Maйчината хипноза работи!

  • 9 565
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
Винаги съм знаела ,че връзката между майката и децата е много силна . Те се усещат ,чувстват и разбират най-добре.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Много хубаво. Ще взема да пробвам при някоя от многобройните ми командировки, за да не страда детето от раздялата ни.

# 17
  • Мнения: 1 740
Благодаря за споделеното,определено ще го пробвам.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Някой пробвал ли е при колики?Ако върши работа ще си е направо революция.Коликите вече минаха, ама ще пробвам при зъбите като започнат да никнат.

# 19
  • Мнения: 3 929
Аз прилагам "майка-терапията" от няколко дена. Но след 1-2 месеца ще споделя дали има резултат. Четох някъде, че при някои от фразите, детето реагирало, докато спи.
Успех на пробващите! Ще ми бъде интересно да споделите резултати.

# 20
  • Мнения: 1 155
Много интересно, благодаря за инфото!  bouquet

# 21
  • Мнения: 805
И аз вярвам, че е възможно да се въздейства на бебето или детето.
Аз моите често ги "хипнотизирам". Когато не съм добре например, те го усещат и са добрички.
Вярвам, че бидейки спокойна майка, ще имам спокойни деца. При мен действа абсолютно.
Като родих първото бях по-нервна и бебето беше нервно.
Сега преливам от спокойствие и Ясмина е толкова, как да кажа, "уравновесена"....

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Заинтригува ме  и аз постоянно разговарям с дъщеря ми , говоря и  докато спи,въпреки че е малка  Simple Smile още .

# 23
  • Мнения: 250
Много интересна статия! Благодаря! Hug

# 24
  • Мнения: 626
Много ми хареса статията . Аз постоянно си говоря на корема и имам чуството ,че бебка разбира какво и казвам . 

# 25
  • Мнения: 998
Много интересно и определено ми беше полезно Peace

# 26
  • Мнения: 141
Много ми хареса статията. Никога не се бях замисляла за подобен метод и определено ще ми е много полезен Simple Smile
Факт е, че връзката между майката и детето е много силна.
След като се установи пола на моето детенце( момиченце), аз я "попитах" мислено какво име иска да носи. Вечерта, както аз, така и съпруга ми сънувахме идентичен сън с еднакво послание за името. Просто бях потресена. Сега, когато говоря на дъщеря ми се обръщам с името, което сънувахме със съпруга ми. Мисля, че и това ще е името, което ще и дадем като се роди.

# 27
  • Мнения: 329
Хехе, че аз това му говоря постоянно (без последния "блок", защото не сме имали проблеми)  Grinning Hug

# 28
  • Мнения: 2 249
напълно съм съгласна със статията и прилагам това постоянно Peace-още преди година една астроложка ми каза,4е дъщеря ми е троен скорпион и самовнушението й е много силно-посъветва ме ,когато я боли нещо да я убедя,4е не я боли и да я карам да го повтаря и го правим-мисля,4е помага-вярвам в силата на положителното мислене и в това,4е когато милиш или казваш хубави неща привли4аш такива и обратното Peace
затова много ми е жал за злобните хора Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 6 713
Определено мъниците разбират много, усещат кога е напрегнато и те стават нервни. Първата бременност я изкарах почти цялата на работа, доста натоварено ми беше, нищо не успях да си "кажа" с бебка, докато беше в корема ми. И сега е много неспокойно бебе, и като по-малка пак нямаше хубав сън. Сигурна съм, че е заради напрегната ми бременност. Просто не мога да си го простя! Sad
Сега се е случвало да й говоря докато спи, но защото така ми идва отвътре. Но пък не го правя много често. Може ли само с мисъл да се въздейства? Като я приспивам и мисля за хубави неща, затова как ще е послушна, ще спи добре, ще й мине ако е болничка. Или задължително трябва да се говори? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт