Обичате ли да флиртувате?

  • 6 687
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 87
Момичетааа, държа ви под око!  Mr. Green

Чета мненията на Каталина с интерес и смятам, че правилно я разбирам.
Паси, тя е права, че не се опитва да се налага, а просто споделя собственото си усещане за нещата.
В този смисъл пак ще призова да сме по-толерантни към различните мнения.  Hug


И за да доизкажа собствените си мисли - за мен също флиртът е на интелектуално ниво.
В никакъ лучай не и на ниво голямо деколте, къса поличка, която носещата я подръпва непрекъснато,
ярко червило, просташки намеци и т.н.
Освен това ми се струва, че подценявате мъжете - има много интелигентни мъже, които знаят докъде могат да
стигнат, усещат прекрасно нагласата на жената отсреща и умело се вписват в нейната закачка.
Някой беше питал каква е разликата между флирт и свалка...Интелигентният флиртът за мен е закачка, деликатна, с чувство за
хумор, остроумие, сблъсък на два интелекта...Някои го могат, други - не, някои го обичат, други - не...
Има място за всички под слънцето, нали!  Hug

# 121
  • Мнения: 11
Аууу,най-накрая  някой да всее малко разум в тази тема.....За малко се почувствах сама сред вълци Sad

"Интелигентният флирт за мен е закачка, деликатна, с чувство за
хумор, остроумие, сблъсък на два интелекта...Някои го могат, други - не, някои го обичат, други - не..."
Опитвам се и аз да прокарам това мнение,което Гейша сподели,но без успех- мисля ,че не успях да го формулирам толкова точно.

Вярно,че има мъже и мъже.....На някои даже им харесва непознати  да им тикат цици в лицата и да им шепнат мили думи- такива ходят по стриптийз клубове и дори не очакват секс- просто страшно се забавляват докато момичетата танцуват и флиртуват с клиентите.....
Стриптийз клубовете са си направо "културен феномен" в америка- в някои градове са повече на брой от обикновените клубове.Точно ,защото продават фантазии, позволяват на мъжа да погледа телата на разни голи дами,да поговори с тях, докато те си флиртуват с цел да спечелят още някой долар....Интересното е,че много съпруги го приемат като нещо нормално и дори придружават съпрузите си,понякога им купуват и танци от някое момиче.Разбира се този тип флиртуване е на много примитивно ниво и хората даже си плащат за него  Laughing

# 122
  • Мнения: 759
Да, обичам. Не го правя нарочно или с някаква цел, просто неусетно става. Понякога дори не е флирт, въпреки че така изглежда.
Много ми е приятно, когато и отсрещната страна е добър в играта.
Точно така е и при мен, макар че като се замисля май все по-рядко.

# 123
  • Мнения: 4
по темата ДА
а тук снощи си е бил голям купон Simple Smile

# 124
  • Мнения: 2 448

Чета мненията на Каталина с интерес и смятам, че правилно я разбирам.
Паси, тя е права, че не се опитва да се налага, а просто споделя собственото си усещане за нещата.
В този смисъл пак ще призова да сме по-толерантни към различните мнения.  Hug


И за да доизкажа собствените си мисли - за мен също флиртът е на интелектуално ниво.

Ами и аз правилно я разбирам, иначе нямаше да пиша. И ако тя не беше правила квалификации към всички останали, които не харесват подобен род поведение, че са ................. да не се повтарям, сигурно повече от един пост нямаше да напиша, защото по тази тема съм си казвала мнението доста надълго и нашироко.
И да се разберем за едно нещо, което е неоспоримо, флиртът е игра със сексуален подтекст, това че хората са на различно интелектуално ниво и го правят по различен начин, не го прави нещо друго.

А използването на подобни "оръжия" от други подбуди (да ти свършат някъде по бързо работата и т.н.) не е приемливо поведение за мен, няма смисъл да обяснявам защо за пореден път.

И специално за Каталинчето, да не каже, че не пиша лични примери. В живота си контактувам много повече с мъже, отколкото с жени и винаги съм се разбирала по добре със силния пол. Може да имаш интересни преживявания с противоположния пол, без да флиртуваш. На интелектуално ниво (явно тази думичка ви е любима  Simple Smile). И то не защото не ме намират за привлекателна, но не е нужно да подхранвам нещо, което няма да се случи или поне аз не искам да се случи.
 

# 125
  • Мнения: 107
Според разсъжденията на гейшата, трябва да се определя като голяма флиртаджийка. И тъй като са малко интелигентните мъже, не са много, с които го правя.

# 126
  • Мнения: 107


И да се разберем за едно нещо, което е неоспоримо, флиртът е игра със сексуален подтекст, това че хората са на различно интелектуално ниво и го правят по различен начин, не го прави нещо друго.

А използването на подобни "оръжия" от други подбуди (да ти свършат някъде по бързо работата и т.н.) не е приемливо поведение за мен, няма смисъл да обяснявам защо за пореден път.


 


И понеже имам същото мнение за флирта, бях се определила като нефлиртаджийка.
Ако не ви се спори повече, ето ви и от тълковния речник(той е за това-да няма двусмислия и недоразумения):" Флирт-леко любовно увлечение,игра;ухажване".

# 127
  • Мнения: 11
Аз съм ЗА  "Флирт-леко любовно увлечение,игра;ухажване"!

Не се съгласявам с това,че интелигентните мъже са малко,НО това е мое мнение

# 128
  • Мнения: 6 648
Не изпитвам нужда от ухажване и игрички извън къщи ,ако интелигентен мъж знаейки семейното ми положение си позволи дори и съвсем тънки намеци ще го приема за липса на уважение .
Комплименти относно външният си вид или умствени ми качества не приемам за флирт.
Ако семейна жена флиртува с мъжът ми естествено това ще го поласкае ,но няма да окаже положителна промяна в мнението му за нея.
И преди да се омъжа не съм била от флиртаджийките ,правила съм го рядко и естествено с порочни мисли  Embarassed

# 129
  • Мнения: 87

Единственият мъж в темата, който си призна!  Peace
Може би ще е интересно да споделиш мъжката гледна точка за това що е то флирт,
поне твоята, понеже женската вече я видяхме о тняколко различни ъгъла.  Mr. Green

# 130
  • Мнения: 92
Флиртувам всеки път,когато имам удобен случай за това-в магазина,на улицата с поглед,разминавайки се с някой чаровен непознат мъж,по телефона,говорейки с клиенти,в кафенето,оглеждайки зяпналите ме мъже.....Хубаво чувство е флирта-държи те на висота,кара те да усещаш кипенето на собствената ти кръв във вените.... Flutter

Общи условия

Активация на акаунт