МЕЛОДИЯ НА СЪРЦЕТО - от 28 май по НОВА

  • 100 344
  • 455
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 70
Това е сайта:http://www.dudaktankalbe.tv/ На твоя линк излиза само една снимка.
Благодаря  bouquet. Поправих го

# 106
  • Мнения: 64
Внимавайте да не изпуснете пак началото. Този път в програмата на НТВ в сайта им пише, че е от 14.30 часа. А колкото до Диема Фемили - не пише днес да има повторение. Дано да има.


В програмите повторението е от понеделник-явно е умишлено,за да са малко назад с епизодите.

# 107
  • София
  • Мнения: 34
Аз също  не можах  да гледам епизода, дано след малко да го дадат по Фемили. Доста момичета наминават в темичката с много въпроси , противоречиви мнения, или просто да напишат нещо , което няма да се запомни .... Сериалът е 75 епизода, така че в скоро време ще има своите почитатели! Към феновете на 1001 нощ  -  по-бързо се преориентирайте -  Grinning, иначе ще си останете с тази първа любов. А мога да каже, че Перла ще бъде още по- завладяващ и от Мелодията.....
Филмът е по книга на Решат Нури Гюнтекин  и действително главния герой се застрелва в края на сериала. Но трябва да се изгледат тези 74 серии и тогава да се прави голямото заключение , че по-добре да не се гледа! И в Чучулигата, и тук в Мелодията ( а който е гледал и Листопад!) - действието е бавно, протяжно; главните герои често имат тежко детство; живеят във време на бавни промени  в бита и съзнанието. И в Мелодия на сърцето има някаква магия - естествено не е магията на 1001 нощ! И мен ме вбесяваше това лудо бягане на Ламия в първите серии, но ще бъде интересно да видя развитието на героинята.... А по-късно ще има поредното инфо за актрисата!

# 108
  • Мнения: 64
Много мерси,Шеф  bouquet  bouquet  bouquetТи си по принцип си ходеща енциклопедия.Не знам как насмогваш и откъде го вадиш това инфо.Шапка ти свалям.
  И аз съм на мнение,че е по-добре първо да погледаме,а после да решаваме дали е хубав филмът. newsm78

# 109
  • София
  • Мнения: 3
Шеф благодаря  bouquet И аз не можах да гледам по НТВ, защото не ми е удобен часа, дано го качат в нета Hug  Не искам да изразявам мнение преди още да зная нищо за  развитието на сериала Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 34
Ееее, муронка, не така бе джанъм,  Embarassed Моите деца са пораснали  и все още си нямат свои дечица Grinning , за да им помагам ;та затова стреса в битката за оцеляване го туширам с любими за мен хобитита - четене, пътешествия, а много е важно така модерното в днешно време - background. За вас има време  Hug
По-важно е - да се насладим на Истанбул и Принцовите острови - по-точно най-големия остров - Боюк Ада , къде движението е само пешком, велосипед, файтон и яздене. И естествено емоциите във филма - наистина  те са доста !

# 111
  • sofia
  • Мнения: 56
момичета,
днес във вестник Уикенд има статия за филма .
пише , че ще бъде по завлядяващ и от 1001 нощи.
така , че нека го загледаме , ще бъде пълем с обрати и още по заинтергуващ.
приятно гледане на всички , ание които сме на работа ще чакаме да го качат някъде.

# 112
  • Мнения: 70
Ако някой иска да погледне тук пише за островите http://ide.li/modules.php?name=News&file=article&sid=451. Май е много красиво
И малко снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=128533&pid=2751600

# 113
  • Мнения: 0
и аз снощи написах един ненужен коментар  Rolling Eyes  Blush, но се ядосах на нова - чаках повторението ....
Прочетох резюмето за филма и ми стана интересно, а вчера след комента че филма бил с нещастен край изгледах финалния епизод. Още по любопитно ми е сега защо така свърши, как се стигна до там ... и т.н. Вярно че за главния герой трагично приключи, но пък при главната героиня друго е развитието. И сега си мисля че може съвсем логичен край да има филма. Динамичното развитие ще липсва явно - разглезиха ни с 1001.
Не ми е удобен часа на излъчване и незнам как ще успявам да го следя

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 12:31 от castanea

# 114
  • София
  • Мнения: 34
почна по Диема Фамили

# 115
  • София
  • Мнения: 34
Голяма суматоха в къщата на Саип Паша - очакват вълшебната цигулка- Хюсеин-Кенан. Simple Smile

# 116
  • Мнения: 70
не знам дали на някой ще му е интересно да види тези материали за островите, но ще ги пусна:
http://zero.blog.bg/turizam/2008/07/30/princovite-ostrovi.217839
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-08-20&article=244764
Само си представете - никакви коли, само велосипеди и файтони

# 117
  • Мнения: 70
почна по Диема Фамили
Някой дали ще го запише?

# 118
  • Мнения: 132
Сега гледах 1-ва серия. /по ютуб/
Аз още от сега се разплаках.
Може би зависи от това кой как възприема ,усеща нещата.
Сърце което не е усетило ,не е страдало независимо за какво ,не е преживяло голямата болка /ако може въобще да се преживее болката от изгубен баща/,едва ли ще разбере .
Като се замисля по този начин аз пак се връщам към болката и мъката си .
Но понякога човек се разтоварва плачейки от събраното в сърцето си.

Извинете ме досега не съм писала такива неща .

Исках само да кажа че началото ми хареса.
А за по нататък ще видим.

# 119
  • sofia
  • Мнения: 56
ако , го има някъде качен , пратете линк ,да го гледаме

Общи условия

Активация на акаунт