ЮЛИ 2009. Тема 41

  • 12 866
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7
Вчера беше гражданския брак. Трябваше да сме в 10:30 часа пред ритуалната зала. Аз се излюпих към 8:15 и като се разбърах...по-скоро се заклатих като пате из стаите, беше голям смях за мъжа ми. До 9:30 успях да се изкъпя, изсуша и да се напъхам в рокличката! За това време милото взе душ, приготви се, пи кафе и какво ли още не. На мен ми стана много тъжно, че съм дебела и тромава и като разревах... Embarassed Накрая се гримирах, сложих малко бижута (за самочувствие) и тръгнахме към залата.
А там какъв ужас беше... Младоженци, кумове, длъжностното лице...всички чакахме успалия се фотограф. Добре че нямаше друга церемония след нас. Като влизахме в залата кумата се спъна и падна. По време на бракосъчетанието на младоженеца му беше смешно, а на мен халката едва ми стана, нищо че преди два дена ми беше идеална  Cry !!!
Чудя се дали църковния да не е другото лято, че нещо не се чувствах особено комфортно - не можах да си хапна, нито да полея случая като хората...за танци да не говорим!
gracia777, аз също ще правя всичко в последния момент. Но ти поне си напазарувала. Аз имам само количка, една рокличка и едно гащеризонче  Blush.

# 76
  • София
  • Мнения: 15
Добро утро момичета!
Честита годишнина на Миласара, Сафо и Сиси. Пожелавам ви да сте много обичани от съпрузите си и ежедневно да получавате потвърждение за това от тях.  newsm51
Аз пак да се оплача болката ми се засили и ужасно ме боля цяла нощ, почти неможах да спя, но и днес няма да има м време да вървя при доки, евентуално утре. Скарабей или някой друг, ако знае някакъв мехлем да казва. А4, Тиква и Мики не ме плашете така, в крайна сметка мина ли ви, защото при мен болката е трудно търпима.
Стеф тази болка и на мен ми прилича на невралгична, а по въпроса за количкато откакто се върнахме от Пловдив и писах няма никакво развитие. Таткото е много ангажиран и все няма време да отидем до два магазина които наши приятели ни казаха, но са в такива квартали дето аз сама няма да ги открия и го чакам да се накани.
Тоничка добре дошла и леко раждане. Честит ви брак да сте много щастливи. Ако искаш напиши на Стеф на лични малко повече инфо- кога ти е термина, какъв е пола на бебчо, откъде си, къде ще раждаш, каквото искаш, за да те включи в списъка на първа страничка.

# 77
  • Мнения: 32
Сиси, верно много сте, да ви е честита годишнината и на теб. Много любов, години на щастие и разбирателство.
Сандра, не пиши такива работи за път, тъкмо съсвем се навих да пътуваме до Русе и после до морето, и после обратно в София. Тъкмо се навих, че не ми хлопа дъската и не е рисковано. Даже питах и моята лекарка до кога мога да пътувам и ми каза, че може до когато си искам, само със самолет авиокомпаниите не дават след 34 седмица. Макар че не разбирам защо колата да е по- опасна от самолета. Все пак там при излитането и кацането налягането е голямо, а в колата няма такова нещо. Та мисълта ми беше, че с твоят страх почнах пак да се чудя дали е удачно да пътувам.

# 78
  • Мнения: 342
 Mr. Green cveten prashec  Ребрата ми  минаха след като родих, но нали знаеш човек свиква с всичко, та ако е от бременността, просто трябва ти малко време и ще посвикнеш  Mr. Green
Не се отчайвай   bouquet

# 79
  • Мнения: 256
Ехееееееееее!Абе момичета вие не спите ли?
Миласара , Сафо ,Сиси честита ви годишнина!Още много дълги години любов и разбирателство!
Сандра, добре че не си била сама!Сега как си?
Джиджи, бързо се оправяй!
Цветен Прашец, дано не е нещо сериозно и бързо да отмине!Понякога така се случва в последните месеци на бременността!

# 80
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Julsko bebe, хич не ти хлопа дъската... Мен ако питаш, щом ти се пътува пътувай... Мен единственото дето сме спира, е страхът на мъжо... Иначе ако от мен зависи само още вчера още да съм тръгнала. Обожавам да пътувам. Хем му казах, че лекарят ми е казал че няма проблем, хем пак го е страх. Първоначално не даваше и дума да става за пътуване, даже се чудя как се нави да ме вземе поне до Лъки... Вижда че ми се иска, да видим може да го прилъжа и до София да отида / ама като го знам, че е по - голям инат от мен, едва ли/.
Отсега съм обещала бебето като се роди, да му го връча той да се оправя с него. И без това само то му е в устата... Ама ми става и много мило, снощи като си говориха с племеника си, стана дума и за бебето малко. Видях как направо очите му се насълзиха... dzimbi, благодаря, нищо ми няма  вече, освен дето леко ме боли ръчичкат където се охлузих. Май страха от падането, че как само се стреснах, беше по - голям от самото падане.
А и сега си слушах една - две любими мои песнички, и бебчо се събуди и порита малко... От снощи не го бях усещала и много му се зарадвах.

# 81
  • Мнения: 1 208
Какви са тези среднощни писания  Laughing То и аз не спя ама поне се натискам и се опитвам.
Таткото няколко дни ме ядосваше,че не почва ремонта на детската и днес съвсем разсеяно му казах,че усещам как бебка ще се роди по-рано ,както е казала лекарката / а тя не е казала такова нещо-напротив-и той беше там но знам,че е разсеян и няма да зацепи  Joy/ и да видите как скочи от леглото и сложи работните дрехи.
Момичета, честита ви годишнина - много да се обичате и слушате   bouquet
Защо се притеснямате от пътуване сега.Ако всичко си ви е наред няма пречка - ако не ви морят и жегите.Аз с предната бременост ходих до Сф в 9м. да купуваме кола на един приятел  Laughing А как ме оглеждаха от автокъщите - един човек даже ми даде грозде/от къде го беше взел зимата това грозде незнам  Laughing/
Сандричка , радвай се ,че мъжа ти така реагира.Моя беше по същия начин с каката ама сега май не му пука особено.Чак си мисля,че незнае кога е дори събитието.Той ми го обяснява с факта,че вече е минал по този път и не,че няма да си обича бебето но вече знае какво е.Е аз това не го разбирам. Sad

# 82
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Ха привет от мен. Гледам нощните птици сме били бая. Аз с предната бременност спях като пън и нищо не можеше да ме събуди, ставах само спейки до тоалетната и после пак в креватчето. Ама този път не мога да спя и си кукувам до сутринта понякога.

Да не пропусна да честитя годишнината и на Сафо. Дълги години да се обичате и уважавате, да сте заедно и да отгледате прекрасни, здрави деца    bouquet

А аз приключих сутрешно с тортата и сега вече мога да ви я представя. Не съм съвсем доволна, но колкото ,толкова

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=361843&pid=12386600

# 83
  • Мнения: 1 208
Направо ме разби с тази торта - браво страхотна е - ама това наистина ли е торта  Joy

# 84
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Страхотна торта. Мен направо ще ми е жал да я разрежа  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 232
Честити годишнини milasara i Safo!
Аз пак имам доста работа, така че минавам набързо... Сандра, добре е да погледнат на видеозон дали са достатъчно водите, наистина сигурно е урина, но знае ли човек...
Аз пък да ви се оплача моя вчера ми вика, че още не можел да осъзнае, че ще има дете. Такива насълзявания на очи, прояви на чуства - няма такова нещо... Чак почвам да се плаша! Close

# 86
  • Мнения: 576
Ето и малко снимки от нашата бебешка стая http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379530
За съжаление снимките са бая размазани и бледи, но с телефона -толкова, като намеря кабела на фотоапарата ще кача по-хубави Simple Smile


Парола - 160858

# 87
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883

Аз пък да ви се оплача моя вчера ми вика, че още не можел да осъзнае, че ще има дете. Такива насълзявания на очи, прояви на чуства - няма такова нещо... Чак почвам да се плаша! Close

Не се притеснявай миличка, това е нещо съмсем нормално при мъжете, при тях отнема повече време да осъзнаят, че ще има и има промяна. Няма и как да е иначе, защото в момента ти го носиш, ти имаш усещане за бебето, а таткото е страничен наблюдател. Дай му време и ще се осъзнае.

Иначе тортата е истинска  Mr. Green, утре като я заколим мога да покажа разрез, сега не.  Naughty

# 88
  • Мнения: 194
Добро утро  smile3507
Ей, не случайно казват хората, че утрото е по-мъдро от вечерта...
Такова "хубаво" събуждане ми направиха от ЕОН, честитиха ми спирането на тока, обаче като ме видяха с коремището се смилиха и го пуснаха веднага  Mr. Green е, разбира се трябваше да обещая да го платим до 15 минути... Аз съответно си го изкарах на мъжката половина, че той по принцип се занимава с плащанията и е забравил да плати...2 месеца, а и на мен нищо не е казал...
Та така, надявам се да няма пак такива изцепки,...а вчера пък - авария имало и бяхме без вода цял ден, ей така като се събере на веднъж... ooooh!

На всички празнуващи днес - Весел празник!!!
 1dating Wine Glass cheers Drunk
За болките в гърба - Аз през първата бременносст откачах направо - една такава прорязваща болка, и само масаж и лежане поуспокояваха нещата....Бяха ми казали тогава, че е от тежестта, а болката отмина сама някъде месец след като родих, така че, цветен прашец, пробвай да накараш половинката да те поразтрие, полягвай си повечко, дано да се поуспокои тази болка...А, да - носенето на сутиен също ми оказваше влияние...сега не нося, не ме боли, но и корема ми не е чак такъв какъвто беше...  Hug

Marulka, невероятна торта, и аз се изумих, а й много хубаво, че ще си кръщават детенцето хората точно на именния ден,  smile3501
приемаш ли поръчки? (Напълно сериозно!!!) 


Я сега да видим на Мамбина стаята... Party

# 89
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте мамчета,
Марулка ти си нашата гордост с тази торта!!! Hug  bouquet Аз никога не съм правила торти и се възхищавам на кулинарни майстори като теб!
Стеф, не се бъзикай за Аугуста! Прекарахме много добре в Хисаря - просто имаше такива майтапи, които трябваше да отбележа като инфо за следващи посетители!
Честити годишнини на всички наши дами!
Добре дошла и на младоженката Тоничка!
По повод покупките, нямам идея колко излизат, защото предпочитам да не си правя сметката. Но при нас за съжаление не мога да ги разпределя на родата, защото нещо няма ентусиасти. Първият път - имаше, сега-никой... Whistling newsm78 Така че се мъчим сами, в тъпата криза. Rolling Eyes
Най-кофтито е че и ние с мъжо взехме да се изпокарваме (по-точно казано да не си говорим), но не бързам да се ядосвам и да взимам прибързани решения... Но имам чувството че въобще не се радва на бебчето...

Общи условия

Активация на акаунт