Отговори
# 240
  • Мнения: 180

Добро утро мами, по едно кафенцеееее ,а и нещо здравословно и сезонно

Зиги моето мнение че такъв баща за детето не ти трябва.Steil честита годишнина и дълги години семейно щастие и любов.
Моята беба си хапва пюре на обяд и каша следобяд вече имаме заместени две хапванета.В Русе тази сутрин е доста ветровито и незнам дали ще става за разходка.Приятен ден момичета.  bouquet

# 241
  • Мнения: 252
Здравейте!

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 09:45 от LLBB-bubeto

# 242
  • Мнения: 30
Здравейте момичета!

Благодаря ви много за подкрепата. Не знаете какво означава това за мен и дано НИКОГА да не узнаете какво наистина означава. Не съм седнала да се вайкам, защото стореното е сторено. За мен връщане назад НЯМА ако ще вселената на 360 градуса да се завърти плюс една бонус обиколка на Земята. БОЛИ МЕ ШМАЙЗЕРА. 7 години му прощавах и непростимите неща, и за боксова круша ме е ползвал дори. Сега вече си тръгнах за винаги. Много търпя на всякъкъв вид болка, но там където плюя, никога не лижа... За мое голямо временно нещастие, няма кой да ми помага материално. Но нищо, ще се оправя някак си, няма да си губя времето да се оплаквам понеже сега вече времето ми е доста по- ценно. И за издръжка нямам намерение да го съдя, защото керливите му 50 лева няма как да ми помогнат, всички сме на ясно с това. Наясно са и тези които ще определят издръжката, ама свиркай си Пенке... нямам думи. Аз знам че моят вариант е да замина в чужбина. Без негов подпис няма да мога да изведа детето обаче и за това целта ми е да го лиша от родителски права... трудна задача се очертава и за това исках координати на адвокат...Да, да, да... знам че ще ми е много трудно с детето сама и дететто толкова малко, в чужда страна, но само който не е опитал той не е успял. И без това нямам какво да губя. О и да ви се похваля. В цялата тази помия, има и нещо хубаво. Успях да видя огромното си щшастие, в моето най- голямо нещастие. Разбрах че имам истински приятели до мен. Страхотно чувство, разбрано по кофти начин, но нали всички ние толкова силно вчрвахме че важен е финала, помните ли? Целувки на всички и денят пак ще е слънчев за това хайде да се усмихнем всички!

# 243
  • Мнения: 551
Здравейте момичета  Hug
Минавам на бързо да ви почерпя, че днес моето мъжле е рожденик да ми е жив и здрав   party023 beer3 Popcorn cook
Сега отивам да ви чета.

# 244
  • София
  • Мнения: 529
Привет!
budape6ta, мерси за кафенцето  Grinning
Steil, честита годишнина! Дълги години щастлив семеен живот ви желая!

Аз окончателно заместих едното хранене с плодово пюре (сутрешното в 9-10ч). Сега от два дни започнах със зеленчуковите. Само се чудя дали да го заместя изцяло или още известно време да давам от малките бурканчета, а останалото да е кърма.  newsm78
maigto по отношение на кашата не мога да съм ти ориентир - на Никола му давам през ден, но по-редичка (като боза) в шише и я давам с последното хранене. След нея заспива. Количеството е различно, защото той като види шише с кърма (а пък и каша вътре) няма мярка. Имам чувството, че колкото и да му дам все ще го изпие. Но обикновено му давам 150-160 мл кърма и каша "на око".
Мимина, честити сухи гащи  Laughing Все повече "сухи" дни ви желая  Hug
Гевито да ти е жив и здрав рожденика и много да те слуша   bouquet

# 245
  • Мнения: 58
Ехеееее какво съвпадение Геви    newsm81, и моят съпруг днес е рожденник.    nbirthday  Да са ни живи и здрави и много да ни обичат !

# 246
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Зиги, искрено ти се възхищавам за силата и борбеността, които притежаваш. Бори се мамче! Бори се,  не го оставяй с родителски права, не заслужава! Имаш и моята подкрепа, макар и виртуална. Знам, че не е кой знае колко, но по-добре така, да даваме кураж   bouquet
Ние май заместихме обедното хранене, а може и да е било от сладникавото пюре от тиква. Но куклата всичко си изяде, че и 4 часа издържа. С кашата неочаквано нещата не потръгнаха. Сърди се, бръмчи ми, като повиша тон, ми се кикоти.
Възможно ли е АМ да й е омръзнало. Не иска да изяжда повече от 150 мл, а преди и по 200 е изпапквала. От едно известно време направо си бърчи муцунката, все едно е отвратена  newsm78 Не смея да го сменям, че последния път такъв запек имахем. А и ме е страх да не се завърне и повръщането. Фризовома много ни спасява  Rolling Eyes
Все повече се замсилям да й давам от тия шейкове, за които говорите. Как ги приготвяте??? И другата седмица започваме плодовите пюрета, кое е най-доброто като за начало???
И още един дебилен въпрос...след като съм и давала оризова каша, заленчуковите пюрета с ориз пак ли трябва да ги започвам с по 3-4 лъчички. Или мога направо да й давам голямо количество??
Мдаа, в Русе е студ, но това няма да ме спре да излезем. Въпреки че, при мрачно време малката много повече спи и е много спокойна  Rolling Eyes
Хайде бай за сега! Честит половин годинки на всички, на които не успях да честитя на време!
Добре дошла и на новата мама!!

# 247
  • София
  • Мнения: 318
zina_  Вики е много сладка, ама с такива родители няма как Simple Smile



Елис, заради това  Wink (Аз съм малко бомба със закъснител, ама малката тия дни е яхнала метлата и нямам много време да влизам в нета Confused)

# 248
  • Ямбол
  • Мнения: 38
Мамчета благодаря ви за отговорите  bouquet, притесняваше ме това, че на моя приятелката детето си въртяло така главичката когато имало някаква ушна инфекция, но явно всички мъници го правят.
Геви, честит ти рожденник да е жив и здрав.
Бамби, пусни една снимка да я видим красавицата с обеци.
Днес тук е студено и се опитва да вали, май няма да има разходка.

# 249
  • Мнения: 12
Иве, Геви- честити рожденни дни на вашите татковци! Нека са ви живи и здрави и много да ви обичат! bdbaloni

Зигенце- прегръщам те и знам, че си силна...сигурна съм, че когато гушнеш малката имаш в ръцете си цялата вселена. Това е твоя свят...всичко друго няма значение! Има Господ на този свят и той гледа и ви закриля Hug

Нина- как така паднал...много се исплаших като прочетох! Дано всичко е наред с малкото мишле и да му минават пъпчиците скорострелно Hug

Йонка- многооо сте сладки на аватара пу-пу! Heart Eyes

# 250
  • София
  • Мнения: 179
Привет мамчета.

Зиги Hug
Гевито, да ти е жив и здрав рожденника и много да ви слуша с малката принцеса.   bouquet

Бамби, моята майка казва, че каквато е първата дума на детето, такова ще е второто, т.е. щом е казала тати малката ти принцеса второто дете ще е момче  Joy Незнам дали е вярно, но ако сте решили да имате второ дете ще видим  Wink

Steil честита годишнина. Пожелавам ви още много прекрасни години заедно изпълнени с любов и разбирателство.   bouquet

Мимина, браво на кака Ноела. Дано да продължава така Peace

Лек ден от мен.  Hug

# 251
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
Честити месечинки на малките съкровища!
Честита годишнина и на Стейл!
Зиги,кураж мила-такъв мъж не ти трябва!
Ние още не се въртим и го оставям самичък за малко на спалнята,ама кога ли ще се цопне и той!
Лек ден на всички!

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Здравейте ,

Честити месечинки на сладурковците днес   bouquet !Да са живи и здрави , щасливи и много послушни !

Зиги  Hug !

Честит рожден ден на половинките на Ивет и Гевито !Да са ви живи и здрави и да се слушкате и разбирате взаимно   bouquet !

# 253
  • Мнения: 3
             Здравейте  bouquet
  Честити месечинки на порасналите бебоци и честито на всички, които имат повод днес да почерпят  bouquet
Зиги, кураж и бъди силна жена Hug
Добре дошли на новите мами!
Ние с Александър сме прихванали пак гаден вирус, заради който вчера на консултацията не ни поставиха ваксина. Но сме пораснали с 3 см. и 800гр. Вече е 10кг/71см. Grinning Но със захранването - хич ни няма Sick Само плодовите хапваме, а зеленчуците правим физиономии и се мръщим. Засега признава само цицата Joy
      Приятен и спокоен ден на всички

# 254
  • Мнения: 5
Здравейте,
Ивет и Гевитоnewsm59 на вашите половинки - да са много здрави и да ви слушат!
Steil честита годишнина! Пожелавам ви още дълги години съвместен живот! 1dating
Честита месечинка на порастващите декемврийчета!
Имам и един въпрос към тези, които вече са заменили хранене - какво е количеството пюре и каша, което давате. Аз давам по 80 гр зеленчуково пюре на обяд и кърмя към 10 минути, след обяд давам оризова каша около 60 гр и пак си кърмя 10 минути. От следващата седмица започвам и с плодовите пюрета-мисля да започна с ябълка.
Времето днес при нас е отвратително, но пък си спим в нас сладко сладко.
Лек и спокоен ден!

Общи условия

Активация на акаунт