Държат ли ви спирачките?

  • 3 627
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Аз не съм агресивна като човек, затова не се страхувам, че ще нараня или сгазя някого. Но си слагам спирачки и смятам, че това е необходимо щом живеем сред други хора. Който няма задръжки - ей я гората, да ходи там да си излива емоциите, егоизма, агресията или каквото там иска.
Много мразя да съм в позицията на сгазения и ако видя, че някой не си слага спирачки, а това е за моя сметка, ще му натисна резервните, ако ще да го закова на място. Затова винаги гледам, като ме возят, да е в учебна кола.
Смятам, че всеки може да си изживява хубавите мигове без да пречи на другите. Дето се казва, не е нужно да помага или да живее заради тях, просто да не вреди.

# 46
  • Мнения: 27
Държат, държат, че като изпуша изведнъж...става страшно. Embarassed
Даа и при мен така! Peace

При това, в най-неподходящия момент  Confused

Все още не уцелвам баланса в употребата на спирачки.

# 47
  • Мнения: 830
Аз съм според зависи. Rolling Eyes

Понякога нямам никакви спирачки и се хвърлям с главата напред в дълбокото, и се моля да не се удавя.Добре че се случва многооо рядко. Ако ще горя в ада за това ще да е  Laughing Laughing Laughing
Обаче понякога така здраво заковавам на стоп линията, че чак свирят гуми. В повечто случаи не съжалявам за износването на накладките и не му мисля много, обаче понякога ме чопли нещо вътре. Ето например все си мисля ако не бях натиснала педала на спирачката на коледният банкет, сега как щях да гледам шефа си... ooooh!
Абе жени, върви ни разбери!

# 48
  • Мнения: 46 518
... Ето например все си мисля ако не бях натиснала педала на спирачката на коледният банкет, сега как щях да гледам шефа си... ooooh! ...

Хохохо, и после ще се изтрепвате в темите за служебните соло партита да разправяте колко невинни са всички  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 830
... Ето например все си мисля ако не бях натиснала педала на спирачката на коледният банкет, сега как щях да гледам шефа си... ooooh! ...

Хохохо, и после ще се изтрепвате в темите за служебните соло партита да разправяте колко невинни са всички  Mr. Green
Аз и невинност Mr. Green та аз и още  една колежка съблякохме човека на дансинга... Mr. Green къде са тез теми да им оправя малко имиджа  Joy

# 50
  • Мнения: 60
Спирачките ми държат здраво.Даже понякога съжалявам за пропуснатите ползи  Wink
В един момент от живота си усетих,че само натискам спирачки.Много лошо.
Добре,че живота ме среща и с хора,които ми напомнят за удоволствието да се отдадеш на внезапния порив.Съгласна съм, че най -хубавите неща ми се случиха, когато съм забравяла за спирачките.
 И не забравяйте ,че всяко устройство може и да се ползва ,но може и да не се.

# 51
  • Мнения: 1 014
Понякога държат безотказно, но в повечето случаи хич не му мисля...После може и да съжалявам, но е вече късно.

# 52
  • Мнения: X
Опитвам се да нямам спирачки .И успявам.Нямам желания,вредящи на околните,така че им се отдавам напълно.Спирачките според мен са само пропуснати удоволствия.А живота е тоолкова кратък...
Много ми беше трудно да натисна спирачката,когато ме ядосваха хлапетата,обаче...Не знам как се удържах да не се развилнея...Слава богу,пораснаха и сега по-често се налага те да натискат спирачките вместо мен...А аз по детски се забавлявам...

# 53
  • Мнения: 1 081
В момента задните накладки са ми за смяна.
И лампата на спирачната течност ми светка от време на време.
Мисля и така да си остане.  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 4
вече почти не държат
кафетата в повече
цигарите
алкохола
хормоните ме гонят пролетно
 Simple Smile

# 55
  • Мнения: 130
Хич не ме държат,но това пък ми помогна много в живота.Съдба/за която съм благодарна/.

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 17:09 от TiL_kO

# 56
  • Мнения: 2 829
не,,напоследък хич не ме държат

# 57
  • Мнения: 24
Имам ABS, ако това ви говори нещо...

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Рядко прибягвам до спирачките, че никак не ми държат. В повечето случаи свалям предавката за да убия скоростта.
Е, понякога е невъзможно... особено, когато се движа с обичайната си свръх-превишена скорост.
Обаче като се разбия знам, че само аз съм си виновна. Поотупвам се, превързвам раните и пак!  Grinning

# 59
  • Мнения: 3 634
Веднъж ми изпуснаха и друг плати прескъпо в личния си живот. Оттогава съм дръпнала ръчната и стоя на паркинг.

Взех си поука от грешка, която беше само моя и още тогава поставих бариери за някои пориви и необмислени желания. Сама се изненадах колко лесно било да се ограничаваш. Сега живея много по-спокойно и определено ограниченията ми помогнаха да се развия в друга насока.

Самоконтролът ми е железен и определено се гордея с това. Познавам хора, които буквално се лутат в живота и ми е много странно как така не знаят какво искат или как да го постигнат. Кофти фабрични накладки, явно!  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт