Държат ли ви спирачките?

  • 3 625
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 543
Амиии... аз съм роден с късмет
нищо порочно не ме влече и нуждите са ми скромни

# 16
  • Мнения: 171
Нямам спирачки - във всяко едно отношение - и цигарите не мога да спра, и на хапване не устоявам, и между мен и шопинг манията ми няма бариери, и по чужди мъже се заглеждам, и на работа насита нямам... Единствено гледам да си слагам цедка пред зъбите, че се старая да приемам хората такива, каквито са. Влязат ли ми, обаче, в личното пространство - дори и намордник не ми е достатъчен....

 Peace Напълно съм съгласна...с тази разлика, че поне за момента...не се заглеждам по чужди мъже.. Wink

# 17
  • Мнения: 116
абе опъвам ръчната,ама ако е голям наклона изспуска и тя Wink

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Толкова яко държат, че ме е яд на себе си. Явно трябва да поработя в тази насока  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 878
Толкова яко държат, че ме е яд на себе си. Явно трябва да поработя в тази насока  Mr. Green

Тъкмо и аз това щях да напиша! Заради  тези пусти спира4ки изпуснах едно невероятно преживяване! Съжалявам невероятно много!

# 20
  • Мнения: 2 478
Имам здрави спирачки, но с тях живея добре. Не понасям хора без такива. Не знам какво е да не знаеш границата и да не можеш да се самоконтролираш.
П.С. Единственото, с което се боря цял живот и за което явно не ми достига спирачна течност, е храната. Пфуу...

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много често се развалят, не знам защо така.

# 22
  • Мнения: 2 478
Много често се развалят, не знам защо така.

Липсва спирачна течност   Wink

# 23
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
а бе, според мен - прегазените (от мен) са доста - ама пусто ги е страх да казват...мнооого често устата ми просто не иска да се затвори и т`ва си е - стискам, стискам, ама, ако не устискам и става страшноооо. иначе съм добра душа  Mr. Green и.. оставям другите да дишат и живеят...по малко.... че да не свикват много с хубавото

# 24
  • Мнения: 46 518
При умело боравене със съединителя и скоростния лост, спирачките са излишни  Sunglasses

Пробвам си ги само от време на време, ей така, от инат, да видя в изправност ли са - държат яко newsm47

# 25
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Гледам да са в изправност, защото обичам да карам бързо... и яростно Mr. Green
И да се наложи да ги употребя на някоя отсечка, то ще е само, за да спечеля състезанието.

# 26
  • Мнения: 15 619
Спирачките ми са бетон.
 Отказват само по отношение на ината... Close
Ама и затова не съжалявам.

# 27
# 28
  • Мнения: 686
Спирачките ми държат,ама бушоните ми често изпушват Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 15 466
С цигарите така съм се засилила по нанадолнището, та никакви спирачки не могат да ме спрат. Embarassed А трябва.

Общи условия

Активация на акаунт