Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 24 218
  • 796
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 590
Досетили сте се вече за пълнолунието и аз щях да ви подсетя, но на мен не ми повлия. Легнах си и си заспах. Simple Smile

Цвете може и нещо лютичко да хапнеш, щом за секс не може да става и дума, а се притесняваш от гореща вана. Всъщност не знам до колко е вярно или помага, но си спомням , че в сериала "Приятели", когато Рейчъл закъсняваше доктора и беше казал и да хапне нещо пикантно. Mr. Green

Днешното хороскопче:

Макар всичко да ви се струва нереално и странно, но някак от само себе си ще се случи един незабравим празник Понякога съдбата обича да прави подаръци.

# 586
  • Мнения: 372
Добро утро! Simple Smile
Какво пълнолуние бе хора, снощи съм заспала в 21.30 и спах като заклана, така хубавичко не съм спала от много време..
Tsvetito, и аз нямам търпение вече, хайде де, голям инат това бебе...ама право си е, там си му е добре, иначе какво го чака Grinning
Хороскопчето за днес ми харесва Grinning
А най-хубавото е, че е последният ми работен ден преди отпуск, радвам се като малко дете пред ваканция Hug

# 587
  • Мнения: 574
А най-хубавото е, че е последният ми работен ден преди отпуск, радвам се като малко дете пред ваканция Hug
И на мен днес ми е последен работен ден. После отиваме на море  car003  grinning039
Ето защо цяла нощ се въртях и слушах как вали. То си имало основателна причина - пълнолуние. Мислех си, че само аз не съм като хората, а то /почти/ всички Овни сме били така Mr. Green Домашните спаха и изобщо не им се е отразило пълнолунието Peace

# 588
  • София
  • Мнения: 818
Добро утро, офчици Hug Аз успях да дремна нощеска, ама се въртях докъм 3 часа ooooh! Цвете, айде, бе, душа Crazy

# 589
  • Мнения: 230
Еми, тук съм си. Аз напоследък просто късно лягам, иначе не ми влияе луната, дори се чувствам по-добре.
А днешния хороскоп добре ми звучи, а дано да е и за мен Simple Smile

# 590
  • Мнения: 1 001
този Митко не му се излиза още Party аз мислех че се гушкате вече Hug

# 591
  • Мнения: 230
Ще ми се и на мен, ама...добре му е вътре на диването.

# 592
  • Мнения: 574
Цветито, пожелавам ти най-хубавия празник днес Hug Доно всичко е наред и да се похвалиш съвсем скоро Praynig Peace

# 593
  • Мнения: 410
охо.да ви видя-мойта мишка спи-а майка и дреме пред компа.сега хапвам и лягам че съм Tired

# 594
  • Мнения: 352
kup celuvki ot men!Privet na novite ovchici  bouquet

# 595
  • Varna
  • Мнения: 2 605
Ей, така ви харесвам като оживитеее тематаааааа Hug
Хубаво и аз си поспах-Луната ми е приятелка и сме се уговорили да не ме притеснява много, много Wink
Гледам, че и нашето ЦВЕТИ-още сЪ мотка със нас ама тя не е виновнУ а нейнУтУ диване-шЪ излезИ Овенски инат туй дЯти еййййй Thinking
При нас вали м-му не мога да излезна със Бате да са почерпим, че пак хваща пътя......ама на съдба. Стоим тука закотвени а така още повече ми се свива душЪтЪ rotfImao

# 596
  • Мнения: 230
Делте, аз за твоя сметка пък днес и на вън миткосвах, и в нас като се хванах кухнята да разчиствам, да готвя... Утре съм решила пак един спринт, през Метро, после по други магазини, пък дано се реши бебончо, инатче голямо ей Simple Smile

# 597
  • Мнения: 1 001
Цвети не си прави много планове за утре да не щукне на Митко нощес да се роди Heart Eyes

# 598
  • Мнения: 6
аз влизам тука с надеждата да си имаме бебче - пък то май по-инатлийско от мама си ще дойде   hahaha   Цвети - още веднъж от мен леко и безпроблемно и ти пожелавам мойто раждане от първата контракция до раждането - 3часа и 20мин   Peace   пък може и по-бързо   Peace 

Делте да ти кажа аз къде се губя - по цял ден съм в парка,вечер като се прибера и докато вечерям,докато изкъпем малкия,да го нахраня и съм гроги - най-много да вляза да прочета набързо,ама хич не ми се пишише - нямах сили!!!След това 3 дена си стояхме само вкъщи ,че беше жега,но тогава и един път не включих компютъра - голям овнешки мързел ме беше налегнал   Mr. Green  но сега вече влизам във форма и съм тук   Flutter 

аз да се похваля - днес влязох в един мой стар панталон,който си мислех,че най-рано догодина ще успея да го намъкна на д....о си   newsm44   остават ми още 2-3кила и си връщам старите  килца   Praynig 

на мен пък туй пълнолуние,новолуние,четвъртинки и незнам си там какви изобще не ми влияят - подуша ли си падушката и съм откъртила като мечка зимен сън   smile3508

айде лека и мека от мен  офчици сладки   Hug 


# 599
  • Мнения: 410
оплаааааааа.ние вече сме в Русе при баба.вчера пътувахме следобяда-Оливия повърна-няма да обяснявам какво беше Mr. Green -друг път ще и дам да пие лекарство.незнам какво но разбрах че има.лек ден от нас!
 

Общи условия

Активация на акаунт