99-та Весела Американска Тема

  • 15 550
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 185
В цялата тарапана покрай Айдъла забравихме милата ни Къдрокоска.

ЧъРъДъ Къдри, да си жива и здрава и по-честичко да ни навестяваш Hug

# 16
  • Бостън
  • Мнения: 13 678
Е, той утре празника на Къдри, но не пречи да я подпукаме отсега (или по бг време все пак)!

Да си ни жива-здрава, все  така усмихната и готина!

# 17
  • Мнения: 868
Ева, тези новини са най-радващи! Пожелания за много здраве и късмет!


Позволете ми да се върна към въпроса, който Уинкс зададе за декларации при пътуване с един родител. Аз знам, че това не трябва. Не ми трябваше преди 2 години, когато пътувах сама с дечка на отиване.   Нещо ново ли има в наредбите?  Ще ми се наложи да пътувам с дечка сама до Европа това лято, и искам да знам дали моята информация е стара. Моля кажете ако знаете.

# 18
  • Мнения: 1 593
Позволете ми да се върна към въпроса, който Уинкс зададе за декларации при пътуване с един родител. Аз знам, че това не трябва. Не ми трябваше преди 2 години, когато пътувах сама с дечка на отиване.   Нещо ново ли има в наредбите?  Ще ми се наложи да пътувам с дечка сама до Европа това лято, и искам да знам дали моята информация е стара. Моля кажете ако знаете.

Pixie, аз не знам какви са наредбите, но понеже не ми костваше нищо (освен някой лев за нотариус) си извадих да ми е мирна главата. Спомням си, че бях свидетел как на летището в САЩ майка искаше да лети с бебето си и искаха декларация от бащата, но това беше преди много  години и не съм виждала друг такъв случай.

Честит Рожден ден на талантливата Къдрокоса!!!

Райче, Честит Рожден Ден и на Матю! Много е порастнал, а тортата както винаги е произведение на изкуството.

# 19
  • Мнения: 3 367
ЧИДен на празнуващите днес!Ева,да ви е здраво новото момиченце в семейството!
*
Искаха ми декларация при пътуване, 2 от 3 пъти,1 от които в Бг,другият-тук.Не се зачетоха особено но определено ми беше + че я имах.

# 20
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Честит Рожден Ден Къдри! Здраве, щастие и любов!  bouquet

Декларацията не я искат на границата в САЩ, а в Бг. Поискали са я на мъжа ми когато са тръгвали насам. Нищо не струва човек да я има, може само да му спести главоболия.

Ева, честита племенничка! Да е здраво и щастливо дете! Хубаво съвпадение с датата!  bouquet

Честито на именниците празнуващи днес!  bouquet

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 15:29 от irka

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Еййй, Клерет, опасна си!  Joy Hug
Мерси за пожеланията и на Агентката, Лени и Ирка! Трогнахте ме!  Hug
Честит Имен Ден на всички, които днес празнуват! Да сте живи и здрави!   bouquet
Сещам се на прима виста за малката Елена на Тандури! Тандури, да ви е здраво, весело и щастливо момичето!  Grinning

П.П. Не се сещам, но май не съм споменавала, че сме си вече в БГ.  Simple Smile Решихме, че на този етап финансово ще сме по-добре в БГ, та да видим... Laughing

# 22
  • Мнения: 3 988
Кърди, честит рожден ден! Да си все така усмихната и пълна с идеи, здрава и обичана без значение в кой край на света. Важното е да намериш спокойствието си и да се потопиш в него, за да натвориш още красоти.  Hug

Честит имен ден на Ели на Тандури, Лени и на всички други именници!  Grinning

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 15:56 от Кюбит

# 23
  • Мнения: 7 091
Малеее, колко празници, колко нещо! Simple Smile

Честито на леля Ева за малката Веселина! Simple Smile

Честит рожден ден на Къдрокоска! Simple Smile Ех, мислех си другият път като ходим до Бостън да се видим, а пък вие се прибрахте в БГ Simple Smile

Честит имен ден на всички празнуващи! Simple Smile

Благодаря за пожеланията за моята малка девойка Simple Smile Тя днеска се събуди и каза, че иска обици  Laughing Майка и досега държа фронта с уговорката, че като поиска сама, тогава ще и сложим, та май днес ще купуваме обици.  Joy

Аз съм болнаааа, не е истина направо.  ooooh! Тъкмо се пооправих малко, а сега пак наново ме хвана. Носа ми тече като чешма...не смея да захвана тортата на Калин, защото просто не искам като съм болна, ама май ще се наложи.
Той утре ще празнува в училище и е супер горд как става на 6 Simple Smile Направо не мога да повярвам, че моето малко момченце ще тръгва първи клас... Simple Smile

# 24
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Къдри, важното е да се чувствате добре където и да сте. Щом сте преценили, че това е правилното решение за вас на този етап, добре сте направили, че сте го изпълнили! Успех ти пожелавам!

# 25
  • Мнения: 2 381
Честит рожден ден Слънчевата Къдрокоса Simple Smile Бъди здрава и усмихната Simple Smile

Честити имени дни на Кейси, на Лени, на Ели (Тандури) - да си носите имото с много здраве и късмет Simple Smile

Честито и на Ева за малката племенница Веселина Simple Smile

# 26
  • Мнения: 98
честит рожден ден на къдрокоска! много здраве и любов   bouquet

честито и на тези, които имат имен ден! апропо, за кой имен ден става въпрос  Thinking, търся в бг сайтове и не виждам.

ние си имаме на гости баба и сме мноого щастливи  Grinning

# 27
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Къдрокосче, много късмет, усмихнат и весел рожден ден!

Хубав празник Св. Св. Константин и Елена! Да са ни живи и здрави имениците, имаме си и от двата вида!

# 28
  • Мнения: 3 367
Dens e св.Константин и  Елена, тук и Константин имаме ма няма да кажа кой Laughing
*
Обеци,лакове и гримове-друг път.Хич не съм фен,ния редовно се връща от плейдейтс омазана като .... от околовръстното,наскоро официално помолих 1та майка ако може да не може и подарих фейс пейнт и книга с инструкции на семейството,сега се мацат с по-възрасто подобаващи сюжети..

# 29
  • Мнения: 7 091
Анет, като каза обеци, как се пише - обИци или обЕци? Защото мислех, че е обЕци, обаче в Уебстър дик. пише обИци?  newsm78

Иначе за гримове и други, Елена не е виждала, няма и да види скоро Simple Smile Ама за обиците съм по-ларж Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт