ЮЛИ 2009. Тема 41

  • 12 832
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 031
Миласара, честита годишнина, обичайте се още поне 10 пъти по-толкова години!!!

На мен ми е толкова замаяно, че станах много рано да ходя да дам кръв за изследванията, и исках да съм първа да не чакам.

Сиси, мерси за отговора Heart Eyes

Пък ние вкъщи сме -  таткото - лъв,  Михаела - скорпион, аз - стрелец.

# 61
  • Мнения: 694
Момичета , след като термина ми е на 25 юли нали трябва на 10 юни да си взема болничния? newsm78 Embarassed

# 62
  • София
  • Мнения: 451
Milasara & Safo, честита годишнина! Да сте сплотени и да се обичате още дъъълги години с вашите половинки   bouquet

Като гледам повечкото будуваме по нощите, а някои дори на компа стоите...аз нещо хич не съм в настроение днес, ама да видим дали ще ме държи дълго  Sad

# 63
  • Мнения: 37
Milasara , Safo честита ви годишнина да сте много обичани и да ви слушат много половинките.  bouquet
Цветен плашец, такава болка имах преди две седмици и е много гадна.
Момичета,вие не спите повечето като гледам. Grinning
Джиджи, бързо се оправяй Hug

# 64
  • Мнения: 7
Здравейте, бъдещи юлски мами. Първо да пожелая на всички леко и безпроблемно раждане!!! И аз съм бъдеща юлска мама и искам да попитам дали знаете какви дрешки трябва да купя за малката принцеса  newsm78 . Някой ми казват с дълго ръкавче, други - с късо... Нали ще е първо дете на мама и тати и още нямаме опит Embarassed

# 65
  • Кърджали
  • Мнения: 10 346
За една вечер сте изписали толкова, че чак се зцачудих дали ще мога да Ви прочета.
За покупките за бебчо - роднините о сега питат кой какво да купува, оето за нас е добре дошло. Някои по - големи  покупки ще дойдат като подарък.. Остана само да видя кой ще излъжа да вземе столчето за кола, че то виси недоизмислено още... Мерак да имат да купуват хората, аз все ще ми измисля какво  Laughing
Юлско бебе, ти питаше как се разбираме с моят стрелец/ аз му викам теле със стрела/ ... Хем лесно , хем трудно. То че всеки си прави квото иска, това е ясно. И накрая, ако нещо стане не както той го е мислел, все аз съм му виновна.  Пък е инат...Ама има нещо рибешко в моя - и той като мен реши ли че не му се говори, може да не си мълчи като пън. И ходи го разбери какво мисли... И е  едно чувствително хайванче... Засега положението се спасява от факта, че много си ме обича....
За падането... ooooh! Не искам да си го спомням... А и майка ми как се притесни... Добре че засега уж няма нищо тревожно, а и снощи бебчо като поритна един два пъти се успокоих уж... И за първи път бъдщия  татко да се окаже по - спокоен от мен като разбра... Та и той ме успокояваше, като все пак не пропускаше да ме нарече "падащото слонче". Да се надявам че повече няма ад има такива инциденти....
И усещам как ще се огранича с излизанията навън сама, особено в по - топлото време. Че на мен както ми става лошо от слънцето, ме е страх че може да се случи още някакъв инцидент, а вече в множко ще ми дойдат.
Май се преборих наполовина с желанието на мъжо да си седя в къщи, а той да ходи по балове... Май накрая ще се съгласи да ме вземе поне наединия бал, защото до там ще ес пътува с нашата си кола. Така ще ме остави в Лъки при сестра си, а той ще продължи на следващия ден за София, на другия бал. За там вече илюзии не си правя, знам че е твърдо против да пътувам толкова дълъъъъъъъъъъг път. Ама пак е нещо, вместо да ме остави напълно сама в апартамента и да се чудя кво ще правя три дена.
Срам не срам, да се оплача и от още нещо... Това бебчо върху пикочния ми мехур ли се е настанило не знам, но тия дни ... Това че ми се ходи до тоалетна през десет минути не е проблем вече, свикнах... Но ми се случва  както си седя и да усещам, че бельото ми се е намокрило..Понякога съвсем малко капчица две, понякога обаче доста. И не мога да се усетя....
Миласара, Сафо, честити годишнини. Всичко най - хубаво Ви пожелавам.

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 10:36 от Sandra_19_84

# 66
  • Мнения: 132
Milasara & Safo,честита годишнина!
Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега! Много да се обичате и да си помагате!

# 67
  • Мнения: 342
Milasara & Safo  Още много години щастие и любов!!!!   smile3525 smile3525 smile3525

# 68
  • София
  • Мнения: 423
Milasara и Safo,още дълги години да сте заедно!!!.(с мъжете си, имам в предвид)

# 69
  • Мнения: 32
Milasara& Safo, честити ви годишнини, още много години на щастлив живот заедно.   bouquet
Веси, лекарката ще ти каже, но би трябвало да ти е тогава, защото на мен термина ми е 22- ри и болничния ми ще е от 7- ми юни.
toni4ka_86 , ние също сме с първо дете и съм взела и с дълъг и с къс ръкав и бодита, като потничета. Казаха ми да си взема и с дълъг ръкав, защото ще има и хладни нощи, а и те са много малки, но съм си взела и съсвсем разголени, защото си е човече все пак и ще страда от жегите, като нас, а и съм против увиването на детето и навличането му, когато е топло, според мен му вреди повече, от колкото да го предпазваш. И честита ви сватба, случайно забелязах, че сте женени от един ден  bouquet.
 

# 70
  • Варна
  • Мнения: 893
Sandra мила и аз се изпускам, като кихна , кашлям или като се захиля, понякога просто не мога да остискам до ВЦ-то,но винаги усещам че се напикавам...
това да не се усещаш...да не те плаша ама ...да не са водички newsm78 я по-добре се консултирай с лекаря да не стане белята   babyuu

честити годишнини на празнуващите  bouquet

тоничка и аз съм на мнение че трябва да има поне 3-4 дрешки дълги, дето се вика не пречи да се презастраховаш Wink иначе не знам с тея жеги....от сега ми тече водата отвсякъде, какво ще правим до Юли #Crazy

тиква - аз в онлайн оказионите гледам количките да са от Варна, че да мога да ги видя на място Wink и аз съм крайно недоверчива...дори и ново нещо да е , предпочитам да си го купя на живо....Око да види , ръка да пипне! ...
нали съм козирог, докато не видя с очите си - не вярвам  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 11 828
Ехаа.. ама много сме си избрали тази дата за бракуване. Simple Smile Преди 4 г. и ние подписахме на тази дата, избрах я защото ми хареса комбинацията 20.05.2005. След това официалното събитие и венчавката пред Бог беше на 4 юни, но това е друга история.. на открито в лицето на отец Тони, който пристигна специално от Велинград с невероятния си мотор.. че мъжът ми и кумовете не са по църквите.. беше страхотен ден и гостите бяха очаровани и доволни, че не се налагаше да ги разкатаваме на сто места..

Сафо, Миласара, честито!   bouquet И с всеки ден, всяка година да се убеждавате, че сте направили най-добрия избор, а децата постоянно да ви напомнят, че са най-прекрасното доказателство за обичат ви!  Hug

Sandra_19_84, и аз мисля, че трябва да се следиш и да споделиш с лекаря си да не са започнали водите, че и след вчерашното падане.. стискам палци все пак да не е това, но аз съм писала, че моите изтичаха бавно и по-малко.
vesi2, да на 10 ти се пада, не се брои деня на термина, но те си знаят.
toni4ka_86, отговорили са ти вече за дрехите, хубаво е да има от всичко по-малко, а после пак ще се взима според бебчето. И аз забелязах, че си съвсем прясно омъжена! Честито! И можеш да разкажеш повече за този специален ден.

# 72
  • Кърджали
  • Мнения: 10 346
Virginity да ти кажа честно, първото дето ми дойде на ум беше това... Да не са води.. Ама пък тоав с малко по - голямото количество /уточнявм не прекалено много, но достатъчно да намокри беьото ми/ се е случвало вечер, и след това е нямало нищо. В смисъл същта вечер не се е повтаряло. Ама на следващата или по - следващата вечер се е случвало отново, пак по веднъж. Даже си мислех да Ви питам дали е възможно да изтекат по- малко количество от водите, не цялото количество... Не знам дали зададох правилно въпроса, ама мисля че ще ме разбереш какво исках да кажа.
Май май сега като гледам, ще се наложи да се звъни  на лекаря...

# 73
  • Мнения: 576
Честита годишнина на Сафо, Миласара и Сиси  !!!
Дълги години разбирателство, топлина , обич и приказни моменти ви пожелавам !!!
 




# 74
  • Мнения: 179
Миласара , Сафо ,Сиси-честити ви годишнини, да сте много обичани и още дълги години щастливи  заедно smile3525 smile3525 newsm51
Някой по цели нощи не спинкат.Аз нямам този проблем дори умирам за сън от 8.00ч съм по улиците а вечер лягам късно и все не мога да си отспа.След обед ще ходя да взема количката на малчо smile3508.Нямам търпение да изкарам новите дрешки и придобивки, но все още чакаме мебелите, а и има доста неща за довършване и за сега май няма изгледи да започна да пера и гладя дрешки, играчки което малко ме натъжава, защото пак в последния момент ще действам.
Още нищо не съм подготвила за болницата, дори и памперси за бебчо и мен не съм взела, другата седмица с това ще се захвана, че знаели се newsm78.
За майченството питах няма такова нещо таван от 900лв, някой е пуснал грешна информация или е недоразбрал.
Първите пари се изплащат около месец след болничния или както аз излизам на 5.06 в майченство към 10.07 ще получа първата сума дано съм се изразила правилно Sunglasses.За памперси и помощи не мога да помогна за първи път чувам newsm78
Сутиени за кърмачки също не ползвам.
Марулка - аз чакам тортата, като знам как ги правиш чакам с нетърпение снимки  chef


Общи условия

Активация на акаунт