Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 8

  • 28 331
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 371
Дарка, не знаех, че си Дарина76, сори. Махнах се.

# 61
  • София
  • Мнения: 44 332
ами то се е поизгубил и смисъла на мисията вече....но може да се пробваш да посъбереш в оставащите ти дни от нея и да си я изпълниш...или й тегли една и другият път имай предвид Wink

# 62
  • Мнения: 2 821
Извинете невежеството ми, отскоро се боря с тази игра Laughing, къде дават репутацията в цифри? Rolling Eyes

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Тотемите ми се изясниха, само дето аз днес нямам нито един, надявам се утре да получа, мисля, че получаването им е рандом, а не според броя на починалите животни.
Също ако действително действат както си мисля, ще е много хубаво и ще ги ползвам с кеф.

# 64
  • Мнения: 4 371
Тотемите ми се изясниха
Разясни и на нас, де Mr. Green

# 65
  • Варна
  • Мнения: 893
хихихи аз имам само прасето обаче тотема ми струва 204 000  Mr. Green
по принцип не е лоша идея, особено за златни рекорди Thinking ама мноо кинти ве Shocked
вдигнах бара на 2 ниво, репутацията ми е 69...ще видим след днешните продажби колко ще стане... но мисля че до една седмица ще я вдигна Thinking

Дуци тотемите може да си ги купиш явно, и да ги сложиш на определено животно Peace
МамиБлю когато си на началната страница на зоото кликаш от горе от лентата View->Source
след това натискаш Ctrl+F и пишеш blue в полето. четвъртото blue ти е репутацията, другите три трябва да са ти на 100% ...дано си ме разбрала Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 30
  Hands Clap  jumpuu    Успях-имам  продадени 224 буркана мед.Лъвчето ми все още е живо и вече съм на 24 ниво.Тук ще падне яко висене с моите 42% репутация и 47 новородени на WAF Embarassed    В едното ми зоо имам съобщение,че ми е препълнен зоомагазина.Какво трябва да направя?Не ми се ще да вдигам нивото му Thinking

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 07:05 от ar4ibar4i

# 67
  • Мнения: 280
Дарка, не знаех, че си Дарина76, сори. Махнах се.
Няма проблем , аз почти приключих с търговете за сега. Само на обед две червеношийки и утре взимам златото за Минифермата  Whistling нещо ми втръснаха тия търгове вече  Grinning ... после и за носорози трябва да събирам ...

# 68
  • Мнения: 4 546
1445 е капацитетът на зоомагазина за първо ниво

# 69
  • Мнения: 30
А дали ще има някакви санкции,ако не го вдигна на по-високо ниво Rolling Eyes Оказа се,че и в другите ми акаунти зоомагазините са се препълнили в един и същ ден #Cussing outТа това са грешни пари ooooh!

# 70
  • Мнения: 4 546
ами аз на едното зоо го вдигнах, на другото нямам пари
ще видим утре какво ще стане  Rolling Eyes

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Совите не са това което са.  Mr. Green
Тотемите не струват толкова колкото пише, за да си купите магически тотем трябва да обмените обикновенни тотеми, колкото повече, толкова повече  Laughing и цената ви пада главоломно, пример: моя магически тотем струва 628 000 лол, обмених 7 обикновенни тотема /което е максимума, защото не ми даде да добавя и 8-мия/ и цената за един магически тотем ми стана 60 000 лол.
Магическия тотем го взех за дълголетие и го сложих на една Египетска костенурка, която тези дни щях да и пея опелото, тя взе, че доста живна, идеята е, че мога да поддържам живота на мондозките си животни от тук на сетне без да се налага да ги купувам.  Mr. Green
Същото се отнася и за другите тотеми, определено ми харесват и ще ги ползвам, днес имах 40 умрели и ми даде 8 тотема.
Ами това е.

Редактирам се: тотемите идват на късмет, не се влияят от поставените рекорди за деня.

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 09:50 от Valeria

# 72
  • Мнения: 4 546
а обикновените от къде ги взе?

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Получаваш ги като събитие, но може и да не получиш, въпрос на късмет.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Аз не получих - 2 рекорда за умрели, 8 общо умрели, нито един тотем  Peace
Освен това все още съм си на 17-то с 373 животни  Peace
Освен това и моят зоомагазин се е препълнил и не знам какво да го правя  Peace

Абе въобще играта май не ме харесва  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт