Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 24 218
  • 796
  •   1
Отговори
# 555
  • Varna
  • Мнения: 2 605
ОВНЕНЦАТА Hug
ЦВЕТИТО- как си бе душа? Притиснено ли ти е вече много? Ама и аз прости въпроси задавааааам Embarassed
За Овнето и влака съм чувала, клипчето го гледох някъде ама нинам къде newsm78-беше отдавнаааааа и немой сЪ сетяяяяяя #Cussing out

# 556
  • София
  • Мнения: 818
Цветето нещо ме сънмява, отиде да чисти и я отнема newsm78 ЦВЕТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, кво става, бе, душицо Rolling Eyes

# 557
  • Мнения: 410
хопа-троп-ей ме на Mr. Greenднес за първи път нашамарих детето-овен бе,и то кат майка си-аз я викам-тя не идва и се прави на луда Crazyпосле порева от инат...е мина и.ние с морето ще се разминем,че стова прибиране от Африка и ремонта-соленко беше-е догодина.в събота ще отидем до Русе при моята майка малко-да разнообразим.ама де е цветето наистина newsm78

# 558
  • Мнения: 2 590
Ето ме и мен. Нямах много настроение за писане, не че сега е кой знае какво, но ще се постарая повечко.
Цветето да не е изчистила и да е хукнала да ражда? Crazy

# 559
  • София
  • Мнения: 818
Ето ме и мен. Нямах много настроение за писане, не че сега е кой знае какво, но ще се постарая повечко.
Цветето да не е изчистила и да е хукнала да ражда? Crazy

А де, цял ден я издирваме, че и тел й нямам. Някой има ли го, да й се обади да види какво става? Thinking

# 560
  • Мнения: 230
Споко овнета, то да не се ражда толкова лесно бре. Чистя, почивам, гледах си сериала (дето вече стана блудкав), сега приспах детето и викам да разгледам форума. Остава да забърша прах, да мина пода, душче и то ще е дошло време да ходя при доки, че съм на преглед от 16:40. После ще кажа кое какво.
Иначе мисля да раждам в Тина Киркова, преди там родих, та поне знам кое къде и как, и затова пак там Simple Smile А за притеснено - е няма как, щом го минеш един път и знаеш какво е, мислиш го, ама да минава и да заминава, после ще искам пък да се наспя, а няма да мога така Simple Smile Абе...няма кой друг, мен ме чака, та...ще се моля само да е по-бързо, и ако може по-безболезнено, пък каквото стане, ще го преживея.

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 18:20 от Tsvetito

# 561
  • Мнения: 2 590
О Цвете, ето те. Мислехме те да знаеш. Вече и ние нямаме търпение. Simple Smile Ще чакаме да видим какво е казал доктора.

# 562
  • София
  • Мнения: 818
Цвете, записах го, изтрий си тел от поста, сега ще ти клипна Peace

# 563
  • Мнения: 230
Пети, ти ли си била, бе гледам някакъв непознат номер, пък не ми е звънял тел Simple Smile
Иначе доки каза, че бебчо е голям 3700гр. Питах колко е главичката, ама не каза. Викам ще мога ли да родя нормално, а той ми вика, като ида да раждам, че там като ме прегледат на място ще преценят. Та...понаплаших се малко, да не се озоря при раждането, ама а дано няма проблем. Че то май главичката е най-важно колко е, другото лесно излиза, ако ще и 5кг да е. Иначе плацентата ми е зряла, и всичко е ок. Казах му, че съм чистила днес, а той ми вика да мина и през комшиите  hahaha

# 564
  • Varna
  • Мнения: 2 605
Tsvetito-
голям си пич Душа. Дано всичко мине по вода. Ма то Овните сме си таквиз. Аз може и да съм споменала ама освен, че носих душечето за бебето на ръце и сама се заведох да раждам. Тогава дюшечетата бяха много тежки. Във магазина никой не ми помагна мамака им да го занеса на мястото от където трябвало да го вземе тяхното микробусче. И още там нещо докато го носех усетих сякаш нещо се скъса във мене и след няколко часа се заведох да раждам.  Аз съм дребничка но яка но това дюшече никога няма да забравя как тежеше и как продавачките ме гледаха и се подсмихваха как го влача.
Цвете, много леко раждане мила Hug

# 565
  • Мнения: 1 001
Мали делте много гадно това може да се случи само в булгаристан #2gunfire а иначе и аз в 9 месец носих кофи с вода и сменях тапети Crazy

# 566
  • Мнения: 6
хей Овнета здравейтеее    Hug  

аз от сто години не съм влизала във форумчето  Rolling Eyes  

Цвети - леко и безпроблемно    bouquet  

леле Делте разби ме с тази история - аз ако бях щях да ги вдигна на вили и на могили - може ли такова безобразие,издивявам при такива случай   #2gunfire   #Cussing out  

Клипчето сигурно е по това хороскопче:
ОВЕН

Овенът тичал по своя важна работа между релсите на
железопътна линия. Изведнъж срещу него се задал влак. "У-у-у-у!" -
изсвирил локомотивът. "Бе-е-е-е!" - отговорил му овенът и продължил
напред. "Бух!" - чуло се накрая, когато машината и животното се
сблъскали и отскочили от удара назад. Овенът се поотръскал и пак поел
по своя път. Локомотивът, даже без да се отръсква, се понесъл срещу
него. И пак - "бух"! И отново отхвръкнали назад. А на третия път... На
третия път машинистът излязъл по-умен, дал заден ход, отбил в
страничната линия и направил път на овена, който продължил да тича по
своята важна работа.
ПОУКА
: По-упорит от овена може да бъде само друг овен.


Обаче и на мен ще ми е интересно на клип Grinning


е това си е самата истина - много е хубаво и точно определение за нас   Joy   както казвам аз - Тъпо и упорито е т'ва животно / АЗ/   hahaha  

аз да се оплача - в мойто диване май са се вселили зли духове от три дена като рече да се дере  ooooh!  ужас - нищо не помага - ни биби,ни води,ни цици,ни играчки,ни разнасяне на ръце /само шишето с мляко ама може ли да плющи непрекъснато / направо ме изнервя супер много ,добре,че майка си е вкъщи и помага,че ако бях сама   #Crazy  

хайде оплаках се - отивам да чета назад   Hug

# 567
  • Мнения: 1 001
Симонка гледам че сте на 4-5 месеца и най вероятно ви тормозят зъбките.Мажеш ли ги с нещо?

# 568
  • Мнения: 6
Галиа - от няколко дни постоянно му ровя в устата ,но няма и една подутинка и аз си мислех това в началото,защото по принцип той е нервен и реве само ако е гладен - е има и някакви нервни кризи ама минават за минути ,а това продължава с часове  newsm78    ще взема да му купя едно гелче и да пробвам  Thinking 

# 569
  • Мнения: 1 001
 купи защото може да го боли и без да е подуто поне при нас беше така.А можеш да пробваш и с бебешката доза панадолче.Ние така се лекувахме.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт