SportsDirect.com - 2!

  • 55 775
  • 686
  •   1
Отговори
# 45
  • Сливен
  • Мнения: 62
Ами при мен си блокираха цялата сума в момента като пуснах поръчката. След това си дръпнаха от свободните за нещата, които изпратиха. И тъй като нямаше повече налични, ми отказаха единия чифт маратонки.  ooooh!
Така че, както и по-напред са казали, трябва да имаш за всеки случай сума, два пъти по-голяма от тази на поръчката. Дано при теб не се случи, но....  Peace
Не знам какво да мисля, но преди малко реших да проследя къде е пратката чрез тракинг номера и ето какво излеза
Status   Date   Time   Signatory   Branch
Departed Depot    19/05/09    15:31       VAUXHALL SERVICE CENTRE
Parcel Picked Up    19/05/09    13:19       VAUXHALL SERVICE CENTRE
Ако правилно съм разрбала вече са отпътували или не ...

# 46
  • Мнения: 368
И да нямаш пари в картата те си теглят и картата дава на минус после #Crazy

# 47
  • Мнения: 29
Момичета , днес сутринта получих емейл с описа на артикулите, който поръчах и тракинг номера. Имам обаче една питанка  newsm78
Това е част от поста им :
Order Summary
Quantity    Description    Status    Price    Total
1    Puma Esito L Snr 92 White/Navy 6
Product Code: 117137/37/260    Item Despatched : 19/05/2009    £34.99    £34.99
0    Diadora Strike Turf Snr84 Black/Wht 10
Product Code: 260005/03/300    Item Despatched : 19/05/2009    £12.00    £0.00
Конкретно питам за втория продукт - маратонки на Диадора, как да разбирам количество 0, а на статус изпратени - Item Despatched. Виждам че и като тотална цена са на 0 и липсват в общата сума. Означава ли това, че тези маратонки не са ми изпратени Sick
Според мен много зависи  Laughing,ако имаш късмет може и да ти ги изпратят .Аз имах такъв случай с два чифта от една поръчка но не ми ги изпратиха ,в картата винаги имам пари.Така че не се надявай много,за да не те е яд после.Изчакай и виж.Дано да ти ги изпратят.  bouquet
tatito на този адрес ли проверяваш http://www.dhl.bg/publish/bg/bg/eshipping/0.high.html ?

# 48
  • Сливен
  • Мнения: 62
Момичета , днес сутринта получих емейл с описа на артикулите, който поръчах и тракинг номера. Имам обаче една питанка  newsm78
Това е част от поста им :
Order Summary
Quantity    Description    Status    Price    Total
1    Puma Esito L Snr 92 White/Navy 6
Product Code: 117137/37/260    Item Despatched : 19/05/2009    £34.99    £34.99
0    Diadora Strike Turf Snr84 Black/Wht 10
Product Code: 260005/03/300    Item Despatched : 19/05/2009    £12.00    £0.00
Конкретно питам за втория продукт - маратонки на Диадора, как да разбирам количество 0, а на статус изпратени - Item Despatched. Виждам че и като тотална цена са на 0 и липсват в общата сума. Означава ли това, че тези маратонки не са ми изпратени Sick
Според мен много зависи  Laughing,ако имаш късмет може и да ти ги изпратят .Аз имах такъв случай с два чифта от една поръчка но не ми ги изпратиха ,в картата винаги имам пари.Така че не се надявай много,за да не те е яд после.Изчакай и виж.Дано да ти ги изпратят.  bouquet
tatito на този адрес ли проверяваш http://www.dhl.bg/publish/bg/bg/eshipping/0.high.html ?
Ами каквото сабя покаже newsm17
По важното е дали съм разбрала правилно написаното след като вкарах тракинг номера за да проследя поръчката
Status   Date   Time   Signatory   Branch
Departed Depot    19/05/09    15:31       VAUXHALL SERVICE CENTRE
Parcel Picked Up    19/05/09    13:19       VAUXHALL SERVICE CENTRE
Според мен нещата вече пътуват, нали  newsm78
Още веднъж благодаря на всички Вас за времето и търпението, което отделяте за моите постове. smile3525

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 23:11 от ninabo

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 150
aleksova1, на този адрес проверявам и излиза всичко подробно.  Peace

# 50
  • Мнения: 340
ninabo,нещата ти са потеглили вчера.И ние имахме подобен случай с миналата поръчка-три артикула бяха с 0.00 при имейла с тракинг номера и въпреки че нещата вече бяха на половината път след ден-два ми изпратиха имейл,че точно тези неща са отказани(единствените отказани от няколко поръчки).Съответно не ги получихме,пари в картата има Peace

# 51
  • Мнения: 0
Момичета и ма мен ми бяха отказани 5 артикула,то не,че  са отказани,а са свършили докато се изтуткат да изпълнят поръчката   newsm78 така като гледам нещата и аз ще почакам малко докато си ми възвърнат парите, ако не ми изпратият нещата които ми отказаха де Simple Smile малко след време ,айде успешни поръчки на всички  bouquet

# 52
  • Мнения: 195
добро утро,
във вторник сутринта пуснах поръчка - 44 артикула на ст-ст около 320 паунда с шипинга. днес сутринта получих два мейла. поръчките са разцепени на 2 - в едната само обувките, а в другата само парцалките . горе долу ст-стите на двете е на половина. шипинга са го начислили на тази с дрехите, другата няма отразен такъв. прегледах ги обстойно, но не видях артикул с нулева ст-ст и състоянието му да е различно от Item Despatched : 20/05/2009 . Това означава ли, че всичико ще тръгне, и нямам отказан артикул??? Ако имам къде да го търся?? Сборно сумите на двете половинки отговарят на цялата, която беше първоначално.  имам и 2 тракинг номера. ако всичко е ок - двете поръчки заедно ли ще пристигнат, или едната се бави някъде по трасето???извинявам се предварително за глупавите въпроси, но това ми е първа поръчка - и то обща с колеги и познати, и съм малко притеснена за тяхните неща, да не се откаже или не пристигне нещо. благодаря предварително, ако някой отговори Peace

П.П. Само да кажа, че се убих да се мъчада проследя някой от тракингите, и от линка м мейла, и от 1стр.....не ми се получава, още на втората стъпкакато избера европейските маршрути и ме изхвърля и дава грешка newsm78 явно инструмента им към момента не работи нещо newsm78 или аз съм голям кърък

# 53
  • Мнения: 1 028
Анна,явно това им е някаква нова политика,защото сега получих и аз 2 мвйла и ми бяха разделили поръчката по същия начин-обувките отделно,парцалята  също.Щом на всичките ти пише "despatchet"значи вече пътуват.Пък щом сборно сумите отговарят на поръчаното си извадила късмет с липсите.Моята поръчка беше за около 340 паунда и минах метър с липса на едни детски обувки и една шапка на "Барби".Сега вече мога да си отдъхна,че 3 дни се бях поизнервила докато получа заветните мейли. Laughing

# 54
  • Мнения: 195
  bouquet Папитууу   bouquet
вече ще спя спокойно Peace

# 55
  • Мнения: 131
Десита намери ли 4 -я за общата поръчка

# 56
  • Мнения: 32
След доста размисли и аз поръчах няколко парцалки и два чифта обувки, но вчера като получих имейла обувките бяха извадени от сметката. Има ли вероятност да ги пратят отделно или просто са ми отказани?

# 57
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Десита намери ли 4 -я за общата поръчка


 Да, аз.  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 368
Да всичко е наред след малко пускам

# 59
  • Мнения: 1 028
След доста размисли и аз поръчах няколко парцалки и два чифта обувки, но вчера като получих имейла обувките бяха извадени от сметката. Има ли вероятност да ги пратят отделно или просто са ми отказани?
По-напред коментирахме с друга потребителка,че явно има нова практика-пускат отделно обувките,отделно дрехите.При мен беше същото,единия мейл даже ми беше в " спам",добре,че имам наика да поглеждам какво има там.

Общи условия

Активация на акаунт