Новата седмичка - 22.08 - 28.08 !

  • 2 167
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 419
Лили, стискам палци всичко да е наред - ама как така фоликул спада - не изчезва ли само ако се пукне?  Thinking

# 16
  • Мнения: 1 612
Честно да ти кажа и аз не знам. Аз сама си го реших з-о ми казаха, че е 10мм, а беше 14,5мм.
Но все още не знам. Тя мойта е много сложна. Лекувам се при Щерев в София, а във Варна днес ходих да видя махнал ли се е фоликула, че иначе много път до София и много парички.
Знам, че така не е добре двама доктори да ме гледат, но какво да се прави.
Утре като говоря с докторката в София пак ще пиша.
А ти не се притеснявай за болките и мен така ме болеше и овулацията ми се измести по-раничко.

# 17
  • Мнения: 4 399
Ох, Лиля, така мъЧно мистава винаги когато Чета за твоите патила... Cry Много съжавлявам, Че пропускаш още 1 месец. И мога да си представя колко е досадно и уморително това Чакане. Замисляла ли си се да опиташ с някакви билки. Това твоето си е киста щом се пренася така от цикъл в цикъл. А казват Че билките имат много добър ефект при кисти. Или пък говори с лекарите да опитате с някакъв прогестеронов препарат. Гледам Че тук много момиЧета пият прогестерон за кисти. Така поне можете да използвате тия месеци за бебеправене в къщи. Пък знае ли Човек, може и да се полуЧи тоЧно когато си се подготвила за ин витро. Тук има много подобни слуЧаи, жени забременяват докато Чакат да им дойде ред за ин витро. Желая ти успех и бъди сигурна Че един ден ще стане!

# 18
  • Мнения: 1 419
Лили, благодаря ти много за информацията - май така се е случило - по-рано ще да се измести 'гадината'  Thinking Ама така и цикъла ще си промени дължината значи  Crossing Arms
Ти при кой ходиш в Щерев? Доволна ли си - чух, че замия Щерев бил ужасен  newsm78
А на теб   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 612
Vjara благодаря за окуражителните думи. И аз не знам защо така ме мъчат с противозачатъчни. Може би са мислили, че пущината ще се спука сама. Знам ли? Но сериозно съм решила да се заема с въпроса. И преди ми се е случвало и съм пила "Мужик корен"  - много помага, но не смея без да питам докторката.
Благодаря ти   bouquet
Aya не е задължително да се промени дължината на цикъла. Поне при мен беше така. И гледай да не изпуснете дните. Wink Иначе ходя при д-р Ганева, даже последния път като я нямаше ме прегледа д-р Савова. То при тях е без значение кой те гледа, особено като си за инвитро. И аз съм чувала за Щерев такива работи, но пък е голям специалист - няма спор. Дано не се стига да искам консулт и с него, че за 30 минути иска 40лева или нещо такова беше.
И аз теб също много   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 381
Здравейте момичета,
Лилия дано най -накрая голямото чакане се увенчае с услех, пожелавам ти го от сърце.
Ая, аз пих Кломид (преполагам е същото, което и ти) този месец и за първи път от както си меря графиката ми се случва подобно чудо. Ами тя е нагоре - надолу постоянно. Болки през ден, но затова пък силни.
 На 13 ден ме гледаха с ехограф и ми казаха, че имам голям фоликул пред спукване и един по- малък. На следващия ден болкиииии. Кръст и корем. Болките поутихнаха. В неделя пак. Болки не можех да си седна на дупето. От където и да се завъртя боли. И всичко това придружено с непоносимост към всякакъв вид храна. Този път обаче и от двете страни. Днес температурата ми отчете по- голям скок. Изобщо тези лекарства ми "разказаха играта" и то след като спрях да ги пия.
При нас системата е малко по- различна, но ако бях в Бг непременно бих си запазила час при лекар.

# 21
  • Мнения: 1 419
Лили, моя мъж ходи в Щерев на спермограма и е доволен, та се чудя дали да не отида и аз там на консултация поне - доволна ли си от Ганева? Мислиш ли, че ще е в състояние да ми даде разумен коментар - аз съм с ПКЯ?

# 22
  • Мнения: 4 399
Ники, и при мене беше така когато пих Кломид. СтраниЧните ефекти ги изпитвах след като бях спряла лекарството. Докато го пиех, всиЧко беше ОК, но след това ми се разказваше играта... Ама нали е за добра кауза! Аз имах гадене, само като погледнех храна и ми ставаше лошо.  Sick А около овуто имах сташни болки. Първия месец направо ми се плаЧеше от болка. Тогава разговарях с лекаря ми (аз го посешавах много Често по време на стимулацията) и той каза Че толкова силни болки са нормални, но не задължителни Така Че предполагам това което описваш са 'нормалните' страниЧни ефекти. Това лекарство хиЧ не е безобидно и не е за подценяване. Може да ги изпиташ и 1 месец след като го спреш.

Възможно ли е да си овулирала с 2 фоликула? Понякога при стимулация се полуЧават повеЧе фоликули и така както го описваш може и това да ти се е слуЧило. Дано сега да спрат болките ти, Че е много неприятно. При мен тъкмо спираха болките, успокоявах се за 1 седмица и поЧваше ПМС с бясна сила... Дано ти да имаш повеЧе късмет и по-добри резултати от стимулацията!

# 23
  • Мнения: 2 381
Вяра, нямам идея. Вероятно и двата са се спукали. В сряда ми казаха, че единия ще се пукне до 36 часа. В четвъртък усетих много силна болка от дясно (точно фоликула, който чакахме) и си помислих, че е това. ФФ отчете ову тогава, но температурата ми се вдигна само с 0.1 (Абе по -шантава графика не съм имала) Едва днес скочи с 0.2 (от 36.5 на 36.7). Тъкмо си мислех, че всичко свърши в петък забелязвам обилна белтъкообразна ЦС- и в неделя същата работа. Този път с по- силна болка от ляво. Ей, въртях се ту на единия диван, ту на другия. Унасям се, събуждам се след 5 мин и така - парцал цял ден. Накрая излязохме и от ходенето като че ли намаля. Днес се търпя.
Но ти си права, поне знам защо го правя.  baby_neutral - след такова съкровище ще забрава всичко, което преживявам.

# 24
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте, поспаланки.Днес още май никой не се е разписал.Ники1 стискай зъби-както ти казваш всичко това е в името на една благородна кауза, Лили какво стана с теб?Успех на всички през днешният ден и дано има хубави новинки. newsm17 newsm53.Аз пък съм вече в очакване на лелката и тайичко се надявам да ме размине този път. Embarassed

# 25
Пета не си сама и аз съм тук Grinning, но още изчитах съобщенията от снощи, които съм пропуснала. Стискам ти палци и дано до края на седмицата да ни зарадваш EFP
Приятен ден и от мен момичета, макар и дъждовен fiuuuuuu buria

# 26
  • Varna
  • Мнения: 1 094
При нас засега е слънчево  Nature Sunny, даже мисля да отскоча до плажа  sport027.Low_hearted благодаря ти за хубавото пожелание.

# 27
Пета, благородно ти завиждам  за sport027  . Пък аз се мъча в офиса пред РС-то    atwork.Между другото и тук Nature Partly Sunny се мъчи да пробие облаците, но ще видим до кога ще издържим без дъжд.
 dance

# 28
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Е аз се топнах в моренцето ама много бурно бе.Развели едни червени знамена и тези спасители с ужасните свирки smile3514.Инъче и тук взе да се чумери временцето и май отива на Wear Umbrellaработата.Ще трябва да се  smile3524

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
...Инъче и тук взе да се чумери временцето и май отива на Wear Umbrellaработата...
Тюххх... пък ние тъкмо днес изпратихме децата на там със свекитата .  Дано се оправя бързо  Praynig !

Общи условия

Активация на акаунт