По детските площадки с радост, щуреят децата от МЛАДОСТ!

  • 15 062
  • 311
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 124
Cherymoya, добре дошла и честито бебенце! Hug

# 271
  • София
  • Мнения: 52
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Liubka1!  Пожелавам много здраве,щастие ,късмет,любов и пари!  bouquet smile3510

# 272
  • София
  • Мнения: 12 269
  Някой може ли да ми каже, че не си записах и съм забравила от коя дата се местеха социалните и къде? В понеделник е почти края на месеца, а трябва да отида да подам документи за детски иначе ще изпусна този месец, а за три деца сумата си заслужава....

# 273
  • Мнения: 185
Добре дошла на Cherymoya и от мен! Здраво и щастливо малко човече  Hug
Благодаря на sweetkids_mama за инфото за детска кухня!   bouquet
Аз се върнах в квартала, още се съвземам - голямо хайманосване из Русе... И времето беше чудно. Тук, разбирам, е било доста неприятно...  Thinking
Да ви се оплача - растат ни зъби (най-накрая), по трудния начин. Детенце е станал един сърдит, недоволен, неспящ - дано скоро мине! Като се озъбим, ще се похваля  Peace

# 274
  • София
  • Мнения: 3 124
Aila, доколкото разбрах, социалните служби вече са преместени в сградата, където преди се помещаваше Данъчната служба /в Младост 1 зад пазара/.

Cherveiche, колко зъбчета очакваш да се появят на малкия? Simple Smile Дано по-скоро да избият! Peace

# 275
  • Мнения: 1 152
Aila вчера им пренасяха цветенцата и компютрите.  Laughing Laughing Laughing

# 276
  • София
  • Мнения: 12 269
  Благодаря ви за отговора  Simple Smile

# 277
  • Мнения: 185
Cherveiche, колко зъбчета очакваш да се появят на малкия? Simple Smile Дано по-скоро да избият! Peace
Струва ми се, че са два, но... нали нямам опит още, не съм сигурна.

# 278
  • София
  • Мнения: 3 124
Добро утро! Hug

  Някой иска ли да си пие кафето с мен? Wink

Имам въпрос: знаете ли дали някъде в Младост /без значение коя/ правят зъбни снимки? Трябва да заведа сина ми, а не ми се слиза в центъра....

# 279
  • Мнения: 296


Имам въпрос: знаете ли дали някъде в Младост /без значение коя/ правят зъбни снимки? Трябва да заведа сина ми, а не ми се слиза в центъра....


На спирката на ХМС,в блока на първия етаж.

# 280
  • София
  • Мнения: 3 124
danida82, мерси!  bouquet

# 281
  • Мнения: 1 258
И в 25-та поликлиника правят снимки. Peace

# 282
  • Мнения: 185
Добро утро на младостките бебоци  wavey
Ние пак не спахме тая нощ, стискайте палци по-бързо да изникнат тия зъби  Praynig

# 283
  • София
  • Мнения: 3 124
Cherveiche, стискаме палци! fingerscrossed

Вчера горният венец на Галето ми се стори доста надут, но тя не даде да го видя. Може пък и ние скоро да се обзаведем със зъб. Mr. Green

Аз да благодаря на ninochka, защото тя ми препоръча "Кухнята на мама Люси". Simple Smile Вчера взех за първи път храна от нея и екстра си изпапахме един обяд и закуска. Grinning

Благодаря за инфото относно зъбните снимки! Направихме снимка в 25-а поликлиника. Simple Smile

# 284
  • Мнения: 2 159
момичета, от 15 юли правят сборни групи в яслата и не знам колко ще иска малката да ходи и колко ще я гледат там..
та се чудех за някакво почасово гледане в някой клуб за няколко седмици newsm78
някоя да е ползвала и да може да ми препоръча Hug

Общи условия

Активация на акаунт