Погледнете часа на постинга

  • 1 871
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Миналата вечер като се събуди в 2:30ч до 5:00ч бяхме будни,даже посрещнахме таткото,който беше на ресторант с приятели и се прибра тогава.То не беше игра,ядохме,слагах го на спалнята,в неговото легло,каде ли не и не заспива.Вече имам мускули на ръцете от люляне понеже спиме в количката.

# 16
  • Мнения: 2 784
Имаме и още как.  Mr. Green Редовния номер е да се събуди в 5 и да вика ма-ма, ма-ма от кошарата, докато мама не знае на кой свят се намира. като обяснявам на педито, че имаме ЕДНО НОЩНО КЪРМЕНЕ В 5 часа ми казва, че било сутрешно. Не е сутрешно, ако е преди 9 си е безбожно рано за мен.

# 17
  • Мнения: 264
Погледнете нашата възраст!
Ние от сега купонясваме почти всяка вечер. Освен, че ядеме през час, два, три, след като хапнем, ни идват сили да си поиграем. Понякога не можем да я приспим до 3.30. Събужда се в 12 и само гледай сиир. Може и да се изаакаме например и такива работи. Незнам аз с какво да се обнадеждя... newsm78

# 18
  • Мнения: 1 041
Значи ни остава още една година безсъние cry....дано второто (живот и здраве) е от поспаливите
И аз това се надявах, но....Мислех, че не може все таласъмчета да ми се падат!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
Ние сме така от месец и нещо #Puppy dog А сутрин съм така morning
Зъби ли са ,какво е  ,но ми идва вече да се скрия  някъде и една седмица само да спяяя,да спяяяя smile3524 smile3507

# 20
  • Мнения: 844
Значи ни остава още една година безсъние cry....дано второто (живот и здраве) е от поспаливите
И аз това се надявах, но....Мислех, че не може все таласъмчета да ми се падат!
Така ще е! Ето аз такова си го поръчах, и такова ми го доставиха! Ама трябваше да не спя две години с каката!Нищо да са ни живи и здрави!

# 21
  • Мнения: 5 370
Верно,че е още рано да се хваля,ама....откакто се захранихме с твърда храница и преди това увеличихме млекцето,Станислав спи по минимум 8 часа...че и повече. Оная вечер-събота срещу неделя-спа от 8.10 до 8 без 20 сутринта...и то аз се сепнах,че детето не е яло Embarassed Crazy

# 22
  • Мнения: 2 807
Не, не сме имали.

Айде, дано от днес да спи като пън твоето сладкишче  Wink Praynig

# 23
  • Мнения: 2 807
Belinda, сега се сетих да питам - да не би да спи повечко през деня и вечер, вече наспан, да е готов за игри ?  newsm78

А пробвала ли си да го слагаш по-късно да ляга да спи, за нощния сън става въпрос?

# 24
  • Мнения: 473
И при нас беше така - пробвай да направиш леки корекции в режима му - може малко по късно лягане.
Ако пък са зъби - ще разбереш до дни - споко все някога ще се наспим  Laughing

# 25
  • Мнения: 6 472
Аз не съм имала, ама мойта колежка до ден днешен си дава дежурства всяка божа нощ Confused
Дъщеря и стана вече на 2 годинки, но стане ли 3 часа се ококорва и повече няма заспиване Sad Милата и майчица вече прилича на сянка. По цял ден е на работа, а нощно време не може да мигне Sad

# 26
  • Мнения: 410
За кой път да се оплаквам и аз вече не зная и  на кого!
Изстъплението бе преди 1 седм, когато през нощта слизахме ( аз по нощница! ) пред блока, да се уверим, че Бу-то е заспало и то. Това единствено го успокоява и спира да реве. В момента колата ни е идея фикс! Денонощно питаме за нея, реве и се тръшка, ако не го вдигнеш на прозореца да я види.
А и от кътниците е май също ужаса.
Заспива си в леглото, но нощем се събужда, рев, проверяваме колата дали спи, и сочи нашето легло. хвърля се там и спи напреко. Глава на баща си на възгл. а краката в устата ми. И пак се събужда, и пак рев и т.н.
Ако не го вземеш, дига крак да се прехвтрля през решетката, така че ням 5-4 smile3511

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Снощи заспа с ревове в 5.30 #CrazyАз днес съм...нямам думи #Silly.Венецът на мястото на кучешките е подут, ясна е работата...Само не разбирам, като го боли, защо аджеба като се събуди не писка, ами си играе най-спокойно и радостно newsm78Мажа с Калгел - нищо!Да го оставя и да се правя на заспала не става - леглото му е без решетка и е долепено до нашето, така че като се събуди направи се мята върху мене и започва да ме бъхти boxПрез дена спа много - 3 часа, но наведнъж, така че всъщност не е чак толкова много - от 1 до 4 следобед.Не мога да го държа буден, ако му се спи - той просто ме отсвирва и заспива, ако ще и прав!
НЕМА ОПРАВИЯЯЯЯЯЯ smile3514

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Моята беба два пъти ми го прави този номер бяхме я  оставили на майка ми и ние излязохме след като я бях накърмила в 8 да ама бебата   не заспала и майка ми и дала едно шише с мляко и в 2 и нещо 3 беба будна и си играе в кошарката до към 4 часа.

# 29
  • Мнения: 1 032
Ммдааа..., от известно време (поне от седмица) и моята дунда не спи както преди. Sad Имам чувството, че като мине 1ч и започва само да дреме. Тази нощ сто пъти ставах за сокчета и два пъти се правих на заспала и тя се отказа да ме гледа и сочи с пръст и пак се катурна да подремне. Tired

Общи условия

Активация на акаунт