечни пожелания Simple Smile
Хайде да бягам аз, че да не закъснявам и да давам лош пример Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 3 790
Здравейте момичета кокичета   bouquet
Много топъл ден днес тук, направо си представих лято и моренце и плаж и ехеееее  Crazy
Близначе, стискам палци  Теди да се справи добре с периода на адаптацията  Peace в градината. Йоанка ще я пращаш ли и нея?
Албичка, момъкът е оставил всичко в мои ръце, но това не му пречи да ме пита - къде, къде, къде ще ходим. Аз все още няма идея. Предпочитам Южното море и по-скоро имам пристрастия към Несебър, но последно като ходих там беше многоооо фраш и си мисля за нещо друго. Ако имате някакви идеи приемам всичко. Момъкът искаше да ходим за 3 дни до Истанбул. Не знам дали ще стане, ама той се беше запалил по идеята
Далка, Честит рожден ден на Майка ти   bouquet Много здраве и късмет й пожелавам! Много хубаво си решила да пратиш децата на лагер, определено си има значение - и на тях им е интересно, и научават нови неща, и сред хора на тяхната възраст. Много ми хареса историята за жабчетата   bouquet и е съвсем истина
Делтичка, ти какво спортуваш?
След като хапнах ягодки, видях форума, заминавам да гледам Пинко, розовата пантера  Blush
Лека нощ на всички

Общи условия

Активация на акаунт