Жената зодия Риби - 4

  • 22 123
  • 449
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 5
Иве, хорарна или холестична или синастрична....астрологията си е астрология и ако се занимаваш с нея се занимаваш. Ама.....стига сте хвъркали по такива сериозни теми. Вие още сте в началото на пътеката, а искате да видите края. Ми....аз мога да ти го обясна, ама съм убедена, че ти нищо няма да разбереш. Дори и като терминология. Ии.....не знам дали изобщо си струва сега да се занимавате с това. Знам, че ви е интересно, но....просто няма да го схванете. Дръжте основата сега. ще му дойде време и на хорара и на синастрията и на всичко....М?

Луна, щом го няма в 11 дом, тожва за приятелите, дето го писах, се променя. да....Оххх....ше ви бия. Айде почвам нов преглед

# 376
  • Мнения: 15 619
Да, аз и дотук половината на половината не схващам. Признавам си. Най-добре асимилирам на порция, по лъжичка. Rolling Eyes
Що се отнася до ученето и живеенето в чужбна, никога не ме е привличало. Много здрави са ми корените. Или съм страхлива. Mr. Green

# 377
  • Мнения: 5
Луне, нещо бъркаме с тебе. Дай ми дата, дай да видя аз за каво става дума. Така просто ме оплете тука Уран, там Уран....дай датата. Час и град. Ако искаш тука, ако не - лично

# 378
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
delicate и ivafara благодаря  ви момичета,но те са преписали линда гудман,а аз съм я чела много пъти!  bouquet
nur  аз не бързам,когато можеш! Hug

# 379
  • Мнения: 5
Хора....зарежете Линда Гудман. Тя не е вся и всьо...Има такива астролози, че ума да ви зайде. Да сте чували за Едгар Кейси?! Оставете Линда. Хубава е, приятна е, права е доста пъти, но....това не е всичко. Сега...кой ми прати данните си на лични? Получих ги, ок. Ще погледна. Но не мога да свържа истинското име с ник нейма. Моля, уточни ми. Както и конкритния си въпрос. Щото аз мога ти разкажа играта....Оле, хора, понякога си мисля, аз сама се съмнявам в астрологията....Обаче преди 1-2 години ме помоли продавачката в нашия магазин да видя за дъщеря й...И аз - ок. Поглеждам - не виждам деца. Никак. Ама никак. Нещо не беше читаво там....И казвам - проблеми ще има с раждане, не, дори със забременяване, имайте го предвид....мина време. Един ден тя /продавачката/ ми  казва - Ей...убих те, така стана. Пометна......а аз...по-ниска от тревата....Ох....Тежко е. Не си мислете, че астрологията е само ок неща. Виждаш кофтито, виждаш проблемите...боли си. Трябва да си събера децата и да ги изпращам. Обичам ви   bouquet

# 380
  • Мнения: 15 619
Нур, ами аз бе, човек! Mr. Green Нали виждаш, от кой е съобщението. Thinking
Не ги пляскам тук, защото не четем само ние. Crazy Нищо не питам. Нали каза, че има разминаване, затуй. Кажи само ако нещо ти прави впечатление. newsm78

И как ще ги вържеш!? Mr. Green Името ми и никът се разминават като звучене. Grinning

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 15:22 от luna

# 381
  • Бургас
  • Мнения: 347
Да ви питам и аз сега... споменавахме ги май по-преди, но...
Какви са ви впечатленията от Водолеите като партньори? ... Нещо хич не ги разбирам и ми се струват много потайни... Бихте ли споделили опита си? и ... как бихте ме посъветвали да се държа с тях, че да се получи нещо... ? Много конкретно питам, но казвайте каквото ви хрумне  Hug

# 382
  • Мнения: 1 798
Да ви питам и аз сега... споменавахме ги май по-преди, но...
Какви са ви впечатленията от Водолеите като партньори? ... Нещо хич не ги разбирам и ми се струват много потайни... Бихте ли споделили опита си? и ... как бихте ме посъветвали да се държа с тях, че да се получи нещо... ? Много конкретно питам, но казвайте каквото ви хрумне  Hug
Моите впечатления са кофти Close ,мога само на лични ако искаш Grinning

# 383
  • Бургас
  • Мнения: 347
Щом така предпочиташ, давай Simple Smile

Поздравче 

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 19:40 от ben78

# 384
  • Мнения: 370
мили моми4ета ,може ли някоя от вас да ми каже или рас4ете по тази карта ,която 6те ви копна  не6то за този 4овек.спе6но.моля.знам,4е съм нахална,но 6те ми простите.нали сме си свои хора.

# 385
  • Мнения: 1 798
Щом така предпочиташ, давай Simple Smile

Поздравче 
знаеш ти   bouquet благодаря ти Kissing Heart

# 386
  • Мнения: 370
http://www.prikachi.com/files/874891b.jpg

ето картата на вапросния 4овек.

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 347
Освен струпването, което се вижда на пръв поглед и само по-себе си нищо не значи... друго не мога да ти кажа...Моята, според мен доста по-лесна, поне са горе долу равномерно разположени, не мога да си я разтълкувам, колкото и да ми е любопитно и да искам...
 Hug
Дано можещите се включат и ти помогнат  Simple Smile

П.П. ivafara, скоро темичката ще свърши, ще ти изпратя паролата за общия профил и ако не съм наоколо можеш ти да я пуснеш ако искаш  Hug ... ако искаш просто я пусни, а ако има нещо за актуализиране по нея, аз после ще го дооправя. Не е сложно пускането, просто влизаш в заглавната страничка, копираш всичко без да правиш промени (освен ако не искаш  Hug , имам предвид всички знаци трябва да са налице) и я копираш в новата темичка, това е  Hug Съгласна ли си?
Вчера прегледах другите темички за зодиите, ами нашата си е най-хубава  Blush  Hug
Искате ли срещу нас да сложим и имената и зодиите на нашите дечица в заглавната страница?

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 20:11 от ben78

# 388
  • Мнения: 112
Здравейте момичета,имате страхотна темичка Heart Eyes
Ще може ли и аз да се влщча при вас като една видна рибка  Grinning
Родена съм на 22.02.1979г

# 389
  • Мнения: 1 798
Даничка1979,добре дошла Hug

Общи условия

Активация на акаунт