По детските площадки с радост, щуреят децата от МЛАДОСТ!

  • 15 062
  • 311
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 258
Ние с Пламен се успахме.Срам и позор ви казвам.Станахме в 6.30,после той полегна уж за час към 9 и.....сега станахме Blush

# 256
  • София
  • Мнения: 3 124
Срещнахме се, ама в много камерен състав. Нищо, пак беше хубаво. Wink Временцето беше благосклонно към нас- чак сега заваля. Simple Smile

# 257
  • Мнения: 2 274
Съжелявам, момичета, че не можахме да дойдем! Съпружеското тяло много настояваше да ходим на картинг и после мислех да дойдем, обаче стана лек инцидент та ходихме до Пирогов. Баткото се контузи и се наложи да направим консултация с хирург и ортопед. Слава Богу, само се е натъртил! Довечера заминаваме и се надявам след 2 седмици пак да сме си в София.
Честит рожден ден на Къдричка   bouquet! Да си жива и здрава   bouquet! и Честито ти християнче   bouquet!

# 258
  • Мнения: 185
Момичета, това летния сезон не става за срещи  Mr. Green
Да ви се похваля, че в момента сме в Русе и си изкарваме страхотно. Времето е чудно и мерим улиците по цял ден. Днес ни разходиха и до едно село наблизо, къпахме Борис със слънчева вода - нещо като първи плаж   grinning039 А снощи детето от възторг се изправи само в кошарата. Аз сега съм една много нафукана мама  Grinning
Все пак се радвам, че ще повторим, че и аз нали изпуснах... sweetkids_mama , можеш ли да ми дадеш малко инфо за детската кухня? Къде е, доволна ли си, какъв е принципът на записване и т.н. На нас още ни е рано, но мисля активно по въпроса. В момента караме на готови пюрета на Хипп, но бебок расте, а с него и апетитът му, и то не се издържа - с татко му още не печатаме пари  Crazy. Опитвам се да му готвя, но не винаги имам време, така че обмислям алтернативни варианти.
До скоро!

# 259
  • София
  • Мнения: 3 124
Червейче, записването за детската кухня става в сградата на бившата/вече/ данъчна служба в Младост 1. Иначе самата храна се взима от 19- о ОДЗ- това е една детска градина зад РУМ-а. Ако искаш да ползваш кухнята, бих те посъветвала скоро да се запишеш, защото след записването се чака още няколко месеца, преди да ви зачислят /за храна/. При записването се иска само копие от акта за раждане. Таксата е 20 лева на месец.

Аз най-после записах малката тези дни и ми казаха да се обадя чак септември, евентуално да ни зачислят от октомври нататък. Затова и съм сложила в подписа си, че търся купони, защото в момента няма как още да я ползвам. 

Иначе за самата храна- моята съседка, с която сме си дружки по разходки Wink, взима от няколко седмици и е много доволна. Яденето е в полупасиран вид. Похвали се, че детето го яде с по-голям апетит , отколкото готовите детски пюрета.  Peace

Радвам се за вас, че прекарвате добре в Русе! Hug

Къдричке, честит двоен празник! Много радост и здраве ти желая! bouquet

# 260
  • Мнения: 639
Момичета кога се сменят личните доктори?Искам да я сменя моята,да не изпусна срока
тини мини- Ти хареса ли си някоя?

# 261
  • Мнения: 2 280
И ние пропуснахме срещата, че .. не бяхме в квартала поивние дни.. Ще опитаме на повторението да дойдем..
За Детската кухня и аз съм чувала само хубави неща от мамите в квартала..
По принцип има и частни детски кухни, които са доста по-скъпи , но предлагат и доставка по домовете и записване веднага - т.е..от предишната седмица..
Каквото и да изберете е важно детенце да го хапва..А лятото детската кухня е много удобна, понеже позволява да си цял ден навън с детенце..

# 262
  • Мнения: 626
Момичета кога се сменят личните доктори?Искам да я сменя моята,да не изпусна срока

Юни и декември , така че ако си решила да сменяш джипито сега е момента.

# 263
  • Мнения: 1 258
Славаа,целия юни ли?

# 264
  • Мнения: 626
Славаа,целия юни ли?

Да , майка ми е джипи и за това знам  Peace

# 265
  • Мнения: 1 258
Аха.мерси за информацията.

# 266
# 267
  • София
  • Мнения: 3 124
Така по описанието ми прилича на едно дете, което от няколко години съм забелязвала в двора на 39 СОУ- все самичко, позацапано, с по-старички дрехи, и малко грубовато. На мен ми е казвало, че живее някъде в околните блокове. Thinking Мисля, че наистина е най-добре да подадеш сигнал, както са те посъветвали и в другата тема.  Peace

# 268
  • София
  • Мнения: 52
Здравейте на всички,много бих се радвала да дойда на следващата среща!



Въпросник за включване в списъка:

  1.В кой район на Младост живеете? - Младост 4 бл.418
  2.Име. - Аделина на 26г
  3.Ако сте бременна: термин и евентуален пол на бебчето.
  4.Име и рожденна дата на детенцето/децата ви . - Калия 01.05.2009

# 269
  • Мнения: 3 634
Аз много рядко ходя в тази градинка и нямам наблюдения. Сигнализирай в РПУ-то!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт