1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 78

  • 21 709
  • 431
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 7 914
момичета моля ви дайте ми линк къде мога да изгледам днешния 71 епизод че го пропуснах Hug

 Утре ще можеш да изтеглиш серията от ТУК


момичета, в лапаче ще се забави серията до понеделник, понеже записа ми не се е получил - Rolling Eyes


благодаря за пожеланията Hug

# 376
  • Добрич
  • Мнения: 8
Здравйте,може ли някой да ми даде линк от където да сваля 68 като торент,но под 700 МБ,защото в Лапачетоо е много голяма.Благодаря Ви предварително   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Пробвай в Замунда. Там май са по-малки, но с по лошо качество
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=172865&hit=1

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 23:02 от Magika76

# 377
  • Мнения: 7
Magika76 Много ти благодаря.Една приятелка иска да й го свалям на CD,защото няма възможност да го гледа,иначе аз го гледам пак и пак и пак и пак  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 378
  • Добрич
  • Мнения: 8
Magika76 Много ти благодаря.Една приятелка иска да й го свалям на CD,защото няма възможност да го гледа,иначе аз го гледам пак и пак и пак и пак  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

И аз това правя в момента-свалям го на CD и гледам, гледам, гледам Simple Smile Simple Smile Embarassed

# 379
  • Мнения: 7
На CD ли сваляш или на DVD?Ако беше на DVD нямаше да има проблем за размера на филма,но ..Ти от къде да сваляш?От лапачето ли?  bouquet

# 380
  • Добрич
  • Мнения: 8
На CD ли сваляш или на DVD?Ако беше на DVD нямаше да има проблем за размера на филма,но ..Ти от къде да сваляш?От лапачето ли?  bouquet

На DVD, един диск от 4.7GB. Аз ги свалям от лапачето защото са с по-хубаво качество.

# 381
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Магика, аз резнах клипа от "Беяз шоу", за да е по-добро качеството. Има го и в ютуб, но качеството е лошо.

Дафи, ако не си го свалила...пиши да ти ги пратя.

# 382
  • Добрич
  • Мнения: 8

Магика, аз резнах клипа от "Беяз шоу", за да е по-добро качеството. Има го и в ютуб, но качеството е лошо.

Дафи, ако не си го свалила...пиши да ти ги пратя.


Благодаря ти, но galka05 ми го даде.  bouquet  bouquet  bouquet

# 383
  • Мнения: 0

Магика, аз резнах клипа от "Беяз шоу", за да е по-добро качеството. Има го и в ютуб, но качеството е лошо.

Дафи, ако не си го свалила...пиши да ти ги пратя.

Мишел много ти благодаря,но Магика ми го изпрати Hug  bouquet

# 384
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Звезди
да е жив и здрав малкия юнак
и голям да порасте
радост да ви донесе
да напълни къщата със смях
а след двайсетина години
нека с внуци да дари ви
И на щастливите родители -здраве и късмет

А сега за Мар томова Марче добре си усвоила стъпките ,ще трябва да дадеш уроци и на нас  Тя Ана вчера пусна едни виртуални уроци ама без тренер не става Събирай групата и да почваме

# 385
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343


Брее, ама вие много добре се справяте бе мацки....ами ние да си ходим тогава newsm62

Звезди, да ти е живо и здраво юначето и да пълни душата ти цял живот.
Нарадвай му се, настискай го сега, че като пораснат...вече не е същото...сега са най-сладки.


# 386
  • Мнения: 31
За Пенда
Раждането на Бурчин е зимата Joy

http://vbox7.com/play:e68bed16

Lilims, не разбрах какво имаш впредвид  newsm78 Embarassed
ако е това, че е зелено, това е друг  newsm78, пък и климата сигурно е различен  Wink, то май валя дъжд само за АК и Гани  Mr. Green, та се сетих за литературните анализи "природната картина е в унисон с чувствата (акъла) на героите"  Joy
аз имах впредвид, че е в отрязъка от време м/у НГ парти и РД на Шех (някой беше разкрил че е март), когато тя прие пръстена...пък и виж им облеклото
няма голямо значение, де  Peace, просто си  Thinking

# 387
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Още нещо...

В другата тема Дамла ще пусне "Дърветата умират прави".
Който иска да заповяда.

# 388
# 389
  • Мнения: 31

Явно след снощното парти Халит още по галантен днес го раздава...само Берг да не види снимките че лошо.


Ани, радвам се, че сме помогнали за укрепването на връзката им, нали целта оправдава средствата  smile3521

колкото до снимките, сакън, горим и копия, и оригинали, само мир и  txtloves да е  Peace
остават ни спомените  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes на гладни  кокошки  hahaha Joy

Вени, мари  Crazy, това линкче, дет си пуснала тъй  Embarassed не е ли след черната нощ  newsm78   на това ли викаш "истински купон"  #Crazy

 Mr. Green Peace Grinning Crazy

оффф нета ми е толкоз бъгав, че пиша два часа, а как ще ви изчета, не знам  smile3514

Mishel "Дърветата .." ги видях сутринта и ще ги гледам при първа възможност, БЛАГОДАРЯ ВИ  newsm51  Hug







Общи условия

Активация на акаунт