Споделете 107

  • 22 467
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 212
Ето тук може да прочетеш  Laughing

# 661
  • София
  • Мнения: 547
благодаря
това си беше живо откровение..  Mr. Green

# 662
  • Мнения: 984
Ета, глобата за неправилно паркиране, което затруднява придвижването на останалите автомобили  наистина е 300 лв., но можеш да обжалваш постановлението в седемдневен срок, доколкото си спомням. Сестра ми по едно време се разправяше с КАТ по подобен казус.

# 663
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Работят частните през лятото, поне така беше навремето, а имам и съвсем пресен спомен, че на моя приятелка детето си ходеше на градина (пак частна де, за държавните знам).
Възможно е и да съм се заблудила, но ако е така, какъв е смисълът - по-добре бавачка.

# 664
# 665
  • Мнения: 274
Ща радите бре, лепотици? Както виждате, за три дни научих сръбски (причай србски за да те разумье цели свет, брате). Концерта беше нечовешки. Хвала!!! Изпил съм 32 литра  върло ладно пиво Йелен. Важи! Според сръбският му дрУгар - всичко србско е по-лепо от бугарско. Не съм много съгласен, защото например дъгата им е с един цвят по-малко от колкото  при нас, ама карай. Аре, чуемо се брате. Живели!  Hug

# 666
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Честито, Даф! И моят мъж е на тая дата роден. Порастват децата...
По повод градините - нашата работи и лятото, но на сборни групи и сега трябва да измисля точно в кой месец детето няма да ходи на градина, за да се облекчи режима. Което е пак по-добре... Някои градини ще затварят и за 4 месеца за ремонт. Това за Варна.

# 667
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 252
Честита рожденичка на патерица, Дафодил!
Георги е роден в същия ден и същата година с Ния на Дафодил.
Неговата градина ще работи цяло лято, също със сборни групи, но той ще ходи само през юни.

# 668
# 669
  • Мнения: 15 619
Откакто разбрах преди малко от ума ми не излиза детенцето ми. Днес е на посещение и то в друг град, с автобус.  ooooh!
Ужас!

# 670
  • Мнения: 5 370
Понякога е по-добре да замълчиш, нежели да заговориш....и да убедиш всички за качеството и количеството на мозъка си. ooooh!

# 671
  • Мнения: 15 619
Понякога е по-добре да замълчиш, нежели да заговориш....и да убедиш всички за качеството и количеството на мозъка си. ooooh!
По повод моя постинг ли, Жозефина!? Простете, че ви наруших идилията!

# 672
  • Мнения: 5 370
Не, луна, не знам защо се припозна. Който трябва обаче-едва ли ще се усети.

# 673
  • Мнения: 15 619
Не, луна, не знам защо се припозна. Който трябва обаче-едва ли ще се усети.
Днес ми е особено чувствително и ревлило, сигурно затова.  Cry Извинявай, Жозефина! Rolling Eyes

# 674
  • UK
  • Мнения: 3 959
Три лева на час за детегледачка е крайно малко, искам да ви кажа. Последно преди няколко месеца аз лично взимах по 3.50, в момента за по малко от 4 изобщо не бих се навила. Дори преди две години взимах по над 3.50 (15 лева за 4 часа), и ако хората не си бяха заминали, щяха да ми увеличат заплащането, по собствена инициатива, неведнъж са казвали, че това дори е малко. С това не може да се правят компромиси - виждала съм как се грижат за децата си детегледачки на които не им се плаща качествено. Грижат се, когато родителите са наоколо. През цялото останало време - седянка с останалите детегледачки, обсъждане на клюки, главно за родителите, те са възрастни жени, не могат да търчат след малко дете, да клекнат до него в пясъка да си играят или просто да ходят дълго.

Общи условия

Активация на акаунт