"На сбогуване" и "Чучулигата" - турски тв. новели и сериали - 2 тема

  • 70 192
  • 433
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19
Мишел аз пак да си питам дали правилно съм разбрала след "Чучулигата" Аси ли ще превеждате със Севи.Благодаря предварително smile3525

Цвети да ти отговоря аз на този въпрос
решихме заедно с  Мишел  ''Аси '' да преведем
дано да  е добър избора ни
но ако ви помолим да изчакате 1-2 месеца
 
а през това време ще имате да обсъждате другите филми
на дамла , или по нова който ще започне , а по бтв  бг-папа казва че сериала ''гюмюш '' ще дават.

и аз благодаря на всички ВИ за милите думи

Севи избора ви за " Аси "мисля ,че  е удар в десетката  .Лично мнение.А аз ви благодаря и за "Чучулигата" на който филм се наслаждавам в момента и си чакам търпеливо без да ви безпокоя преведените серий.Живи и здрави  smile3525  love001

# 31
  • Мнения: 459
И аз мисля, че ще е хубав филма, като знам, че рейтинга му е много висок!  love001

# 32
# 33
# 34
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343


Клипче към сериала "Аси"

http://www.vbox7.com/play:be13f6fc

# 35
  • Мнения: 459
Страшни сте!  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 3
ДАМЛА с продължаването на преводите Ти доказа, че си НАД тези хора, които в собствения си сайт си позволяват да обиждат, заплашват собствените си потребители - такава простотия в интернет пространството не бях виждала. Е, потребители вече почти не им останаха, с изключение на малко заблудени хорица, които не разбират какво се случва.
Това са хора /създателите на този сайт/ , които се жалват, че дали пари за да го направят, но не казват колко пари получават от рекламодатели. А тези пари те ги печелят благодарение на вашите преводи и на нашите влизания в сайта им. Ето това е истината, вие не получавате нищо, освен едно благодаря от хората, които чакат с нетърпение преводите без да разбират какво се случва реално.
Пиша го, защото ти се възхищавам и на теб и на другите момичета, явно не може да защитите преводите си, но това не ви амбицира да ги спрете - продължавате да ни радвате. Това говори колко НАД тези хора сте и какви сърца имате.   bouquet
Уникални сте и съм сигурна, че всички много ви обичат, както също че имате вече много приятели навсякъде, дори да не ги познавате всички!  Simple Smile Peace


# 37
  • sofia
  • Мнения: 56
далма  Hug  bouquet

# 38
  • Мнения: 19
Дамла  newsm51
Мишел,Севи  newsm51 мнооого е нежна тази песен. newsm74

# 39
  • Мнения: 7
запис и от мен в новата тема
започнах да гледам и двата филма - страхотни са

 newsm51 newsm51 newsm51  - за създателките на новата тема и за преводите

а за интелектуалният труд на момичета - само едно голямо БЛАГОДАРЯ!!! Не се ядостваите толкоз, все пак се намираме в БГ и май да се присвоява чужд труд и успех си ни е вродено .... няма да се оправим - да се взимат всички необходими мерки за предотвратяване, пък който има съвест знае какво да направи

# 40
  • Мнения: 64
И аз благодаря за превода на *На сбогуване*  bouquet
   Не съм гледала *Аси*,но от клипчето изглежда,че пак за раздяла се говори.Знам,че го има тук:
  http://www.kanaldizi.net/videoizle.html
    Песента е много мелодична,за превода изобщо не говорим,големи майсторки са  bouquetЯвно ще е лятото на турското кино,по всичко си личи.Голяаааааааааааааамо благодаря,момичета!!!!!!!!!!!!!!!

# 41
  • Мнения: 147
Момичета, страхотни сте!
Възхищавам се на това,
което правите  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Гърция
  • Мнения: 1
Дамла  bouquet благодаря ти от все сърце за превода и на двата филма. Бъди жива и здрава.
Мишел благодаря за страхотната тема  bouquet
Севи Нил благодаря за всички преводи  bouquet
Прекрасни сте момичета Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 34
Дамла, Мишел, Севи Нил , Сави-  newsm20 newsm20 - нисък поклон  newsm51
Току що влизам във форума- не вярвам на очите си - темите вече са 3 , или 4 , или 5.Трябва пак да се върна , да чета внимателно Grinning Предполагам, че истинските ценители на турските сериали ще гледат всички серии, само как ще ги коментираме! И сигурно ли е , че по БТВ ще излъчват Гюмюш! А решението на Мишел и Севи за АСИ - безмълвна съм ;занете, че всеки петък го очаквам с нетърпение. А сега, макар и след месеци - като ще бъде преведен - ами просто няма да се спи - и без това през лятоо нощите са по- дълги!  Оставям ви - ще гледам 5 епизод - Damlacik smile3501

# 44
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Damlacik, много ти благодаря миличка за 5 еп на "Elveda derken" , чаках го с огромно нетърпение.
Sevi, Mishel, нямам думи - аз съм твърде нова в контактите с турското кино и за Аси чета това, което пишете - нямам друга представа, но този клип и песента ме разтърсиха. Дано да оцелея това лято след толкова емоции.
Да сте живи и здрави! Да постигате успех във всичко с което се заемете и най-важното да сте много обичани.

Общи условия

Активация на акаунт