МЕЛОДИЯ НА СЪРЦЕТО - от 28 май по НОВА

  • 100 267
  • 455
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 3
В ЛАПАЧЕ също е качена първа серия.

# 166
  • Мнения: 13
В ЛАПАЧЕ също е качена първа серия.

Огромни благодарности за серийката!!!

# 167
  • София
  • Мнения: 3
В ЛАПАЧЕ също е качена първа серия.
Благодаря Hug  bouquet  bouquet

# 168
  • София
  • Мнения: 34
- малко инфо за актрисата Аслъ Тандоан. Родена на 2 април 1979 г. в Анкара в семейство на балетист и художничка. От малка се занимава с музика, балет, кунг-фу, алпинизъм, стрелба, конна езда, а на 11г. става най-младата , получила сертификат за водолаз.Завършила  е Националната консерватория Hacettepe университет в Анкара, работи в национална Опера и Балет в Анталия. След разговор между нейн мениджър и Истанбул, тя заминава в Истанбул. Трябва и 6 години участие като поддържащи роли в сериали- докато през 2006-7 г. водеща роля в Kabadayı я предопределя в кастинга за ролята на Ламия в следващия сериал - Дудактан калбе. В филма Kabadayı играе с Исмаил Хаджиоглу - един доста млад и обещаваш актьор. Е , и малко " жълтинки" за този период-  Аслъ е въвлечена в любовен триъгълник  - Исмаил, Джейда ( нашата Бену , която е с 8 г. по-голяма от Исмаил и от 3 години живее с него.

Аслъ отрича, но Бену се разделя с Исмаил , за когото Джейда е първата му голяма любов. И тримата продължават успешно участие в сериали, особено Исмаил, който прави по 3 сериала на година.През 2008 г. Аслъ играе в Сбогом Румелия - сериал за нашите земи по време на Отоманската Империя- по-скоро Битола - Македония. Запланувала съм да погледна някога и този сериал - турците много се гордеят с този период от своята история , дори понякога игнорират Византийския период  - а за мен ще бъде интересен как се експонира сюжета.
Аслъ е доста харесвана актриса. Кой е нейния ашкъм - кажете вие - аз не съм сигурна. Преди месеци - в другата тема на 1001 нощ се спомена , че е ммного близка с актьора , играещ Яман - аз не намерих никакво потвърждение.....

И накрая- един клип за Аслъ- http://www.youtube.com/watch?v=dvb2paB6xxQ

За сега - Лека нощ - утре ....пак

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 23:23 от шеф

# 169
  • Мнения: 1 035
запис да следя темата...
в момента гледам серията във "вбокс" и съм запленена Heart Eyes

# 170
  • Варна
  • Мнения: 3
В ЛАПАЧЕ качиха и втората серия. Приятно гледане и не забравяйте са сийдвате!

# 171
  • Мнения: 0
аз вече от два дни пробвам да се регистрирам в това Ла Паче и на Create Account ми дава
Maximum number of registrations reached! If you want to register an account, please send e-mail to lapache.info@gmail.com with subject Module2 and with your desired username

Не мога да си изтегля втората серия. НЯма нито в Замунда, нито в Арена, нито ВиБокс...

# 172
  • Варна
  • Мнения: 3
В момента са временно спрени регистрациите в Лапаче, но пиши на lapache.info@gmail.com, като в subject напишеш Module2 и желаното потребителско име. Мисля, че няма да има проблеми и ще те регистрират.

# 173
  • София
  • Мнения: 15 466
Здравейте момичета!Аз да попитам харесва ли ви актрисата играеща богаташката дъщеря?На мен не, има нещо антипатично в нея. В лицето ми прилича на извънземно или на лисица.Не знам каква ще и е ролята във филма, но още от сега не ми е приятна.

# 174
  • Мнения: 76
Добро утро момичета, аз снощи изгледах първа серия, филма не ме грабна така както 1001 нощ и На сбогуване, но се надявам в следващите серии да има какво да гледаме. Струва ми се, че тук актьорите не са добре подбрани newsm78  абе нещо му липсва на сериала, още незнам какво но...   Thinking

# 175
  • Мнения: 64
аз вече от два дни пробвам да се регистрирам в това Ла Паче и на Create Account ми дава
Maximum number of registrations reached! If you want to register an account, please send e-mail to lapache.info@gmail.com with subject Module2 and with your desired username

Не мога да си изтегля втората серия. НЯма нито в Замунда, нито в Арена, нито ВиБокс...

Dudaktan kalbe 2 епизод:

http://bananabg.com/details.php?id=13360

Тук регистрацията е много лесна и качеството никак не е лошо.

# 176
  • Мнения: 64
В една от темите потр.Varna 72  пише,че Бтв са купили общо 9 турски сериала.Малко са се оляли,според мен,но ако м(у тях е Аси,много ще се радвам.Нали Шеф каза,че ако пуснат него,бързо ще забравим 1001.Аз бездруго почивам през лятото в Турция и ходя в Истанбул през 2 месеца по работа,но след толкова турски филми да не стане както с латиносапунките,та накрая и Бгпапа чалма да сложи,а ние с фереджета да си ходим на работа,че тогава я закъсахме newsm78

# 177
# 178
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте момичета!Аз да попитам харесва ли ви актрисата играеща богаташката дъщеря?На мен не, има нещо антипатично в нея. В лицето ми прилича на извънземно или на лисица.Не знам каква ще и е ролята във филма, но още от сега не ми е приятна.
На мен ми е ужасна,като някаква птица ли какво ли,но направо не мога да я гледам.

# 179
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Имали някъде където да гледам 1 и 2 серия без да иска регистрация,във vbox неможах да ги намеря.

Общи условия

Активация на акаунт