99-та Весела Американска Тема

  • 15 533
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 777
Честит Имен Ден на всички които празнуват днес!!!!!!!!!!!

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 17:34 от Pety

# 31
  • Мнения: 868
Честит празник на всички празнуващи!

Благодаря за мненията за декларациите. Много странно. Дали защото дечка няма Бълг. паспорт не са ми търсели декларация? Само посъветваха на летището да извадим, ако искаме някой друг (баба или роднина да може да я прибира, например.)    Сега отиваме при аристокатс, обаче, та ще се обаждам да проверявам за там какво ми трябва...

# 32
  • Мнения: 2 185
Къдри нямах представа, че сте се прибрали  Hug . Успех ви пожелавам ( и да ни навестяваш  Heart Eyes )

Честит имен ден на Лени, Кейси, Ели на тандури и всички останали, които празнуват   bouquet .

Тандури и обИци и обЕци е правилно ( дублетна форма  Peace)

# 33
  • usa
  • Мнения: 2 113
анет, щом е само за една седмица, аз бих ги записала на някой кемп, че да се разнообразят. даниел мислех да го записвам за два месеца всеки ден, но сега се разбра, че едната племенница ще ни идва за месец и ме затресоха едни мисли дали да не го оставям два дни от седмицата в къщи - хем да общува с каки, хем да спестя някой лев  Thinking. а аз какво да кажа за гримове, лакове и миризми? в стаята на албена не се диша. и едни сладникави миризми се оказва, че са популярни сред невръстните тийнове  ooooh!! трябва да проверя дали йезуитите не са против парфюмирането, голяма услуга ще ми направят ако е така, току виж съм ги заобичала Thinking...

clairette, заради теб вчера за пръв път в живота си седнах да гледам идола, дори го изгледах цялото шоу. разказах на албена що е то kiss Simple Smile. нататък трябва да ме инструктираш и как се гласува, полека-лека току виж съм стигнала и до участие Simple Smile. и верно адам имаше по-интересен глас, но явно американската публика има по-различно от нашето мнение.

ева, честита племенница! много радост да ви носи!

честито на всички елени и константини, еленове и константиновци!

# 34
  • Мнения: 1 173
Къдрокоска ЧРД - да си жива и здрава ( мислите да запазвате ЗК ...или ? .
Ева да ти е жива и здрава племеничката , много радости да ви носи bouquet
 
Аз даже не знам че днес е св. Константин и Елена  ooooh! . Честито на всички : Лени , Кейси , малката Ели   bouquet
Лени растат децата ...скоро не сме виждали ( поне аз не съм) снимки на сладура Ноли  Wink

За декларация - аз бих се застраховала. На мен ми искаха в Бг , даже тръгнаха да ми правят проблем че била на английски и не "разбирали" какво пише ( предложих им да си намерят преводач...така ме бяха ядосали  ooooh! . Това беше преди 3г...
 Миз Дида е на 7г , а като влезем в магазина  винаги иска и тя парфюм -Брац , Барби ...разни детски шишета , а те струват колкото моите  Laughing .

Благодаря за комплиментите за тортата и малкото диваче . bouquet   Расте ми детето ...

# 35
  • Мнения: 1 436
 newsm59 на къдрокоска.

Честито на Ели, на дребсъна на Атти и другите прикрити и не толкова именници   bouquet

# 36
  • Бостън
  • Мнения: 13 652
Честит празник на Атти и Лени и Тандури Grinning

# 37
  • Мнения: 1 169
 newsm59 на Къдри

Честита бебка на Евето! Да е жива и Здрава!

Честит Имен Ден на всички, които носят тези красиви имена!!!

Момичета аз да попитам нещо.
Имали ли сте проблем с учител, който определено има изразена неприязън към детето ви.
Много ми е болно.
Детенце е стрейт А, нооо учителката по математика най- накрая успя да й развали оценката. На всеки тест не й пише повече от В или С. Ако ви покажа за, какво ще си помислите, че тази жена наистина има проблем.
Бяхме при канселър с всички учители. Всички са изключително доволни. Аз разбира се запазих всички тестове и ги извадих и показах на всеки, който беше в стаята.
Никой не можа да скрие от лицето си учудването и изненадата. Не може за забравена точка в обяснително изречение да задраскаш цял въпрос, който в математическата си част е абсолютно верен.
Да си призная отидох на тази среща малко със страх. Вярвам на детето си, но исках да го чуя и от учителите. Все пак расте и влиза в трудна възраст. Помислих си, че може би провокира отрицателни намерения с лошо държание или нещо друго. Оказа се, че дисциплината й е 100% ОК.
Днес всички стрейт А, нейни приятелчета отиват в Юта, но тя не, защото една млада дама реши така. Какво толкоз й направи едно дете на 12 години, за да постъпи така.
Чакам края на годината. Последните три теста са в мен, като за подкрепа другарчетата от нейния клас дадоха техните тестове, за да има база за сравнение.

Сори за дългия пост, но ми е мъчно за нея. Плака тази сутрин и не искаше да ходи на училище.

# 38
  • Мнения: 405
Честит Рожден Ден на Къдри! Много щастие и успех, където и да решите да живеете!

Честито и на всички малки и големи именници! (То било Константин и майка му Елена - хихихи.)

Ева голяма радост е това, да ви е жива и здрава малката Веселина. И аз чакам да ме олельосат, ама май ще има да почакам.  Joy

# 39
  • usa
  • Мнения: 2 113
Vanhorne ๏̯͡๏), много е неприятно Sad. албена е имала неприятности с учители, които не я харесват, една даже не само я оценяваше ниско, ами искаше и на риталин да я сложи... със събститютката по латински в шести клас, която дойде след като редовната им учителка роди, също бяха на нож, но чуствата бяха широко разпространени и напълно взаимни. моето мнение винаги е било "ти учиш, за да знаеш, не за оценки", аз оценки не обсъждам, дудна за неположени усилия - непредадени или мърляви проекти, нечетливи и нескопосани от мързел домашни и подобни. по другата страната на проблема - на децата им предстои цял живот да се срещат с хора, които не ги харесват и с които ще имат проблеми. хубаво е да се научат да диълват с такива хора в сравнително сейф обстановката в училище. за това аз не се меся, не ходя да се разправям с учители. най-много да се срещна, за да добия представа от човека, но не и да защитавам детето си, това е негова работа и колкото по-рано се научи да я върши добре, толкова по-добре за него. при вас е неприятно, че са я изрязали от общата ексурзия. не може ли да и организираш нещо като заместител - да заведеш нея и приятелки за ден или два някъде, където обичат да ходят? увеселителен парк? къмпинг?

# 40
  • Мнения: 3 491
Честито и от мене на празнуващите! Да сте живи и здрави, и весела племенничка на Ева!
Ванхорн, дано всичко се нареди. На мене една учителка ми се е случвало да ме ядоса засега - миналата година във втори клас. За по-невинни неща става дума може би, те още нямат оценки. Бях върнала един тест с въпрос защо така е решила (решени правилно задачи, и на всички написано, че са грешни), ако може, да обясни на детето, защото нито той, нито аз разбираме. Поправи се сама и не се наложи да ходя при директорката. Към края на учебната година ми се отвори приказка с някои от другите родители - оказа се, че и по-сериозни издънки е правила, разбрах, че е имало и оплаквания. Като резултат тази година я няма в училището. Много ми се ще като видя някой чернонокож, да не го подозирам, че е спуснат по директивите на политическата коректност, и знам за хора от тази раса, които съвестно си вършат работата, нямам предразсъдъци по темата, но нейният случай беше такъв като че ли. За вас си мисля, че щом и учителите са видели за какво става дума, ще се вземат мерки. Нищо чудно да не сте единствените оплакали се.

# 41
  • Мнения: 1 169
Миз, Блаже, благодаря.
Оставих нещата цяла година в ръцете на дъщеря ми. Тя самата не искаше помощ.
Този път тя се изправи и ни помоли да й помогнем. За това отидох в училище. Мразя да мрънкам и се старая да я оставям сама да се бори.
Блаже и аз си мисля, че ще вземат мерки. След митинга канселърката ми каза абсолютно целенасочено "Сега вече е ясно, ако детето има същите проблеми аз съм фон кол ауей".
Не ми е това целта. Не искам да й отмъщавам. Мъчно ми е, че детето страдаше и не успя да иде с дружките си днес. Те душичките и изпратиха хиляда текст меседжа.
Права си Миз, това е лесън, такъв е живота. Трябва да свикват да се борят.

# 42
  • Мнения: 2 386
Честит имен ден на Лени, Кейси, Етка, Ели и на всички останали именници/чки, които проспускам! Да сте живи и здрави!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Честит Рожден Ден,  Къдрокоске - пожелавам ти да си щастлива, независимо от коя страна на океана.   bouquet

Благодаря за пожеланията, аз се оказах ''стринка'' по бургаските стандарти - не съм леля.  Laughing Най- ми се ще всички да са in laws, ама няма..

# 43
  • Мнения: 940
ЧРД на Къдрокоска,много здраве и лични  успехи да имате и ти и семейството ти !

Честити имен ден на Ели на Тандур  и Лени ,много здраве да ви носи името !



Ванхорн....горе главата ,и тази буря ще отмине ,явно правиш нещо по въпроса.Детето си е ОК.Гледай да и пълниш главата с позитивизъм.
 

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 01:15 от victoria

# 44
  • usa
  • Мнения: 2 113
а, пропуснала съм снимките на рая. докато стигна до тях и те се оказаха с парола  Thinking... сега ще има да се облизвам за торта само от вашите похвали  Confused...

Vanhorne ๏̯͡๏), щом детето е помолило, задължително е да се намесиш Simple Smile. обсъдете нещо за компенсация за ексурзията.

Общи условия

Активация на акаунт