Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 24 224
  • 796
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 590
Делте, липсваш тук усеща се. Няма те да ни нахраниш. Весело изкарване . И аз ти завидях за джакузито. Blush

На всички момичета благодаря за пожеланията Hug

mishlentze, добре си ни дошла   bouquet За възпитанието не мога да кажа, все още нямам дечица, но съм израстнала при майка, баща, сестра, баба, леля и т.н - всички деви  #Crazy Crazy
Добре се разбираме общо взето , а и съм им свикнала. На приятел случих с риба( доста тих и кротък) Mr. Green

elish, весело изкарване на празника и на теб  Hug

# 301
  • Мнения: 3 336
vili_2703, благодаря ти Hug

И аз съм забелязала ,че с дева много добре се разбирам. За рибите нямам впечатление от първа ръка Laughing Дано те слуша, но не прекалено, че съм забелязала когато много ме слушат им се качвам на главата и губя уважение. На мен определено ми трябва някой да ми чупи рогата от време на време, то затова и си намерих майстора Whistling

# 302
  • Мнения: 230
mishlentze, добре дошла  Hug
И аз си намерих мъж близнаци, а и брат ми е тая зодия, та не съм вярвала, че и мъж ми ще е такава, ама те. Иначе основно все с деви съм била, пък то... Simple Smile Щерката е стрелец, сега чакаме мъж лъв, та ще е весело в къщи  Laughing

# 303
  • Varna
  • Мнения: 2 605
Опааааааааааа Овнетатааааа Hug
Днеска как имам
вразка, просто не е истина и барзам да ви видяяяяяя
mshlentze wavey
като те 4ета много подобен Овен си на мене по характер. Ина4е и и моиту маж е Близне синковеца и тои сьщо Grinning
Хаиде по един коктеил Дружина smile3503

# 304
  • Мнения: 3 336
Благодаря ви за топлото посрещане Hug

Кажете с близнаците как се разбирате, само аз ли не мога да изляза наглава с това чудо мъжа ми Crazy Пак на мойта става обикновено накрая, обаче докато стане ми скъсва нервичките, дори и да е ясно, че съм права Crossing Arms Винаги каквото кажа първо е не, няма да стане ooooh!

Делта, мерси за коктейла, украсата ни е в тон Wink

# 305
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
mishlentze , чак ми е странно, че не можеш да се разбереш с Близнака. Мойто мъж е Близнак и нямаме никакви разногласия - той просто винаги се съгласява с мен от първия път. Знае си, че няма смисъл да хаби нерви и да спори Mr. Green

# 306
  • Мнения: 3 336
Трепет, вероятно асцендентите ни са такива, знам ли Laughing Моя прави каквото си науми и държи да се знае, че той организира и решава какво ще се прави. Дори и да е било първоначално казано нещо от мен като предложение, първо се казва не, а после трябва да излезе така, че той е благоволил, за да стане. Затова съм се захванала да усъвършенствам практиката морков-тояга. Единствено си пасваме перфектно по отношение на желания за излизания и пътувания, веднага си стягаме багажите Laughing

# 307
  • Мнения: 144
И аз да се присъединя към овните Stuck Out Tongue Но май не съм от най-типичните. Много мрънкам, упорита съм, но само когато реша. Винаги знам, че съм права, но в голяма част от споровете се отказвам да споря, за да не се карам с отсрещния, пък той нека си мисли, че е прав Grinning Доста съм наивина и добронамерена към хората, а това май не е присъщо на зодията Laughing
Често споря с везни, скорпионите не са ми от най-големите любимци. Брат ми е овен и като малки бяхме голям ужас, не завиждам на майка ми Grinning

# 308
  • Мнения: 1 001
хайде на хороскопа:
В почивния ден си създайте спокойна обстановка у дома. От нея зависи доброто ви настроение, а и си гарантирате успех в личния живот. Ако сте убедени в правотата си и сте достатъчно упорити ще имате успех в начинанията. Не позволявайте на емоцията да ви пречи. На работното място се предпазвайте от конфликти. Искате да смените деловото си обкръжение, което по ваше мнение блокира пътя ви.

# 309
  • Мнения: 2 590
галиа, благодаря за хороскопчето  Hug

Аз да почерпя с кафенце и закуска.

# 310
  • Мнения: 3 336
Добро утро, момичета  bouquet Мерси за хороскопа и за закуската,ммм  Grinning

Foaming, и аз съм наивна /все още/понякога и поради добронамереността ми често ме взимат за глупава дори. И аз предпочитам да си премълча в спор, но пак си правя каквото съм си наумила Peace

Не умея да се защитавам , но затова пък се хвърлям да защитавам другите ако видя ,че има несправедливост, макар и невинаги да е в моя полза това. Трудно успявам да си премълча в такъв случай.

# 311
  • Мнения: 1 001
честит празник на всички празнуващи днес  bouquet

хороскопчето за нднес:
Оценете постигнатото и поставете началото само на предварително обмислени нови задачи. Планирайте времето си, за да впечатлите околните с вашите възможностите си. Денят ви е напрегнат. Изпълнени сте със сили. Насочете енергията си към определени занимания. В нервността си сте способни да предизвикате загуби на работното място. От вас зависи да не се предавате във властта на чувствата и емоцията.

# 312
  • Varna
  • Мнения: 2 605
Овнетатааааааа Hug
Как сте беееееееее?
Foaming wavey
а тожа което е написало mishlence за себе си то си е характерно за Овнетата. Както сме курназ така сме и по детски добронамерени и  наивни и се борим за другите. Може да премълчим оба4е правим какжото ние си знаем Wink
Със моя близнак се разбирам прекрасно!!! Абе сас вси4ки зодии се разбирам добре, дори със Скорпитата. Е има някои кривотии дето им е крив света и аз не се ма4а, да се разбирам сас тях щом си дуят носа и се мислят, 4е са единствени.
Моми4етааааа, ако знаете каде сам сегааааааа. WinkВъв любимия си хотел вав Смолян. Полегнала сам си, пуснала сам телевизора, и със лап топа вав леглото се кефя, 4е си бабря сас вас. Това хотел4е го открихме миналата година сас съпругат ми-бивша 4орбаджийска каща. Обожавам стари кащи. А тази година хората имат и кабелен интернет. Страшно романти4но място е!!!
ей това ни готвят за закускаааааааа- казват му марудници Grinning

# 313
  • Мнения: 410
опа.здравейте овнета.DELTA_DELTA -мерси-ще хапна.че нещо пак ми се показаха рогата-та дано се успокоя. Mr. Green

# 314
  • Мнения: 3 336
Делта, весело  и романтично изкарване Hug

Общи условия

Активация на акаунт