МЕЛОДИЯ НА СЪРЦЕТО - от 28 май по НОВА

  • 100 319
  • 455
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 11
Не откривам никаде 8 еп..Някой може ли да помогне!

# 406
  • Варна
  • Мнения: 618
Тези от Нова наистина правят много лошо, че дават реклами за следващи серии, сега се разбра, че годеника ще пребие Ламия.
И аз се чудя от къде толкова турци със сини очи newsm78 Ама пък прекрасни сини очи и в този филм и в 1001 нощ  Heart Eyes
Ламия голям рев му реве, още не съм ревала с нея, но като пуснат песента и малко ми трябва, много тъжно ми звучи.
Джамил в началото ми беше много мазен, но сега започна да ми харесва, особено като се бъзика с баща си. А пашата пък ми е много смешен, все гледа парите и дето каза, за да получиш първо трябва да дадеш.
А за Лейла не мисля, че е лоша, дано не умира наистина в следващите серии.

# 407
  • Мнения: 1 558
Тези от Нова наистина правят много лошо, че дават реклами за следващи серии, сега се разбра, че годеника ще пребие Ламия.
И аз се чудя от къде толкова турци със сини очи newsm78 Ама пък прекрасни сини очи и в този филм и в 1001 нощ  Heart Eyes
Ламия голям рев му реве, още не съм ревала с нея, но като пуснат песента и малко ми трябва, много тъжно ми звучи.
Джамил в началото ми беше много мазен, но сега започна да ми харесва, особено като се бъзика с баща си. А пашата пък ми е много смешен, все гледа парите и дето каза, за да получиш първо трябва да дадеш.
А за Лейла не мисля, че е лоша, дано не умира наистина в следващите серии.

Ами той се появи с един такъв поглед на психопат....... ooooh!

# 408
  • Мнения: 343
Много си е хубаво сериалчето Peace Дори и да е малко мудно пак си има своето очарование а музиката е страхотна тъжна но страхотна  Peace

# 409
  • Варна
  • Мнения: 135
още го няма 8 еп.
но можеш да го търсиш тук за  по лесно
http://www.topshop.bg/sauna_massage-71801-1062-pc.html?irp=18&ils=10

# 410
  • Мнения: 1 558
още го няма 8 еп.
но можеш да го търсиш тук за  по лесно
http://www.topshop.bg/sauna_massage-71801-1062-pc.html?irp=18&ils=10


????? Това какво общо има със сериала?

# 411
# 412
  • Варна
  • Мнения: 634
нали уж бяха почнали в 2:30 да го дават ?
днес даваха реклама , че ще е от 3 а и току що почна втори епизод на Блясък  Tired
да им имах програмата на нова  ooooh!

# 413
  • Мнения: 1 558
Аз тъкмо се чудех защо толкова дълго продължава тази гръцка глупост newsm78

# 414
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
нали уж бяха почнали в 2:30 да го дават ?
днес даваха реклама , че ще е от 3 а и току що почна втори епизод на Блясък  Tired
да им имах програмата на нова  ooooh!
Тъкмо това пишех и аз,един път от 3 един път от 2,30,тоя тъп Блясък нямали да свършва,защо изобщо продължават да го дават,някои гледали го.

# 415
  • Мнения: 1 558
Ами гледаме го по принуда,за да не изтървем началото на Мелодията Crossing Arms

# 416
  • София
  • Мнения: 122
Тъкмо и аз роптаех по въпроса Laughing.

# 417
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
Гледах сега рекламата на Мелодията " вече от 15ч"  Joy най-сетне се уточниха от колко  часа да е  hahaha

# 418
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Tези от Нова вече дразнят много. Толкова ли е трудно да се определи час за един сериал  Laughing

# 419
  • Мнения: 1 558
Абе ние да сме пред екрана в 14.30,че с Нова никога не е сигурно Naughty

Общи условия

Активация на акаунт