какво означава да сънуваш ,че някои е починал?

  • 119 330
  • 18
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 202
И аз знам ,че ако сънуваш погребение е на дълък живот , а ако сънуваш свадба обратното.

# 16
  • Мнения: 2 483
Вероятно при различните хора сънищата имат различно значение. Сънят може да бъде пророчески, но може и да не бъде. Едва ли има начин да се определи със сигурност предварително. Някога в у-ще ни учеха, че сънят е хаос от преживяни случки, събития. Доста пъти  е така. Но понякога не е.
Когато аз сънувам, че някой се е поминал, това или вече е факт или е бил на ръба или скоро след съня се случва. Във всеки случай не е на хубаво. Е,  имам и такива сънища, след които човекът си е жив и здрав и нищо му няма. Но като че ли те не преобладават.
2пъти дори след подобни сънища предупредих мои близки да внимават през следващите седмици как и къде ходят, как пресичат улицата. Те не ми се разсърдиха, не зная дали са внимавали, но нищо лошо не им се случи. Живи и здрави са. Когато обаче баща ми пътуваше към оня свят имах убеждението, че ще получа ясно предупреждение чрез сънищата си кога точно ще си замине. Така и стана. А колко самолетни и автомобилни катастрофи сънувах през годините, не е за разправяне. Сънувах, че се блъскам в дърво, че се преобръщам с колата, че падам със самолет и какво ли още не. За щастие досега не сме катастрофирали. Веднъж на път за Бургас едва избегнахме челен удар. Лекотоварна кола щеше да ни смачка. Вероятно заспал на волана и се блъсна в камиона след нас. Аз излязох от пътя за да избегна удара. Няколко месеца не бях на себе си. Вечер дори грешах, струваше ми се че карат срещу нас. Най-интересното обаче е, че никакъв сън не предсказа тази катастрофа.

# 17
  • Мнения: 48
3 пъти съм сънувала, че ми пада зъб, и след известно време и на трите пъти съм губила близки хора...
Принципно не вярвам в такива неща, но изпитвам ужас да не ми се случи да го сънувам пак...

# 18
  • Мнения: 2 483
Не зная за Вас, но преди години сънувах, че всичките ми зъби са паднали за 10минути! Нищо особено не се случи след това. Но тогава няколко пъти ходих при моя близка-зъболекар за някакви пломби. Ето как преживяното във вид на хаос се появява в сънищата. Тоест не всички сънища имат смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт