Блондинка или брюнетка ???

  • 2 893
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 466
Да не пускам нова тема, да попитам тук и аз как една жена стига до решението да стане блондинка? Не питам за естествените.Извинявам се за отклоняването от темата.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Гил, ти да не си с боядисана коса?

# 17
  • Мнения: 1 081

Има си отделен спам до колкото ми е извесно, карай по темата  Mr. Green
аватара е бледо мое копие, Гил може да потвърди  Flutter  Mr. Green

MadGirl, поздравявам те за искреността и смелостта да си признаеш  Hug


# 18
  • Мнения: 2 011
Очаквах да има поне един виц за блондинки.

 Joy   Joy   Joy

Брюнетка съм - чисто натурална.
Съгласна съм напълно с твърдението на Гил,
следователно веднага се обосновавам :

Вчера прибирайки се от работа си правя десен завой на зелен сфетофар  Mr. Green , а срещу мен прави ляв блондинка с мерцедес...
Отне ми предимството, ако не бях спряла щях да я фрасна  ooooh!
Изобщо не ме забеляза, въпреки че карам комби  Shocked...



Аз точно преди  2 дни бях  свидетел как  една хубава  брюнетка отне предимство на автобус от градския транспорт - такива спирачки имаше че всички вътре  скочихме .
Аз мисля , че няма значение цветът на косата с уменията. Че има ужасно тъпи блондинки с големи претенции - ДА, но и брюнетките не падат по-долу. Колежката ми  е брюнетка и мога да кажа че е страхотен шофьор с доста стаж и бързи реакции, но и какви блондинки познавам добри шофьорки.
Ама като цяло мога да се изкажа ( много съм пътувала из нашите пътища), че 90% от  нарушенията са от жени.
Един познат казва: "Аз като видя , че пред мен има жена с кола и веднага по-голяма дистанция спазвам. Те жените не познават мигачи - първо много мислят , после завиват  с главата и чак на края  пускат мигач а понякога и той  е неправилен" .  hahaha Много се смях , а после с очите си го  видях - вече на няколко пъти!  hahaha bowuu

# 19
  • Мнения: 183
Гили, ще ми кажеш ли щом съм изкарала курса като брюнетка,
а сега съм блонде то да излизам ли днес с колата или да си хвана
трамвая  newsm78
Можеш даизлизаш ти си Брюнетка под прикритие  Party Party Party Party

# 20
  • Мнения: 806
Блондинка кара колата си в насрещното платно.По едно време я спират от КАТ и я питат: - На къде си тръгнала? - Абе не знам, ама сигурно е много лошо място, щом всички се връщат оттам.

Една блондинка кара леката си кола, забелязва няколко работници, качени на електрическите стълбове край пътя и възкликва: - Боже мой, как са разбрали, че съм начинаещ шофьор?

По време на изпит по кормуване: - Достатъчно, госпожо, вие не издържахте изпита! - Но аз още не съм започнала?! Даже не съм хванала волана! - Да, но седнахте на задната седалка...

Една блондинка за пореден път бива скъсана на изпита по кормуване. С досада пита своя инструктор този път защо. Той отговорил: - Сгазихте 5 души. Блондинката ядосано отвърнала: - Кажете ми колко души трябва да сгазя, за да изкарам книжка?

 Peace

# 21
  • Мнения: 183
Гил, ти да не си с боядисана коса?
М да ползвам №1 БЛЕК ГЛАНЦ  Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 116
е щом така стоят нещата ,утре отивам на фриз'ор и ставам брюнетка,че карам лошо.......с новата коса ще стана по добър шофъор,.........ако целия ден докато карам и никой не ме напсува ще пиша за да изкажа благодарности..................ама защо,чак сега казвате,щях да се боядисам още като взех книжка Shocked

# 23
  • Мнения: 78
Гили, ще ми кажеш ли щом съм изкарала курса като брюнетка,
а сега съм блонде то да излизам ли днес с колата или да си хвана
трамвая  newsm78
Можеш даизлизаш ти си Брюнетка под прикритие  Party Party Party Party
Тогава си противоречиш с другата тема, защото в България
много рядко се срещат естествени блондинки и втози смисъл
 около 80% от жените трябва да са добри шофьори  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 183
Уравнение с 2 неизвестни:

Ако една брюнетка стане червенокоса, после блондинка и накрая се върне към оригинала, то тя изневерява ли на мъжа си или е само лош шофьор? newsm78
Ма на дъската ли  трябва да изляза да я реша или първо в тетрадката  Thinking

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 14:30 от ГИЛ ГРИСЪМ

# 25
  • Мнения: 183
Гили, ще ми кажеш ли щом съм изкарала курса като брюнетка,
а сега съм блонде то да излизам ли днес с колата или да си хвана
трамвая  newsm78
Можеш даизлизаш ти си Брюнетка под прикритие  Party Party Party Party
Тогава си противоречиш с другата тема, защото в България
много рядко се срещат естествени блондинки и втози смисъл
 около 80% от жените трябва да са добри шофьори  Sunglasses
Аз най отгоре съм написал относно другата тема  Peace ти ако изрусеваш е друго вече  Wink кой говори само за България?

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 14:33 от ГИЛ ГРИСЪМ

# 26
  • Варна
  • Мнения: 289
Не, не е вярно, пълна глупост ..Шофирам добре, защото продавам автомобили, а винаги съм била руса.. Мисля, че си разбирам от работата, защото се продаваха добре /сега не работя и са в криза  Mr. Green/  Некадърници има всякакви, независимо с коса или без, руси или не....
Не съм забелязала да са кофти русите шофьорки, на завист и злоба ми лъха това заключение  newsm78

# 27
  • Мнения: 56
Сега ще разберем дали блондинките или брюнетките са повече със форума  Whistling
Аз съм блондинка, не се оплаквам от липса на ухажори  и ъкъл.. Никога не съм била брюнетка и не мога да знам какво е положението при тях...

# 28
  • Мнения: 2 011
Не, не е вярно, пълна глупост ..Шофирам добре, защото продавам автомобили, а винаги съм била руса.. Мисля, че си разбирам от работата, защото се продаваха добре /сега не работя и са в криза  Mr. Green/  Некадърници има всякакви, независимо с коса или без, руси или не....
Не съм забелязала да са кофти русите шофьорки, на завист и злоба ми лъха това заключение  newsm78
Точно така  Веси ! Подкрепям !  Peace

# 29
  • Мнения: 428
Брюнетка съм, ама това хич не ми попречи преди две седмици да паркирам така, че едно дърво да спре поривът ми да нахълтам директно с колата в двора на свеки.  Mr. Green Да му се не види това каране на задна!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт