МЕЛОДИЯ НА СЪРЦЕТО - от 28 май по НОВА

  • 100 361
  • 455
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 558
Абе усещам я аз, че ще изкобрее. Анти ми е.
Ами сигурно ThinkingОбаче аз не я разбирам.......Всички говорят за сватбата им,всички се вълнуват от нея с изключение на младоженеца ooooh!Е не се ли усеща тази жена или се прави на разсеяна newsm78

A бе усеща се ,ама нали филм трЕбе да става.На мен не ми е антипатична ,все още.Трайкова,Джамил ме кефи от самото начало на филма  Wink
Знам аз,знам затова не пипам там.Аз се заемам с задачата да направя от Кенан МЪЖ CrazyКолкото по-бавно схваща,толкова по-добре Blush

Само на мен ли ми харесва стоманената принцеса  Embarassed Mr. Green, много ми е симпатична жената
И на мен ми е симпатична,но очаквам неочакваното Peace

# 391
  • Мнения: 0
Мен в последно време много ме кефи Джемил как се гъбарка с баща си Joy Joy Joy
А Кенан,ех Кенан......... Crazy Абе тия артисти къде ги намират все едни такива синеоки..... Embarassed

+1 Embarassed Embarassedохх кенан е супер сладък и как само гледаше ламията в леглото  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 392
  • Мнения: 1 035
пууу, преди 2 седмици бяхме в едно турско градче - Киркларелери (Лозенград), но един турчин със сини очи не видях... камо ли толкоз готин като Кенан.

по рекламата на филма, дето излъчваха днес по НОВА, ми се струва, че годеника жестоко ще натупа Ламия... Rolling Eyes

# 393
  • Мнения: 267
Трайкова,успех  Whistling,дано се получи  baby_neutral
tedka*,и аз я гледах и така предположих.Ама тия от нова много гадно правят така   Crossing Arms

# 394
  • Варна
  • Мнения: 634
Трайкова,успех  Whistling,дано се получи  baby_neutral
tedka*,и аз я гледах и така предположих.Ама тия от нова много гадно правят така   Crossing Arms
аз отдавна се възмущавам на тъпите им реклами, 1001 нощ още не е свършил, а те го разказаха целия в рекламата  Close хич ги няма, къде им е акъла не знам
сега с мелодията същата работа  Rolling Eyes

# 395
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
Ами сигурно ThinkingОбаче аз не я разбирам.......Всички говорят за сватбата им,всички се вълнуват от нея с изключение на младоженеца ooooh!Е не се ли усеща тази жена или се прави на разсеяна newsm78

Прави се на ударена май newsm78 Кенан веднъж не й се обади,все тя го търси. Той дори няма да се сети да я потърси Mr. Green По телефона си говори самичка  hahahaТой едва успява да й каже "да" или "добре"   Joy

# 396
  • България Сливен
  • Мнения: 245
В този филм защо никой не целува ръка на възрастните? newsm78

# 397
  • Мнения: 1 558
Ами то няма много възрастни тук.Само пашата,ама той е по-скоро за смях,отколкото за уважение ooooh!

# 398
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Бях изпуснала началото ,но наваксах и сега следя с интерес.

# 399
  • Мнения: 0
Аз подочух от тук от там че Ламия е бременна и ще роди от Кенан естествено,но Джамил нещо ще я покрие.Не разбрах ще се жени ли за нея или не,ама в 30и някоя серия видях в vboxa че ражда и Кенан се обади на Джамил да му каже и той се разтича.Седеше до Ламия сякаш той е бащата Simple Smile Явно ще я покрие.А Лейла я нямаше.Дадоха че Джамил я сънува и се разплака.Сигурно е умряла.В по нататъчните серии Джамил ми изглежда положителен герой.

# 400
  • Мнения: 992
xelena87  личи си че си нова и за първи път явно пишеш, но моля те прочети правилата преди това. Кой ти каза , че трябва да разказваш филма предварително. Момичетата тук не искат това. Или ако някой помоли за разяснние какво се случва по напред то това се право по обозначен начин с бели букви. Моля те да не се повтаря !!!

Иначе на мен филмчето почна да ми допада и с интерес очаквам следващата серия. Кенан и на мен ми харесва, но аз вече го бях гледала в друг филм - Кайболан Йалар- много хубав филм
лек и спорен ден на всички

# 401
  • София
  • Мнения: 15 508
Много муден и досаден филм.

# 402
  • България
  • Мнения: 757
Прекрасен филм.Включвам се и аз, вчера нещо се бях разстроила и голям рев му ударих.Ама и аз съм една  Wink

# 403
  • София
  • Мнения: 104
И на мен филма много ми харесва и въпреки, че е по муден от 1001 нощ, пак няма нищо общо със латиноамериканските сапунки, в които умират и възкръсват е така за спорта. Да не говорим, колко красиви актьори и музика показват.

# 404
  • Мнения: 1 558
Прекрасен филм.Включвам се и аз, вчера нещо се бях разстроила и голям рев му ударих.Ама и аз съм една  Wink
И аз съм така.Рева по няколко пъти на серия Cry

Общи условия

Активация на акаунт