Гоблени 56 Пролетно-неуморна тема

  • 48 068
  • 382
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 747
Иваничка, страхотно!
Одеве пропуснах да си покажа произведението Laughing:



# 16
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
Добро утро   bouquet
Ех че весел първи пост

# 17
  • Мнения: 2 924
http://dimensions.at.ua/index/0-7

аз, Хипатия, питам за този - обясни ми или ми покажи как изглеждат графичните файлове, че аз като дам графичен файл и ми остава пак същото
казано просто графичен файл е всяко изображение- снимка, скан и т.н
Името на файла трябва да завършва с примерно .jpg, .jpeg, .png .gif и т.н има ги много.
Ако искаш да се вижда някоя снимка/графичен файл/ в мнението ти линка, който ще използваш трябва да завършва с някое е горепосочените разширения/ по-дебелите букви имам предвид:)/

Ти къде го даваш този графичен файл?


от сайта сваляш като кликнеш на Дименшън еди кой си номер.Отваря се страница със снимки/графични файлове/.
Под всяка има линк/пише графика/.
Кликаш там и се отваря страницата, която дава линка.
Има две за сваляне фрий/ безплатно/ и платно:)
Кликаш на free  и ако имаш късмет ще се отвори най-после линка. НО може и да не с е отвори

# 18
  • Мнения: 86
от тук http://dimensions.at.ua/index/0-41 избирам детенцето в ръчичка, дава ми да се отвори с ПМ, отварям си и после като искам да ми се превърне в графичен файл ми е пак същото, така ли трябва да е, аз си мисля да не би да е схема, черно-бяла
ето какво ми излиза на графичен файл

е как да шия по това newsm78

# 19
  • Мнения: 832
И аз забелязах,че не към всички снимки има графичен файл.Сега ги почнах от начало и видях,че до 3700 вкл има графичен файл.По-нататък май нямат  Thinking но все още не съм ги стигнала до края.

# 20
  • Мнения: 434
dianjeli3,ще се опитам да ти обясня.Хипатия вече ти е казала "що е графичен файл".В линка който си дала се вижда картинка на ангелчето.Под него има надпис.Като кликнеш на него има две опции - даго отвориш и да го съхраниш.Съхрани го на компютъра си.Ако се огледаш внимателно,ще видиш,че файла е в XSD формат.Това значи,че не е графичен,а се отваря с ПМ.Говорено е доста по въпроса.Имаш ли тази програма,ще се отвори.За превръщането на файла във формат PDF , ти трябва програма.
 
 Хипатия,ще си намеря поста за конвертирането от всеки вид формат в PDF и ще те помоля да го сложиш на първа страница като полезна информация.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 610
Здравейте момиичета Heart Eyes
Хип   bouquet
Благодаря за хубавите думи за Бистрото bowuu ето го и него http://www.snimka.bg/album.php?album_id=305700&pid=12367646
Следващия път, като го покажа обещавам да е готово.Искам да кажа на момичетата, които го харесват много, че е цяло удоволствие  да се шие, така че давайте смело newsm53
 Праси,Дуданка,Ghibili Hug  на драго сърце ще помогна да ви обясня каквото знам за Ибей само ви трябва Виза карта за пазаруване.Много ще се радвам наистина и вие да се сдобиете със гоблени от там. newsm10
На мен моя мъж ми ги пазари, като той самия е фен Mr. Green на Ибей, не е трудно
Petjh  голяма красота се получава Heart Eyes
Ted  страхотен е newsm10
wow колко нещо написах, не типично за мен hahaha
Праси суперр Party е

# 22
  • Мнения: 2 924
аха:)
Става въпрос за ПМ.
Може да си я превърнеш и в схема
View---symbols или на I , намиращо се до прозорчето за увеличение
 а за черно-бяла схема в Palette---Symbol options

sissak,
тя я отваря.
Само дето доста от айловете за ПМ се отаряпт така както са съхранени , а повечето се съхраняват като кръстчета.
ТРябва да се направи една олекотена инструкция за това как се борави с ПМ- поне как се сканира схема:)

# 23
  • Мнения: 12
Пуснах го момичета  Party , някоя от вас да чака това:
http://www.stitchability.co.uk/chinese%20woman%20lanarte%20cross … 0stitch%20kit.jpg

Ех, че е хубаво така като си разменяме подаръци Hug

# 24
  • Мнения: 86
ясно, хипатия, разбрах и го направих
сисак, аз отварям с ПМ, но не ми е ясно всичко по нея, знам какво е ПДФ формат, но не знам как става превръщането, а програмите ги имам
благодаря и се радвам, че мога да питам смело по няколко пъти

poepie , красота, май ще се навия и за него
samokovi, коя ли е щастливката, да го покаже веднага, щом го получи Wink

# 25
  • Мнения: 439
Здравейте още веднъж от мен в пролетно-неуморната Grinning
Хипатия,страхотно оформление,много ми допада,прекрасна работа си свършила...благодаря ти newsm51

Бебето на doci е много сладурско,лятната уличка на petjah ме зарежда със страхотно настроение,хибискусите на ant са невероятно красиви,ted и твоят етап заслужава аплодисменти(само да вметна,че като бях по-млада бях заклет фен на Depeche mode,като съответно се подстригвах и обличах подобаващо,а и бях убедена,че дори и като стана баба ще си бръсна участъци от главата и ще си ходя с подходящо гребенче в джоба,за да мога да я топирам както трябва... hahaha)
Ivanichka,голяма красота и почти си на финала Peace
Прасчо,произведението е страхотно,браво!
poepie,ах poepie най-искрени поздравления!

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ха честита нова тема.

Снощи нямах време да снимам и да покажа етап, но днес на драго сърце го направих на дневна светлина.

Ето до къде дотиках кафеняка, направо ми е страшно досадно да го шия, но нали е за подарък на скъп човек и си го налагам  Tired



Петя, ти си опасна, много бързо напредваш, чудесен е гоблена.

Иваничката наша и тя скрита лимонка, трае си, трае си, пък изтипоса нещо зашеметяващо  Hug

Ще дочета и ще видя кой какво е пуснал още.

# 27
  • Мнения: 434
Ето обясненията ми,относно файловите формати:

http://depositfiles.com/files/p0a61kgdz

Ако се четеше внимателно темата и постовете,щяхте да забележите,че съм дала ръководство за работа с PM на Лейдито.

Ако щете ми се сърдете,но ще го кажа още веднъж - Хванете се и прочетете,вместо да чакате някой да ви го снесе на готово.Ето,който се интересува - има мат'риал.

# 28
  • Мнения: 59
Добър ден, момичета! Flowers Bouquet
Хипатия   bouquet за новата темичка.
Доци бебенцето е много нежно  Heart Eyes
Petjah  smile3501 и за красотата и за скоростта на шиене
Тед давай напред  Party
Иваничка  coolcool страхотен е!
Прасчо тези кривинки са ти слабост, нали? Много са хубави! newsm10
Poepie бисрото грее, великолепно е! Hands Clap
Марулче, ех тея Дим няма спор върха на гобленарското изкуство, красота!
Ето и аз до къде я докарах с мечоците http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12368221
Кетри шиеш ли партньорке  Wink
Хубав ден!  Hug

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 13:02 от неличка

# 29
  • Мнения: 643
Еее, пък само аз съм на работа и не мога да си снимам произведението - една чашчица от другия ми сервиз. Довечера.

Страхотни красоти, момичета !  bouquet

Хипатия, весел ,полезен и цветен първи пост Peace

Общи условия

Активация на акаунт