какво означава да сънуваш ,че някои е починал?

  • 119 052
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 534
Сънувах ,че мъжът ми е убит в някакъв бой... CrazyПотърсих из нета,но не намерих нищо подходящо даващо ми отговор на въпроса.Случвало ми се е да сънувам и брат ми ,че е починал(за щастие е жив и здрав).Какво означава това,след такива сънища съм много не спокойна и не ми излизат от главата дни на ред.
Ако темата не е за тук преместете я,не знаех къде да питам.

# 1
  • Мнения: 924
От баба знам че когато сънуваш жив човек да умира на сън означава че му е
,,умряло злото,,т.е нищо лошо няма да му се случи

# 2
  • Мнения: 1 798
н
От баба знам че когато сънуваш жив човек да умира на сън означава че му е
,,умряло злото,,т.е нищо лошо няма да му се случи
и аз така знам Simple Smile не се тревожи.

# 3
  • Мнения: 0
Да сънуваш, че някой е умрял е на хубаво. Според поверята на старите баби го очаква дълголетие.

# 4
  • Мнения: 534
Благодаря за бързия отговор,успокоихте ме  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 435
Аз знам че когато сънуваш, че някой е починал, то той ще живее дълго. Grinning

# 6
  • Мнения: 1 749
Без да се шегувам.....Няколко пъти съм сънувала,че мой близък човек умира.Оказа се,че сънят ми е пророчески само веднъж.

# 7
  • Мнения: 171
Да сънуваш, че някой е умрял е на хубаво. Според поверята на старите баби го очаква дълголетие.

 PeaceИ аз така знам...за това не се притеснявай... Flutter

# 8
  • Мнения: 1 740
Да сънуваш, че някой е умрял е на хубаво. Според поверята на старите баби го очаква дълголетие.
и аз така знам

# 9
  • Мнения: X
А пък аз знам,ако сънувам жив ,че е умрял в съня ми,то значи са му умрели кахърите,т.е. решават се проблемите му,които го мъчат в момента.На хубаво е.

# 10
  • Мнения: 134
И аз знам, че са му погребани/умрели греховете на сънувания Wink

# 11
  • Мнения: 107
Само определени хора имат пророчески сънища. Аз не вярвам. Те са резултат на натрупани преживявания и може всякакви фантасмагории да сънуваш, дори никога да не са ти минавали през ума.
А от детството си помня, как пуснаха слуха за един човек, че е умрял(беше тежко болен) и се оказа, че не е вярно. Тогава бабите казваха, че ще живеел дълго. Е, просто поживя малко повече с болестта си.
Не се натоварвайте със сънища и гледачки.

# 12
  • Мнения: 386
Аз знам че когато сънуваш, че някой е починал, то той ще живее дълго. Grinning

И баба ми така казваше!

# 13
  • Мнения: 241
Ще има успех в нещо,за което се е борил и го искал,дълго време.Не се тревожи,за хубаво е. newsm10

# 14
  • Мнения: 534
Ще има успех в нещо,за което се е борил и го искал,дълго време.Не се тревожи,за хубаво е. newsm10

Дано,че от известно време на сам все на зад ни върви и само лоши новини.

Общи условия

Активация на акаунт