Секциото предопределя ли характера на детето?

  • 7 645
  • 167
  •   1
Отговори
# 135
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Преди няколко дни в предаването на Гала беше зададен този въпрос,че децата ставали мързеливи след секцио тогава Оксана маи отговори,че не чувала такова нещо,виж за датата и часът на раждане това е отделен въпрос,ако секциото е планувано и родителите избират деня на раждане,дайе и някои избират и зодията ако термина е някъде между двете зодии,е тогава мисля че се пресича кармичния път на детето и то тръгва по друг път,това съм го чела някъде,ако го откт=рия ще пусна линк.

# 136
  • София
  • Мнения: 5 606
А трябва да ви кажа, че не само секциото влияе, ами и дали майката е била отгоре или отдолу, когато е зачевала. Ако е отдолу - мързеливо, ако е отгоре... Дайте сега по 30 лв.

# 137
  • Мнения: 1 691
Аз пък знам друго,че деца родени секцио,в живота всичко им се получава лесно-без много да си дават зор,т.е. както са се родили.
Може и така да е - раждана съм секцио и наистина повечето неща в живота ми се получават без много-много усилия Simple Smile Само че едва ли съм се родила без усилия - вадили са ме по спешност и явно бая зор съм видяла.
Синът ми е естествено и лесно раждан, но определено е тръгнал по моя път Mr. Green
Тъй като нищо не съм чела по въпроса, не мога да давам "компетентни" мнения обаче.

# 138
  • Мнения: 805
А трябва да ви кажа, че не само секциото влияе, ами и дали майката е била отгоре или отдолу, когато е зачевала. Ако е отдолу - мързеливо, ако е отгоре... Дайте сега по 30 лв.

 Joy Joy Joy
Имаш супер чувство за хумор!

# 139
  • Мнения: 14 654
А трябва да ви кажа, че не само секциото влияе, ами и дали майката е била отгоре или отдолу, когато е зачевала. Ако е отдолу - мързеливо, ако е отгоре...

Toва важи само ако е момиче, ако е момче е точно обратното  Naughty

# 140
  • София
  • Мнения: 5 606
А трябва да ви кажа, че не само секциото влияе, ами и дали майката е била отгоре или отдолу, когато е зачевала. Ако е отдолу - мързеливо, ако е отгоре...

Toва важи само ако е момиче, ако е момче е точно обратното  Naughty
Ииииииии разклатихте ми теорията, точно бях решила семинар да правя. Laughing

# 141
  • Мнения: 2 090
Моя отговор не фигурира в анкетата:
''Да,чела съм материали по темата,но не съм съгласна'' Sunglasses

# 142
  • Мнения: 647
Преди няколко дни в предаването на Гала беше зададен този въпрос,че децата ставали мързеливи след секцио тогава Оксана маи отговори,че не чувала такова нещо,виж за датата и часът на раждане това е отделен въпрос,ако секциото е планувано и родителите избират деня на раждане,дайе и някои избират и зодията ако термина е някъде между двете зодии,е тогава мисля че се пресича кармичния път на детето и то тръгва по друг път,това съм го чела някъде,ако го откт=рия ще пусна линк.

Уф, де да беше сина ми поне малко мързелив като е роден със секцио, при това цели 17 дни преди термин, че и вместо водолей се роди козирог....  Joy Ми той не се спира, не може 5 мин. да стои на едно място, мързелив бил... боже къде ги четете тия простотии...  newsm78

# 143
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
За мързеливи-и аз не го вярвам,моята дъщеря-родена цекцио също не е мързелива,даже е доста будно дете.
Ти ли избра сина ти да се роди 17 дни по рано или така се наложи?

# 144
  • Мнения: 6 365
В неделя сутрин си мисля, че съм родена секцо.

Бабини деветини.

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 21:58 от AnMary

# 145
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Поредната глупост.

# 146
  • Мнения: 1 305
За мен това са бабини девитини. Знам, че ако нямаше секцио измислено на този свят, моето дете нямаше да го има
Напълно съм съгласна  Peace
 Ако лекарите не бяха реагирали на време, незнам дали щях да имам дете.
А колко е вярно за мързела, и че не е борбена  мога да кажа: На приятелката ми детето е родено нормално, а моето много по добре и по бързо се справи с прохождане, ядене на по едра кухня  просто всяко дете си е индивидуално.
А за мързела, стане ли не се спира да тича, скача и подскача .
Не мисля, че има такова нещо.

# 147
  • Мнения: 1 738
Детето ми е раждано със секцио. И последното нещо, което мога да кажа, че е мързеливо. Постоянно съм с мускулна треска от тичане по него. Не ми се мисли, ако е вярна тази теория и детето ми беше родено по естествен начин, какво щеше да бъде Grinning

# 148
  • Мнения: 1 199
От известно време водя детето си на лекар хомеопат. Сред многобройните въпроси, които задава беше и този "Как е родено детето?". Лекарката на няколко пъти спомена, че децата родени чрез секцио ще бъдат мързеливи. Факта, че още с появата си на белия свят бебето не се е борило за живота си означавало, че и за в бъдеще нямало да бъде борбено, т.е. нямало да устоява идеите си, ще бъде глезено и т.н.

Моето дете родено със секцио, се е борило за живота си повече от много други родени нормално. 14 часа раждане, от които последните два напъване... Не се е борило ли? Тази хомеопатка отчита ли тези тънки нюанси, или кара направо с фурнаджийската лопата? И между другото от трите ми деца, другите две родени нормално, то определено е най-борбеното.

# 149
  • София
  • Мнения: 292
Със сестра ми сме родени секцио. Тя определено е много по "холерична" от мен. Мъжа ми, роден нормално определено е по -мързелив и от двете ни.
Изобщо някой хора не мислят преди да говорят , вкл. лекари за съжаление  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт