Mагребски дами, все така фатални- за 14 път

  • 13 543
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 610


Честит Имен Ден момичета !   Hug
Бъдете здрави и щастливи !

# 76
  • Мнения: 110
Хванала ви е ваканцията всички, май... newsm78  Laughing
При нас е такава жега, че ако не си на плаж- е противопоказно да се излиза.  Stop
Задух, пек,.. не се диша  ooooh! и прекарах цял следобед в къщи.  Crossing Arms
Дидонче, все забравям да ти кажа, че гледах в снимка.бг албум от Суса- много ми хареса града. Peace
Имаше снимки на каменна стена, ограждаща... не знам какво е вътре, но на замък прилича.
Отделно хотел с американско име беше, завършваше на ''... Бийч'' май,  Thinking близо до морето.
Не ми харесаха жилищните сградите, наблъскани една до друга, чак въздух не влиза по между им.

 По новините тази вечер съобщиха за издадената смъртна присъда на бизнесмена Мустафа Талаат.
Единият от 5-те най-богати хора в Египет, по делото за убийството на ливанската певица Сюзан Тамим миналата година.
Ако се сещате за случая, когато са били платени 2 милиона за убийството й в хотелска стая в Дубай.
Има даден едномесечен срок за крайната присъда, но не ми стана ясно дали е за обжалване или за да се произнесе някакъв имам  Thinking

# 77
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Гутен Вечерен Фарашките и Фарашкоооо Hug
Мойта ЛибоФ дойде да ме вземе след тренировки и отидохме до съседското ресторантче та се върнах преди малко
АЛБИ-незнаех за тази ливанска певица. Защо са платени пари за убийството и?
Дедко де ще ме видиш във тоя огромен хол. Ми аз съм 6/35. Joy Като малко джинче съм-ама съм добричко, не правя много поразии newsm03

# 78
  • Мнения: 1 184
Ин Дреамс Hug
Благодаря и на тебе мила и от там си взех а във хола ти се и развихрих-потанцувах си на воля. ТоЗ младеж добре посвири.Добре си го дресирала Simple Smile

Ма хубаво де и аз уж ядох в тоя хол па те не видях да танцуваш. Да не си била в другия край на стаята ?  Laughing
Ти защото си ял, Хаджи, затова не си я видял Laughing...

Марси, честит имен ден и на теб   bouquet!!! Здраве и щастие ти желая  Hug.
Ние се върнахме от ЧРДто капнали от умора, но щастливи и доволни  Mr. Green. Много игри, много подаръци, с изключение на една малко неприятна подробност... утре мама трябва да показва на щерка си как се скача на въже  Crazy. Делта, отидоха ти закуските на вятъра  Joy.

# 79
  • София
  • Мнения: 7 987
...
Ти защото си ял, Хаджи, затова не си я видял Laughing...
...

Ми то вие като наредите тука едни трапези човек нали за да не се обиди домакинята какво да друго да прави.  Embarassed

# 80
  • Мнения: 560
Елипче,Честит Имен Ден!!!  newsm51

Желая ти всичкото здраве и щастие на света!!!

# 81
  • Мнения: 560
Марси,Честит да е полуимения ти ден!!!

Отправям същите пожелания и към теб!  newsm51

# 82
  • Мнения: 560
Здравейте!  bouquet
Аз днес нямах цял ден Нет. Sad
За това пък си подремнах след обяд.
Алби,това,което си гледала е Старият град в Сус.
Той е истински,т.е не е създаден изкуствено за туристите.
Тази стена е предпазвала арабите от нападения.
Разположен е до морето и има висока кула,от която
се вижда целия град.Сградите на около са доста стари
и изгледа наистина не е хубав.В самата Медина е
запазено всичко,както е било преди векове.
Има хамем,полиция,джамия,много магазини,продава се всичко,за което
можеш да си помислиш.Даже и публичен дом има. Rolling Eyes
Разбира се не е законен,но съществува.
Хотела е Ел Хана Бийч 3*.Намира се на крайбрежната улица-"Бужафар".
На външен вид е хубав,но стаите не са в добро състояние.
Всички БГ-туроператори го предлагат,защото е много евтин.
Специално за теб ще снимам и ще пусна снимки от  града.  Wink
Нещо хич ви няма днес! newsm78
Шеки,къде се изгуби? Rolling Eyes Не се е разписвала отдавна! Confused





# 83
  • София
  • Мнения: 3 847
Добро утро момичета   bouquet

Честит имен ден със закъснение

Много щастие, усмивки и любов ви пожелавам

Аз днес за бързо, че тичам за последния петъчен работен ден  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 610
Добро утро момичета и дядо Хаджия   bouquet

Заповядайте на тераската  Flutter на кафенце и закуска  Party



Марси как сте душа ?  Hug

Сега изчезвам да си пробвам новата машинка за сладолед  Simple Smile за пръв път ще правя, харесах си една рецепта от готварския , дано да ми се получи..... Rolling Eyes много искам да изненадам малките  Simple Smile

Хубав ден на всички  Flowers Bouquet

# 85
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добро утро, моето пак е около 5 .00 сутритна! Hug малко дремнах после, ама 6.30 пак съм окон4ателно на крак! тъкмо да си изпия кафето! от 2 дни не пия кафе по-нататък през деня, не знам защо! особено ве4ерното на зор  го правех и спрях! предпо4итам да си легна! много ми е организирано и може би предпо4итам студените напитки ! тук да вместя за машинката на близнаците, 4естито! де да има една  за едно фрапенце 4ерно! скъпи ли са тези машинки? а размери?
линда като,4е я захрепих, но баща й е болен и то яко, не се гледа ,толкова е вкиснат!той не може да се оправи от февруари -кашляш?, викам ти направо ми разказваш играта на съня, аз и без това спя като тези от делта форс! снощи си отварям о4ите да видя линда как е, и ги затварям и само за това премигване линда падна от леглото! милото,дигнах го и мъж ми дотър4а,4е беше буден още и вика какво става!само за един миг! #Crazy
ина4е, при тази жега ,в4ера за сефте сложих фулар, и дълъг ръкав, иама една мрежеста горница! бял фулар от мека, от свеки си го изпросих! ка4еството е то4но както го исках ,4ист фин памук!вързах си  го, сложих си широките  спортни панталони от супер дебелия период и дългия ръкав и като туристка се емнах ! линда каза фулара след като излезеш от градината, не иска майка й да се покрива!та  по 40 градуса се мотах забулена, ,да не кажа как  пристигнах, вир-вода, косата  ми мокра, аз тека! но поне слънцето не успя да ме гепне!най-смешно ми беше минавам м/у къщите и едни баби излизат кокони, с 4ерните  абаи и ме поздравиха! аз и на деца отговарям,ако видя в  о4ите,4е има респект! Crossing Arms
днес да го видим какво ще е като ден!отивам да будя линда и да се мятам на зада4ките! Peace Hug

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 10:11 от marsy

# 86
  • Мнения: 110
Добър ден,   bouquet
Близнаците, благодаря за закуската. Hug
Честита машинка за сладолед. Peace
Колко струват и на какъв принцип работят? Thinking
Големите машини за сладолед действат на принципа на разбита предварително смес. Тази как е?
Любопитно ми е, защото фризера лятно време винаги има поне една кутия Wink и съм се замисляла да го правя сама.
А какъвто и да е резултата- на малките ще им хареса-поне на кремче ще стане. Heart Eyes
Марси ме е изпреварила с въпросите.  Peace
Що се отнася до кафето - oт много време сe ограничавам до... сутрешното.
Рядко ако съм с приятели си позволявам второ за деня. И без това тук е убийствено за нашите представи, та е достатъчно без да е необходимо да се изпиват количества.  Heart Eyes
Милата Линда.  Praynig
Честито покриване. Hug
Шашнала си комшийките май  Laughing... кой знае как са те обсъждали цял ден, че ''най-накрая си се предала''.
Майтапа на страни, но в твоя случай напълно целта оправдава средствата.  Peace
Дидонка, не бяха надписани снимките, но ти си се ориентирала за какво ти говоря.  Peace
Ще се радвам да разгледам твои произведения. Hug
Елип, много се смях с теб. Joy
Влизаш с бодра крачка в ''Kлуба на майките-професионалистки'' в различни области. Laughing
И без това ''скачащата на въже'' позиция беше вакантна. Peace
Дядо, така е, Naughty - от ядене не си забелязал кръщната ни кака Делта.  Laughing
Нали знаеш, че в повечето случаи подробностите са важни.  Peace
Делта, случая с ливанската певица се разчу след убийството й.
Имала е връзка с онзи бизнесмен и е искала да я прекрати, а той не го е приемал (дано не бъркам, защото няколко случая се коментират напоследък, но заради раздяла е поръчано убийството).  Rolling Eyes

# 87
Честит празник на именниците
-извинявам се за закъснялото пожелание

Имам проблеми с компа-постоянно се рестартирва....ама без да искам изля кафе върху него и после премига-аз уж го сущих с сешоара ,ама....
луда работа.....без да искам с лакътя бутнах чашата и право на клавиатурата...а то е лептоп и набързо попи  ooooh!
дано се оправи

Снощи се бяха събрали алжетата от квартала-играеше се финала за купата на Алжир.
Свърши финала.....коментарите-не свършиха обаче.До късно-главата ми е като тиква днес

Къде е Шеки-ей,да не дойде насам и да си мълчи  bouquet

Целувки за всички
Лек Ден

# 88
  • Мнения: 914
Далка    за  малкия  Раянчо  специално   да  подпява  на  чичо  си 

http://www.youtube.com/watch?v=8uaRPnDKjHI&feature=related


ние  сме  долу горе    ,пустия  му  креатинин  пак  е с  стрелката  на горе но   хаир  ин  ша Алла   Praynig Praynig Praynig

на  всички   Hug нямам време  да  изброявам  че  днес  имам кус кус но  ви   обичам   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 89
  • Varna
  • Мнения: 2 596
АлУУУУУУУУУУУ Компаниятааааааааааааа Hug Hug Hug Hug
Днеска тука временцето разкоооооош newsm44 Няма да нося дънкови якета след обядаааааа Smile
АЛБИЧ Hug
Благодаря за информацията. Горкото момиче, пак ми стана жал за него. А оня ненормалник щото е богат ще отърве важето smile3514
ДАЛЧЕ Hug
ти пак си почерпи лаптопа със кафенце  newsm09. Ама верно бе де зачезна нашто Шакирче newsm78 Тя нещо беше закъсала със коремчето.
Ей, МАРСЕЛИНКА Hug аз ти бях казала като е така горещо да се загащваш във фулара. После като е нормално със температурата си карай както ти си знаеш и както ти е удобно. Ама пък сега какво стана със твоя човек беееее? Докато Линда се оправи и хайдееее някой друг се разболял. Че ти кога имаш време да дишаш  newsm78
БЛИЗНАЧКОВЧЕ Hug
писах ти на лични за онази мързеливата торта-сладкиш Wink
На всички останали които не съм споменала - Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт