1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 78

  • 21 698
  • 431
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 22
Момичета, хвърлете един поглед на тази статия, ако искате:


http://www.bulgaria-news.bg/bg/news/read/1500

# 391
  • Мнения: 31
Момичета, хвърлете един поглед на тази статия, ако искате:

http://www.bulgaria-news.bg/bg/news/read/1500

да, статията е хубава  Hug

" Наскоро той ( Ергюн Демир /АК) установил виртуална връзка с известна българска телевизионна журналистка и толкова си паднал по нея, че иска да се срещнат в София. " hahaha Joy Joy Joy Joy

Ей, няма да се спре тоя човек , шапка му свалям  #Crazy Mr. Green

mar_tomova , днес ще пропусна уроците, че не ми зарежда и е мъка голяма, ама от утре почвам  Hug

# 392
  • Мнения: 7
Ани на пропусналите обеща ергенско парти №2.
 Бързам за урок №1 Laughing
http://www.bgvip.tv/play.php?vid=35582

# 393
  • Мнения: 20 795
Вени, мари  Crazy, това линкче, дет си пуснала тъй  Embarassed не е ли след черната нощ  newsm78   на това ли викаш "истински купон"  #Crazy


Пендичке за каква черна нощ говориш?  newsm78 Няма такова нещо. Човекът просто е тъжен, че трябва да се разделим и че скъсва с ергенския живот. Отивам пак да го утешавам, че нощта е дълга.

Огън, благодарности за статията   bouquet

# 394
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Написах коментар под статията, но надали ще го публикуват.
Ще видим, писах под истинскито си име /Милена Димова/.
Една адашка се е изказала преди мен..ама така ги насолих.

# 395
  • София
  • Мнения: 2 079
Добро утро и приятен ден на всички!  Hug Heart Eyes
Покрай резултатите и класиранията в тази система за детските градини ми се е подпалила главата и тези дни влизането и четенето при вас малко ми е кът! Embarassed

Изчетох и аз статията, ама ако не знаех всичко - нищо не бих разбрала. Нахвърляли са някакви факти само в заглавието.  ooooh!  После - тц!  - нищо по въпроса от него! Naughty
Казаха, че Берг и Халит ще идват през май, а сега - Ергюн Демир (Али Кемал) щял да дойде.  Sick Е, и той не е лош актьор, ама ние си искаме Берг, Халит, Тарду и Джейда, а не Ергюн или някой друг.
И аз написах малък коментар, ама няма да се появи - сигурна съм.  Crossing Arms
На Мишел коментара също го няма все още.

Къде е Ани?  newsm78 Тази нощ ергенското парти № 2 е било малко и кратичко, както виждам, ама от сърце!  Laughing

# 396
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343


Нека някой от вас да напише съвсем обикновен коментар, ако се появи бързо, значи има цензура...и моя коментар е изтрит. Така се постарах, но ще видим как стоят нещата.

# 397
  • Plovdiv
  • Мнения: 248


Нека някой от вас да напише съвсем обикновен коментар, ако се появи бързо, значи има цензура...и моя коментар е изтрит. Така се постарах, но ще видим как стоят нещата.

Изказването ми беше съвсем умерено, прието беше успешно и за съжаление не се публикува.
Незнам защо  тогава искат коментар на читателя?

Пожелавам добър и спокоен ден на всички!

           smile3525

# 398
  • Мнения: 64
Здравейте,момичета.В тази тема пиша рядко,темата на Мишел за " чучулигата"  ми допада повече.Направи ми впечатление статията която обсъждате в момента.И аз написах коментар под името" Елена Павлова",което е близо до моето  истинско име.Още не се е появил,но вероятно тези коментари излизат по-късно ,не знам каква е системата.
  По повод на идването на АК мисля,че съм запозната отдавна с новината.Има една дама във форума,в който пиша много отдавна.По повод на своята работа тази дама се е срещнала с АК в Истанбул.Тя казва,че е много симпатичен човек и няма нищо общо с образа,който играе.Актьорът й  е казал,че в реалния живот никога няма да има приятел като АК.
  Идването му засега е съвсем реално и ние много стискаме палци.Някои даже си имаме снимки с него в е-мейлите заедно с тази мила дама.Това събитие се очаква около 7-ми юни.
  Пожелавам ви много хубав ден.

# 399
  • Мнения: 132
Момичета, хвърлете един поглед на тази статия, ако искате:


http://www.bulgaria-news.bg/bg/news/read/1500


Прегледах го

Но нещо не ми се вярва на това им изречение.Направо ме разсмяха.

''Според турски сайт, лично президентът го помолил да се върне в родината и да участва в сериала „1001 нощ".''



  А    Ергюн Демир се връща по покана на Айла  Алган/тази която игра лелята на Онур /  - това намерих аз  за връщането му в ТР.
Връща  се през 2005 год.   и започва да  преподава театър и класическа китара в  Дом ''Екол драма и изкуства''

Последна редакция: сб, 23 май 2009, 10:16 от sevi_nil

# 400
  • Мнения: 7


Нека някой от вас да напише съвсем обикновен коментар, ако се появи бързо, значи има цензура...и моя коментар е изтрит. Така се постарах, но ще видим как стоят нещата.

Мишел, написах позитивен коментар. Изпратих го успешно, но не е публикуван.

# 401
  • Мнения: 64
''Според турски сайт, лично президентът го помолил да се върне в родината и да участва в сериала „1001 нощ".''
      Лично аз не разбрах да го е канил президентът,но не знам по чия покана е участвал.Ще попитам .Знам обаче,че озвучаването на тази роля е на друг актьор,защото АК говори много лошо турски-семейството му е емигрирало във Франция,когато той е бил много малък и говори френски.В Турция играе във френски театър,а във Франция е известен актьор и също играе в театри.На снимката е с вид на бохем-с дългичка разрошена коса.Майка му е починала.Баща му е жив.

# 402
  • Мнения: 20 795
Добро утро момичета!
 
За тези, които не са видяли, в днешния ТРУД има интервю с ХАЛИТ ЕРГЕНЧ, а в 24 часа с БЕРГ и ТАРДУ

# 403
  • Мнения: 64
 newsm78Като съм започнала да пиша,моля,имам нужда от помощ.Обяснете как ограждате в каре предишен коментар,който после вие коментирате.Вероятно някъде във форумните опции го има обяснено,но ще ми е по-лесно,ако някой от вас ми каже.Предварително благодаря.  bouquet

# 404
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
newsm78Като съм започнала да пиша,моля,имам нужда от помощ.Обяснете как ограждате в каре предишен коментар,който после вие коментирате.Вероятно някъде във форумните опции го има обяснено,но ще ми е по-лесно,ако някой от вас ми каже.Предварително благодаря.  bouquet
Отиваш на поста, който искаш да коментираш и кликваш върху цитат, Намира се от дясно на поста. И това което искаш се появява в твоя пост.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт