Отговори
# 15
  • Мнения: 217
И моето дете се роди близнаци, а исках да е телец. Сега си се чудя на акъла.
Иначе разбирам от хороскопи и смятам, че в  професионално направените има истина. Не става въпрос за тези, които вървят по телевизията, а за пълен хороскоп, който отчита положението на всяка планета в момента на раждането. Смятам, че човекът и природата са едно цяло, а планетите са огромни космически тела, част от природата, които ни влияят. Аз лично съм се натъквала на смайващи съвпадения между хороскопи и реален живот.
Авторката на темата да не се тревожи. Слънчевият знак е важен, но огромно значение имат и асцендентът, луната, въобще положението на всички планети в момента на раждането.

# 16
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Едната ми дъщеря е Телец - страхотно дете(не защото е моето) Heart Eyes

Да са живи и здрави децата,  зодиите не са от значение newsm53

# 17
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Един съвет - приеми го ако искаш.
На децата от зодия Близнаци им подхождат двойни имена. Вече не помня къде го четох това.

Нещо от типа: Станислав/а, Радослав/а, Любомир/а и т.н.
Е... аз съм пристрастна, защото по принцип харесвам такива имена. Blush
Simple Smile е значи съм си избрала име което подхожда на зодията Владимир

# 18
  • Мнения: 593
А при мен стана случайно. С мъжа ми искахме да изберем име с буквата С, но понеже малката се роди доста преди термина, ние все още не бяхме готови с името.  Embarassed
Когато родих (до тогава не знаех пола на детето), едната акушерка ме попита как ще се казва. Още ми беше замаяно, но първото, което ми дойде на ума беше "Светослава".
Чак после прочетох някъде, че на децата от зодия близнаци им подхождат такива двойни имена. 
Абе, Господ си знае работата... Peace

Общи условия

Активация на акаунт