Отговори
# 270
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Честита месечинка на бебе Любомира и бебе Емма!


Честито и на мъжлетата, които днес имат повод да почерпят.


Плодовите шейкове ги правя така:Първо правя количеството АМ ,което пие обикновено, а след това добавям половин или цяло бурканче... зависи.Те стават гъстички по приницп и съм си купила специална бутилка за шейкче в предната тема бях пуснала снимка.
Бамби и Милена искам да ви питам нещо.Като сложите мъниците в проходилките, как се държат с главата?На малката нали и бяхме купили едно столче, слагам я да седи в него, но след 10 мин се уморява и почва да се кандилка.Столчето е направено, за да учи бебетата да седят и няма облегалка на врата и под него.
Аз и вчера и днес се чувствам като парцал.Бях ви споменала за противозачатъчните които пия /карат ме да ми идва на 2 седмици/ и вече тотално реших да ги спра.Разбирате ли, направо едва ставам от леглото, цялото ми тяло ме боли Sad
Септември ми е 6 месечния преглед и ще го помоля да ми предпише други.Аз ги пия заради кистозни яйчници по принцип.

# 271
  • Мнения: 187
Melissa's Mom ,абсолютно нормално,той си надига главата доста отдавна,а ве4е в коли4ката от полулегнало положение си се изправя сам и се хваща там от пред за дръжка или предпазител незнам как му беше заглавието,но предполагам ме разбра.така 4е в проходилката нямам проблеми,при все 4е това му е второто сядане в проходилка

# 272
  • Мнения: 65
Привет мами сладурани!
Аз последните 2 темички ги поизтравах но то все не остава време за компа от както си е дошло мъжлето.Иначе Дея е добре все нови и нови номера вече  прави .
Като ми остане повечко време ще кача и някой снимчица.
 Лека  вечер   Hug

# 273
  • Мнения: 2 149
Милена, надявам се да не се засегнеш, но по-добре да си кажа мнението и знанията!
Абе добре, че сте взели проходилка, така или иначе след 3 месеаца ще ви трябва.
Обаче! Пуснали сте бебо да виси на нея, и не само това, но и да се придвижва. За тази възраст му е рано! Отгоре на това, не ви ли казаха приятели с деца, проходилката трябва да е на такова ниво, че никаква тежест да не пада в/у краката на бебето ooooh! Значи, трябва да я качита на максимално високо ниво ако е нужно, но бебето трябва да опира земята само с пръсти. И ако се придвижва, то да е само ако пръстите и максимум 1/2 от стъпалото да участват в движението. Трябва да виси все едно е на ръце държано и крачката му да могат да се движат, но не и да държат тялото. Сега, по този начин поставено, краката му поемат тежестта на цялото тяло и проходилката не го кара за "виси" между краката, а това ще доведе или до изкривяване на краката, или до напрежение в гръбнака. Но краката са най-уязвими в случая.
 Бебето трябва когато се хване под мишничките много стабилно да подскача, да рита силно, а най-точно ще е ако първо е пролазило, и започвайки да се хваща и изправя за мебелите, тогава е времето да се постави в проходилката. Сега е просто една радост за вас, но много вредно за него, вярвай ми! Ама и да не ми вярваш, прочети някъде другаде и ще разбереш! Hug

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 21:24 от Чаено момиче

# 274
  • София
  • Мнения: 250
Чаена, предполагам, че тогава същото важи и за бънджито, или...?  newsm78

# 275
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Петя незнам дали си обърнала внимание във форума има тем за бънджитата и проходилките.Повечето хора са против и двете.Но защо питам аз, след като са толкова вредни за беебшкото здраве все още се предлагат на пазара и се произвеждат?
Между другото в коя част на Щатско си?

# 276
  • Мнения: 2 149
Бънджито също така - когато бебето е съвсем стабилно право, за да не се прецака кръста, и краката само на пръсти да опират, защото като отскочи, то после слиза по-ниско, тогава трябва съвсем леко да се опира на стъпалцата. Т.е. тежестта да се поема от бънджито, и да не се получава увисване в/у краката. Но пък е много полезно, Тони ми беше много добре в лазене, скачане, прожождане, бънджито заяква мускулите на краката. Peace

# 277
  • София
  • Мнения: 250
Елис, да си призная честно не съм ровила из форума   Blush  Попитах просто, защото стана дума тук....

А по въпроса, лично аз не бих взела нито едно от двете, все още  Naughty

Иначе, живеем в Чикаго !

Чаена   bouquet

# 278
  • София
  • Мнения: 250
Честита половин годинка на хубавата Димана !  

Честита месечинка на принцеска Габи !

Да растат много обичани и щастливи !    Hug

# 279
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 723
Добро утро мамчета!

Едно кафе и силна закуска, че Никола неспа, а само рева и се чеша милото. Та да имате и вие силици. Само дано никой не е изкарал такава нощ като моята.



Честити месечинки на Габи и Диманка!

˙·٠Poli٠·˙  Hug Липсваше ни. Тамън вчера си мислех за теб!

По случая     НОВА  ТЕМА

Хубав ден ви желая!

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 07:28 от ninanb

# 280
  • Мнения: 3
                                                               Добро утро! 
                                ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА СЛАДКИТЕ БЕБОЦИ!
                  Нина, благодаря за закуската и кафенцето Hug и новата темичка  bouquet
  Нас още ни мъчи вирусчето и ми е много кофти. При мен се появи и кашлица и много се притеснявам за Сашко да не го прихване.... Sad
Е хайде оплаках ви се, да бягам, че ме викат Wink
Хубав ден мацки

Общи условия

Активация на акаунт