Гоблени 56 Пролетно-неуморна тема

  • 48 158
  • 382
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 434
Подарък за едно другарче.Дано го хареса,че е малко нетрадиционно.

# 76
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ето малък етап и от конете:
http://picasaweb.google.com/dops01/PNkwGI#5337782265467959394
и едно агънце:
http://picasaweb.google.com/dops01/PNkwGI#5337782693242928802
Всичките ви неща са много красиви  Hug

# 77
  • Мнения: 634
Добро утро,аз довърших тези-вече са до болка познати ..но все пак да ги покажа  Blush
     

# 78
  • София
  • Мнения: 790
Ivanichka гоблена ти е много хубав!готова комплектовка ли е?аэ го видях тук http://www.gobcon.eu/ но не знам дали ще стане хубав,а и мисля че е само с гобленов бод,а видях ,че твоя има и кръстчена!
Малко със закъснение отговарям. Оргинална комплектовка е, но на Дим. А тея Гобкон, като гледам че може да се шие 1:1 и 1:4, значи най-много да са "осакатили" дизайна - като гледам каталога са голяма конкуренция на МС  hahaha В оригинала има кръстче, полукръстче, френски възел и контур  Peace

# 79
  • Мнения: 747
Момичета, благодаря ви за милите думи Hug

Прасчо, сподели мила на каква Аида ги уши тези криви къщички и какъв е готовия размер на гобленчето ти? Получило се е невероятно красиво!

Ших ги на бяла Аида 14, както е и съвета на дизайнера. Размерите им са 12,3х12,3 см (от 12,7х12,7см преди пране Confused)- 70х70 бода. В темата за любителите на М. Пауъл в гоблените съм ги виждала и ушити на 16-ка- прибл. 11х11см. Все добре се получава. Това са най-лесните и приятни за шиене гоблени, на които съм попадала- цветни, само кръстчета, едра панама..., Анхор конци- навсякъде ги има... Все ги хващам между другото, и се оказва че докато не ги завърша не мога да пипна друго. Сега ще си дам малко почивка от тях, докато не подхвана нещо по-голямо Пауълско Wink Любопитна съм да видя Кита докъде докара онази прекрасна голяма Венеция Hug
Малко слaдко коте, и дименшъновата панама се свива. Ей тази от Аида 14 се превърна след пране в Аида 14,5- колкото да ми се отпусне контура при крачката на пиленцата (макар за снимката да съм го поопънала Wink):
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328225&pid=10567761

Silvanapei, мноооого са хубави и двечките. Браво!
Кетри, моята кучка за един месец (докато разберем че е бременна  Mr. Green) раждаше повече от 3 кученца Laughing Hug Наистина ти съчувствам за забавянето. Такива фалове и усещането ми че съм карък много ми пречат да пробвам да поръчвам от ибей. За каръщината ми- от две седмици си пиша любовни писма (в които съм всепризнат майстор  Laughing) със системата за регистрация в детските градини, и като за финал 3 точки, колкото тотално да ни катурнат от коня са... изчезнали Mr. Green и то няколко часа преди затварянето на системата Mr. Green
Хипатия, какво Ланарте поръча?
Astera, одеялцето е уникално!
Unknown Lady, напредъкът ти е страхотен, а за подаръка направо ти завиждам Hug

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 11:19 от Прасчо

# 80
  • Мнения: 15
здравейте моми4ета. ама  страшни красоти сте показали пак  newsm10.
имам питанка  свива ли се много при прането аида 14? 

# 81
  • Мнения: 747
Зависи каква е. Немската и американската, с каквито съм шила- се свиват малко, но достатъчно да ми провалят контура на места. Особено там, където има дъъълги бодове. Eliss беше писала за някаква панама, българска май, която се беше свила значително повече. Драматично бих казала.
Обещавам да не пиша повече за свиване на панама, че ще ви замирише на маниащина от мен Mr. Green Hug

# 82
  • Мнения: 15
моята е на дмц. интересува ме също там където шия с 5 ката става доста сбито. след изпирането какво ще стане?

# 83
  • Мнения: 747
Щом не говорим за контур, не си представям да има някакъв проблем. Все пак не съм шила с повече от 3 ката. Нека и други да кажат Hug

# 84
  • Мнения: 15
имам и контур, него кога да го шия?

# 85
  • Мнения: 0
Здравейте HugИскам да ви попитам знаете ли какъв е този 4-цифрен код за Pаy pal  с който трябва да си потвърдя картата за да си премахна лимита от 100 евро,че реших да си поръчам един гоблен от ebay и не мога да си завърша поръчката,надвишавала съм лимита и ми иска този 4-цифрения код за PayPal таксата?От къде трябва да го взема?

# 86
  • Мнения: 200
zlatkaan,обърни се към банката от където е издадена картата, там ще ти помогнат

# 87
  • Мнения: 0
anonimka,благодаря ти newsm51Сега трябва да отида до банката,а дали го дават веднага?

# 88
  • Мнения: 200
не става веднага след 2-3 дена

# 89
  • Мнения: 1
zlatkaan, доколкото знам трябва да поискаш извлечение за движението на пари по сметката (имаше си име за това), обикновенно ти го дават веднага. При регистрация в Pаy pal те май теглят някаква минимална сума от картата за да разберат дали всичко е наред и после ти я връщат. Та този код трябва да е там някъде срещу това теглене. Нестава веднага само ако сега си си регистрирала картата, ако е минало време би трябвало да не чакаш, но зависи и в коя банка си.

Общи условия

Активация на акаунт