"На сбогуване" и "Чучулигата" - турски тв. новели и сериали - 2 тема

  • 70 193
  • 433
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Здравейте    bouquet
Понеже съм чела книгата на Решат Нури - Чучулигата, искам да попитам този сериал по нея ли е направен?
Помня, че книгата много ми хареса, чела съм я поне три пъти  Crazy
И само във вибокса ли ги качвате, от другаде могат ли да се изтеглят?

# 16
  • sofia
  • Мнения: 56
Da ни е честита новата тема .
По хубав форум от нашия няма .
По добри момичета от нашите няма .
за всички вас   bouquet Hug

# 17
  • Мнения: 19
Мишел поздравления за новата тема. newsm51 и за Дамла- newsm51.Страхотни сте  love001
Амидала филма "Чучулигата" е направен по книгата.
Инка 62 и аз бях предложила,но в другата тема да спрат качването на сериала "На сбогуване" за известен период.Да им погледаме малко сеира на тези от другия форум.Какви ли оправдания ще измислят.
А аз съм на вълна чучулигата и кротко ще си чакам преведените серий.

# 18
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Здравейте    bouquet
Понеже съм чела книгата на Решат Нури - Чучулигата, искам да попитам този сериал по нея ли е направен?
Помня, че книгата много ми хареса, чела съм я поне три пъти  Crazy
И само във вибокса ли ги качвате, от другаде могат ли да се изтеглят?

Мога да ти изпратя и части и книгата в електронен вариант.
Само че трябва да ми дадеш скайпа си...повече не се наемам през ел.поща ...не става.
Пиши на ЛС ако ги искаш.

# 19
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Мишел поздравления за новата тема. newsm51 и за Дамла- newsm51.Страхотни сте  love001
Амидала филма "Чучулигата" е направен по книгата.
Инка 62 и аз бях предложила,но в другата тема да спрат качването на сериала "На сбогуване" за известен период.Да им погледаме малко сеира на тези от другия форум.Какви ли оправдания ще измислят.
А аз съм на вълна чучулигата и кротко ще си чакам преведените серий.

Същото бях предложила  макар и в стихотворна форма!

Подкрепям всяко решение на момичетата ни!

  love001 smile3525

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
Мога да ти изпратя и части и книгата в електронен вариант.
Само че трябва да ми дадеш скайпа си...повече не се наемам през ел.поща ...не става.
Пиши на ЛС ако ги искаш.


Благодаря, но аз си я имам книгата на хартия  Grinning

Не разбрах откъде да си изтегля сериалчето?

# 21
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Добро утро момичета
Изгледах всички преведени серии на  "На сбогуване "-и чакам за следващите ,но ако сте решили да им направим бойкот на "ония другите " ще чакам и още как ,
Да ви кажа леко полека започвам да я  разбирам Лале и да се сгласявам с нея  ,Според нея тя осигорява грижите и ласките на децата си ,които сама няма да им даде
Но към Еге това е доста несправедливо Той може да изтълкува това като съмнение,че не би се справил със грижите по децата
Филма поражда много въпроси и възможности за дискусии
Интересен е много
Благодаря на момичетата за избора им  bouquet

# 22
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Мога да ти изпратя и части и книгата в електронен вариант.
Само че трябва да ми дадеш скайпа си...повече не се наемам през ел.поща ...не става.
Пиши на ЛС ако ги искаш.


Благодаря, но аз си я имам книгата на хартия  Grinning

Не разбрах откъде да си изтегля сериалчето?


Аз ги изтеглих от Ютуб, по щастлива случайност попаднах на добро качество, но колкото повече се презаписват качеството намалява.
В ютуб не са преведени обаче.

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 11:34 от Mishel_

# 23
  • Мнения: 19
Мишел аз пак да си питам дали правилно съм разбрала след "Чучулигата" Аси ли ще превеждате със Севи.Благодаря предварително smile3525

# 24
  • Мнения: 122
за новата тема и за преводачките
 newsm51  smile3525  newsm51

# 25
  • Мнения: 1
Привет на всички в новата ни тема и поздравления за труда на момичетата, които превеждат.  newsm51 newsm51
Все пак предлагам да се направи нещо против това грубо и безцеремонно използване на направеното от нашите чудесни преводачки. Труда им е безкористен и за това безценен, но това не значи, че всеки може да си го открадне и да си го приписва като лична заслуга.
Ако трябва, ще изчакаме достатъчно дълго време, за да видим реакцията на участниците в оня форум. Аз лично съм безкрайно възмутена от наглостта и безочието на организаторите на форума. Трябва все пак да има някаква етика и признание на чуждите постижения.

Иначе интернет става джунгла без правила и ред. smile3511 smile3513 smile3533 smile3514

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 3
Благодаря Ви момичета за неуморния труд  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 132
Мишел аз пак да си питам дали правилно съм разбрала след "Чучулигата" Аси ли ще превеждате със Севи.Благодаря предварително smile3525

Цвети да ти отговоря аз на този въпрос
решихме заедно с  Мишел  ''Аси '' да преведем
дано да  е добър избора ни
но ако ви помолим да изчакате 1-2 месеца
 
а през това време ще имате да обсъждате другите филми
на дамла , или по нова който ще започне , а по бтв  бг-папа казва че сериала ''гюмюш '' ще дават.

и аз благодаря на всички ВИ за милите думи

# 29
  • Мнения: 25
Севи, Мишел и всички момичета които превеждате и ни радвате - Благодаря Ви  love001 "Аси" наистина е страхотен, аз от 2 седмици го гледам и съм пощуряла по него по същия начин както пощурях и с Геджето Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт