Lucky bamboo /Бамбук на щастието/ - има ли почитателки?

  • 27 694
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Аз писах за Варна.
Ако и твойто море е около Варна Simple Smile , пиши ЛС.

# 16
  • Мнения: 917
До Бургас е морето  Tired Явно сме много щастливи тук, защото 1 брой е 5 лв, от магазин на едро  Tired Tired Tired

# 17
  • Мнения: 675
Аз живея в малко градче близо до София и тук са на половината цена (2.50).

# 18
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Пресни цени от днес в магазин средна ръка - 3.50-4-5лв.
На едро обикновено не пускат простиосмъртни или поне те карат да съжалиш, че си влязал /с възпританието им /:)
а и колко требва да вземеш за да се класираш за цената понятие нямам.
Освен ако не с в София...

# 19
  • Мнения: 917
Значи и при теб са ги увеличили   ooooh! Мислих да купя 21, но излиза доста  ooooh!
Little Queen щастливка си ти  Laughing

# 20
  • Мнения: 3 634
Освен софиянки като пътуваме към морето и да носим бамбук с нас.  Mr. Green
Днес ще ходя по борсите и ще ви кажа актуални цени от Сф.

# 21
  • Мнения: 917
Ако е по 2лв, направо 50 ще си купя  Crazy
И ако другата година имам 2 бебета, уцеля 6 от тотото и мъжа ми вдигне 3 етажна къща - от бамбука ще е със сигурност!  Joy Joy Joy
/и едни малдиви за разкош/

# 22
  • Мнения: 675
Това прилича на коледна елха от бамбук. Grinning

http://blogs.bootsnall.com/janice/archives/images/Lucky%20Bamboo.jpg

# 23
  • Мнения: 917
Леле мале  Shocked Shocked Shocked

# 24
  • София
  • Мнения: 1 006
   Къде има борси в София (особено за холандски цветя и саксии) ако може да ми каже някой. Hug Търсила съм, но освен тази на пазара Д. Петков друга не намерих,а там няма почти нищо. Фър Бъз - ти къде пазаруваш?  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 634
Фър Бъз - ти къде пазаруваш?  bouquet

За градината купувам от Плантава, май се води Дружба 1. Другото място е към стария стадион Академик. Ако някой знае да го обясни по-подробно. Та там има повече екзотични растения според мен, доста орхидеи.

# 26
  • Мнения: 917
Да се оплача. Без да искам преместих вазата с бамбука на слънчева светлина  Confused Пожълтя стеблото и го отрязах . Сложила съм го на по-тъмно в купичка с вода . Дали ще расте на дължина?  Confused

# 27
  • Мнения: 345
Имам такива драценови пръчки във ваза, за които говорите от около 3-4 месеца, в близост до западен прозорец, огрява ги слънце само следобед и то не пряко  http://bibi1976.multiply.com/photos/album/23/Nov_divan_i_bambukovi_pra4ki#4
Г-жа Шуши, според мен на дължина няма да тръгне, по-скоро издънки да избие.

# 28
  • Мнения: 917
Биби то има 2 издънки с листенца. Има ли начин да тръгне на дължина?  Praynig
Много са ти красиви. Какво е червеното във вазата  Blush

# 29
  • Мнения: 4 369
Аз преди няколко години имах бамбук като на bibilota .Стоеше във ваза с вода около 2-3 години и не помръдна на височина.Прочетох,че издънката се отчупва и се слага във вода.Направих го и ......изгни,а на стеблото не изникна нова издънка.С една дума унищожих го. SickСега съм решила да купя нови и да не ги пипам,а само да ги посадя в почва.

Общи условия

Активация на акаунт