Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 22 167
  • 796
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 608
Добре дошла, A_vagabundo   bouquet То и аз съм отскоро,ама все едно влязох при приятели тук. Май се разбираме с половин дума.
Съпруга ми не,но имам много приятели водолеи,двама от които са мъже. Не може да се надприказваш с тях, при все че се пишат много толерантни към чуждото мнение. Обикновено процедираме така-коментираме дадена тема, спорим отначало само с факти и данни, докато неусетно спора яко се сгорещява и се изпокарваме. След денонощие вече се издирваме и се извиняваме взаимно до следващия спор. Но истината е, че много ги уважавам и харесвам и не ми е трудно да им простя-просто са такива чаровни многознайковци. Simple Smile

# 736
  • Мнения: 723
Мерси!  Grinning
Абе те, че са чаровни, чаровни са, ама са толкова твърдоглави... и това го казвам аз - Овенката.
И друго - понеже и аз като много от вас не съм свикнала да си изливам всички чувства, мисли и притеснения върху околните - държа си ги в мен, та за него това явно е много съмнително. Постоянно си мисли, че крия нещо от него, защото не съм си била споделяла. Явно така е свикнал от предишни връзки - жените да си изливат всичко върху него и сега ми се налага постоянно да се обяснявам, че съм си такава и че не крия нищо умишлено. Опитвам се да споделям повече, ама някак си винаги имам чувството, че натоварвам някой или го занимавам с неща, които не го интересуват...  не мога да го намеря този баланс

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 13:52 от A_vagabundo

# 737
  • Varna
  • Мнения: 2 596
A_vagabundo wavey
E и аз съм от доста толерантните Овнета. Значи не си сама Wink
За Водолей мъж нищо не мога да кажа ама със жените сме като урагани като правим шопинг. Страхотно се допълваме а аз не съм от тия дето много се моткат по магазините.
Май щото и двамата сте философи и затова трудно приемате позицията на другия Laughing Това да ви е проблема Simple Smile
А това за споделянето ми  е до болка познато- да не натоварвам някой със моите си приблеми..Ми такива сме си- жени- пич  smile3503

# 738
  • Мнения: 723
Хахахахахаа.... да, така е, спор няма, че сме най-готините.
Не мрънкаме, оправни сме и независими, умеем да разрешаваме всякакви проблеми, неортодоксални сме, страстнии секси разбира се..... абе мечта направо!   Че и самочувствие не ни липсва хахахаха   Joy Joy Joy

# 739
  • София
  • Мнения: 819
Хахахахахаа.... да, така е, спор няма, че сме най-готините.
Не мрънкаме, оправни сме и независими, умеем да разрешаваме всякакви проблеми, неортодоксални сме, страстнии секси разбира се..... абе мечта направо!   Че и самочувствие не ни липсва хахахаха   Joy Joy Joy

Въх, че си скромна, досущ като мен Joy Joy Joy Аз след малко ще дойда да споделя за мъжете Водолеи Mr. Green

# 740
  • Мнения: 1 001
A_vagabundo  добре дошла в стадото Hug

# 741
  • Мнения: 723
Мерси мерси!!  Много ми е добре тук да ви кажа.... всичко се разбира с малко думи!     bouquet

# 742
  • Мнения: 608
Малка анкетка за нас овненцата.Може да я допълвате.

1.Случая, в който сте проявили най-голям инат.
2.Най-голямата идиотщина
3.Нещото, което ви докарва най-висок адреналин.
4.Темата, в която сте готови да спорите до спукване.
5.Най-необмислената постъпка
6.Това,което би ви накарало да се заливате от смях е..
7.Човешка черта,на която не прощавате.
8.Най-утопичната ви идея(ако е изпълнена- още по-добре)
9.Брой хобита и интереси (всеизвестно е,че обожаваме разнообразието)
10.Най-тудната за изпълнение задача,с която сте се сблъсквали.

Забавлявайте се  Simple Smile

# 743
  • Мнения: 410
A_vagabundo   bouquet

# 744
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Здравейте, Овенки Hug
С мойто мъж навъртяхме 8 годинки семеен стаж (малеееее, кога минаха толкоз много ooooh! ), заповядайте, да се почерпим Laughing


# 745
  • Мнения: 608
Честито,Трепет ! Все така в любов и разбирателство 5х толкова-най-малко Simple Smile  bouquetМерси за почерпката,чудничка е!

# 746
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Трепет Hug
Благодаря за почерпката, мила. Много сладък живот ви пожелавам и следващите няколко години по 8 да не ги усетиш. Ако знаеш аз колко време съм със моя и въпреки това не съм ги усетила ти със твоите 8 направо си пеленаче smile3503

# 747
  • Мнения: 1 001
Трепет мила  Hugчестита ви годишнина да се обичате още 100 пъти по толкова и любовта ви да нараства все повече и повече  bouquet

# 748
  • Мнения: 410
Трепет мила  честита ви годишнина да се обичате още дълги години!

# 749
  • Мнения: 723
Пети,  хайде кажи за мъжете Водолеи, че ми стана любопитно какъв опит има други овенки с тез хубавци

Общи условия

Активация на акаунт